Як видалити панель інструментів Ford Focus 2 з власними руками

Необхідність видалення панелі приладів (спідометр, тахометр і т. D.) Він рідко відбувається. Причиною може бути необхідність заміни лампочків або упаковки контактів або, до прикладу, коли вам потрібно замінити один з наведених вище інструментів. У цій статті я постараюся розповісти і показати, як це зробити правильно і швидко, без шкоди до панелі та самих інструментів.

Контроль склоочисника

Ford Focus 2 приладована панель, опис якого буде продовжувати розглядати далі, має важіль скляного витирання. Всього передбачено три позиції:

здесь ваш код
 • «1». вимикається механізм.
 • «2». Бруди «Джитерів» виконують один робочий цикл.
 • «3». Wiper працює в періодичному режимі. Період затримки регулюється перемикачем.

Альтернативно, можна встановити автоматичний перемикач. З цією ручкою чутливість датчика дощу налаштовується. Автомобіль може бути обладнаний склоочисником з паузами між циклами, залежно від швидкості автомобіля.

Як вирішити цю проблему?

Рішення, як це не дивно, досить просто і для всіх, хто має паяльник і невелику концепцію про те, як виконується пайки. Все, що потрібно. це збереження проблемних контактів, які відображаються на фото нижче. Перш ніж виконувати припой контакти CAN-BUS, необхідно розібрати панель приладів та розібратися, як зробити це правильно, ви дізнаєтеся зараз.

здесь ваш код

Перед розбиранням Ford Focus 2 акурат, я хочу негайно попередити вас, що всі роботи над розбиранням робиться надзвичайно обережним і найбільш точно. Якщо щось не дає, то десь ви пропустили кріплення або гвинт. Працювати краще в рукавичках, щоб не залишити сліди пальців. Пам’ятайте це під час роботи!

 • Отже, продовжуйте. Для зручності, зниження рульового колеса в крайньому нижньому положенні.
 • Наступна демонтаж накладена водіння і під ним. Потім відкрутіть два гвинти під кермом.
 • Після викручування ще двох гвинтів, які прикріплюється.

здесь ваш код

Покладіть панель приладів від Restyling Ford Focus 2

 • Тепер ви можете спробувати отримати інформаційну панель, для цього ми витягуємо козирку, розташовану над панеллю і витягніть його на себе.
 • Коли панель знаходиться у ваших руках, вимкніть живлення та перейдіть до процесу розбирання.
 • Передня частина панелі приладів видаляється шляхом відхилення замків у верхній і нижній частині.
 • Далі потрібно видалити стрілки, але раніше ви не забудьте зробити етикетки зі стрілками. Для цього ви можете використовувати крейд або інший матеріал, який потім легко видалити без сліду. Самі стрілки видаляються за допомогою викрутки, ретельно зніміть кришку, а потім ми оновлюємо стрілку в колі, у підставі стрижня, на якому він сидить.
 • Після цього ви можете видалити масштаб, це не виправлено, просто щільно лежить на моєму місці. За шкалою, сліди пальців чітко видно, тому будьте обережні, працювати в рукавичках.
 • Тепер він не заважає демонтажу задньої панелі приладової панелі, тому ми знаходимо засувку і ретельно знижуючи їх, після чого ми отримуємо потрібну дошку.
 • Після того, як дошка витягується, ви можете перейти до пайки вищезазначених контактів, для цього ми використовуємо мініатюрний паяльник (25 Вт), рідкий потік і припой.

Призначення таблиці Ford Focus 2 (Dorestayl)

Стрілки впали, док-станція на одометрі, всі цибулини спалюються, несправність двигуна, рульова помилка, режим обмеження швидкості. Вони з’явилися, що вони зникли, як потонути і головувати машину, це сталося, що на ходу, або ви приїжджаєте вранці, і ось це і вони страждають, поки вони не зникнуть, навіть коли ви поступаєте м’яко Прибирай, ви будете очищені)))), щоб видалити панель, яку вам потрібно:

-Ключ Torx T25-Screwdriver. маленький ніж. олівець.

Перед видаленням панелі приладів потрібно знизити і розтягнути рульове колесо. Також необхідно витягнути частину, яка позначена червоною.

Під пластиковими деталями HID гвинти, на яких додається панель. Вони відвертаються з ключем Torx T25

Щоб видалити панель, вам потрібно вставити викрутку точно в центрі між інформаційною панеллю та козирком, як показано на фото 5, викрутка, доки вона не зберігається в засувках, показано, позначене зеленим, після Потягнувши його, поки не вийде засувка. Витягніть панель на себе.

Важко ебать вам не потрібно. Як все ще зберігається за рахунок зв’язку. З’єднувач кільця повинен бути притуплений пальцями і тягнути, як показано на малюнку

Для того, щоб видалити скло, вам потрібно підмітати засувку, позначену червоним кольором на фотографії зверху і знизу

В результаті ми отримуємо дві різні деталі, а потім продовжуємо додаткові розбирання.

Далі потрібно повернути всі стрілки, доки ви не зупинитесь, потрібно повернути проти годинникової стрілки, потрібно відзначити їх положення з олівцем, як показано на фото

Тепер, від усіх, ви можете видалити срібні шапки, якщо стрілка гола все, немає нічого страшного. Далі продовжувати ретельно видалити стрілки. Вони можуть розірвати. Я акуратно тримав стрілку на підставі і повільно підтягнулася, а з іншого боку, вона повісила широкий ніж

Потягніть плату, спочатку потрібно згинати останні засувки

Ми зникають роз’єм, хоча у мене три контакти під збільшувальним склом підозріло, я подивився всім.

Перед тим, як покласти на місці стрілки, вони повинні спочатку збирати, покласти на них срібні шапки, і тільки тоді ви можете бути встановлені на місці.Стрілки не потрібно натиснути дуже багато, тому що вони, інакше, вони можуть почати тертя на панелі, а також неправильно передавальні показники датчиків.

Вперше це ідеально зробило, стрілки не будуть лежати самостійно, навіть коли я підключив помилки зникли, вибиті з неї не піднятися нічого, загнав на ями, все нормально. Навіть здається начебто машина краще поїхала))))

Опис передньої панелі Ford Focus

Ремонт задньої підвіски Ford Focus 2 Задня підвіска Фокус 2 Ремонт

На передній панелі Ford Focus Car є наступні автомобільні контроль та інформатори:

 • Світла перемикача голова.
 • Регулятор голови.
 • Запуск та режим освітлення перемикання важіль.
 • Повітряна сопло.
 • Рульове колесо.
 • Аудіо кнопка.
 • Панель приладів.
 • Замок запалювання.
 • Склоочисники регулюючі важіль.
 • Сигналізація.
 • Контрольна установка та кондиціонер.
 • Колесо (рукавичка) коробка.
 • Сигарет легше та розетка.
 • Регулятори регулювання коробки передач і стоянки гальма.
 • Інші ключі залежно від конфігурації автомобіля (сидіння з підігрівом, туманом та ін.)

Ford Focus II освітлювальних елементів

На інформаційній панелі другого фокусу ви можете повернути ручку контролера, яка буде контролювати нахил світлового променя світла. Ви можете налаштувати положення, на якому ви не зробите контр-автомобілів. Ця функція налаштована на основі робочого навантаження транспортного засобу.

Якщо ви поєднуєте етикетку на ручці та цифрову позицію шкали, ви можете налаштувати схил. У той же час слід враховувати наступні варіанти завантаження машини:

 • 0. Водій у самому автомобілі або має один пасажир спереду;
 • 1. завантажується весь салон;
 • 2. водій і заповнене багажне відділення;
 • 3. заповнений багажник і всі місця в салоні;
 • 4. машина повністю завантажується, існує також трейлер (у цій ситуації буде потрібно перекласти регулятор для іншої позиції вище.

Панель також містить регулятори для включення та вимкнення покажчика обертання, що працює відповідно до наступного алгоритму:

Коли автомобіль рухається прямо, контролер знаходиться в нульовій точці. Щоб активувати сигнал, поверніть ліворуч, ви повинні перетворити важіль, перш ніж з’являється опір. Покажчик дасть 3 сигнали, а також загориться контрольна лампочка. Коли важіль виявляється в першій позиції, блимаюче світло буде поінформована індикатором керування на панелі. Коли рульове колесо повертається до прямого положення, важіль повернеться до стартової позиції.

Як видалити панель інструментів Ford Focus 2 з власними руками

По-перше, ризикує навпроти нульової позиції стрілки. це дуже корисно при монтажі.

10) перші шапки видаляються, а потім самі стрілки. Розглянемо, просто так вони не вийдуть з гнізда, вони повинні бути витягнуті до себе, обертаючи проти годинникової стрілки. Якщо це не працює, вам доведеться стиснути їх з широкомасштабним ножем. Бути надзвичайно точними. стрілки не можуть згинати!

11) демонтаж шкали інструменту.

ford, focus, панелі, інструментів

12) Зніміть задню панель (вона тримає на 8 засувках).

13) намагаючись не пошкодити плату, витягніть його шляхом руху кріплення.

ford, focus, панелі, інструментів

14) Очистіть екран Sidecomputer від пилу, якщо є. Увага! Руки та тканини повинні бути чистими.

Після проведення всіх необхідних маніпуляцій для заміни інформаційної панелі на Ford Focus 2, зібрати вузол назад, не забуваючи видалити ризики олівця.

Це все, як видно, у цьому немає спеціальних труднощів, головне. правильно встановити стрілки, щоб пристрої не носили, а дуже ретельно обробляють дошку та дисплей, оскільки вони досить крихкі.

Коментуючи та публічне посилання заборонено.

ford, focus, панелі, інструментів

Стрілки впали, док-станція на одометрі, всі цибулини спалюються, несправність двигуна, рульова помилка, режим обмеження швидкості. Вони з’явилися, що вони зникли, як потонути і головувати машину, це сталося, що на ходу, або ви приїжджаєте вранці, і ось це і вони страждають, поки вони не зникнуть, навіть коли ви поступаєте м’яко Прибирай, ви будете очищені)))), щоб видалити панель, яку вам потрібно:

-Клавіша Torx T25.викрутка.Широкий ніж. олівець.

Перед видаленням панелі приладів потрібно знизити і розтягнути рульове колесо. Також необхідно витягнути частину, яка позначена червоною.

Зірка для відключення інформаційної панелі

Опустіть якомога більше, витягнувши колесо.

Потім витягніть пластикову декоративну кришку,

Витягніть панель інструментів Ford Focus на себе, не так, щоб не зламати нічого. Якщо це не йде. тримайте пальці для блокування роз’єму і спробуйте на напрямку стрілки.

Як все ще зберігається за рахунок зв’язку

Разом з обертанням засувки, роз’єм повинен вийти з відповіді.

Наситете засувки, позначені на фото червоний.

Тепер ви можете видалити скло. Наситете засувки, позначені на фото червоний.В результаті ми отримуємо дві різні деталі, а потім продовжуємо додаткові розбирання.

Тепер, від усіх, ви можете видалити срібні шапки, якщо стрілка гола все, немає нічого страшного. Далі продовжувати ретельно видалити стрілки. Вони можуть розірвати. Я акуратно тримав стрілку на підставі і повільно підтягнулася, а з іншого боку, вона повісила широкий ніж

Олівець і відзначте, перш ніж розбирати панель Ford 2

Зніміть шапки з стрілок, у мене є срібло.

Акуратні рухи, щоб не зламати нічого, вийміть стрілки. Для цього використовуйте широкий нож, встановіть його на підставу та освоюйте стрілку.

Ви можете очистити відображення бортового комп’ютера

Перед тим, як покласти на місці стрілки, вони повинні спочатку збирати, покласти на них срібні шапки, і тільки тоді ви можете бути встановлені на місці. На стрілки не потрібно давити дуже сильно, тому що вони інакше можуть почати тертися об панель, а так само і неправильно передавати показання датчиків.

Вперше це ідеально зробило, стрілки не будуть лежати самостійно, навіть коли я підключив помилки зникли, вибиті з неї не піднятися нічого, загнав на ями, все нормально. Навіть здається, що автомобіль краще пішов.

Ну, тепер ви знаєте, як видалити панель інструментів Ford Focus 2, а при необхідності ви можете зробити це самостійно без допомоги.

Парки панелі приладів.Фокус.

Тепер давайте пройдемо крок інструкцій в одному з звичайних днів про будні дні вранці як тривогу, але трохи пізніше запущено та двигун також всю температуру в робочій зоні, в кабіні тепле, заїхала.

Водіння будинку; почав показувати несправність двигуна, я поїхав до найближчого електрика на машині, і він перевірив на стенді з боку і прийшов до висновку, що панель приладів потрібно змінити, або для ремонту.

По-друге, це контакти моніторів.При складанні корпусу та платників контактів моніторів (які на корпусі) повинні точно потрапити в розетку на дошці.У моєму випадку вони отримали зігнуті, монітори не працювали, машина не почалася.

Мені довелося видалити монітори з справи, вставте справу, і тільки тоді вставити монітори, щоб спрямувати свої контакти в гніздо.З цим все. Подальша пайка. Після розбирання з збільшувальним склом можна побачити тріщини на заводі.