.75.3 Використання системи управління круїз

Accel / res перемикач (прискорення / повернення до попередньої швидкості)

Coast / Set Switch (курс / швидкість встановлення)

здесь ваш код

Скасувати перемикач (скасувати)

Увімкнено / вимкнений системний перемикач

здесь ваш код

Система регулювання круїзу забезпечує автоматичну стабілізацію швидкості транспортного засобу, не контролюючи драйвер педалі акселератора: від 40 до 160 км / год.

Щоб увімкнути систему керування круїзною, натисніть SYSTEM ON / OFF. У цьому випадку індикатор круїзу увімкне на інформаційній панелі на інформаційній панелі.

здесь ваш код

1) вимикайте машину до бажаної швидкості.

2) Натисніть на узбережжі / встановлений перемикач і відпустіть його.

3) Відпустіть педаль акселератора. Автомобіль буде рухатися за заданою швидкістю.

Для обгону іншого автомобіля, натисніть на педаль акселератора. Після завершення обгону, відпустіть педаль акселератора. Автомобіль повернеться до попередньо встановленої швидкості. Під час руху автомобіля на крутих підводних підводних або спусків, а також на обмотувальних дорогах, вказана швидкість може не проводитися. У таких умовах ви повинні вимкнути систему підтримки постійної швидкості руху.

Скасувати функціонування круїзного контролю може бути одним з трьох способів:

C. Вимкніть керування круїзом за допомогою головного перемикача. Індикатор круїзу виходить.

Щоб встановити більш високу швидкість, використовуйте один з трьох методів, описаних нижче:

A. Натисніть на педаль акселератора. Після того, як автомобіль перетворюється на потрібну швидкість, натисніть та відпустіть кнопку узбережжя / встановлення (встановіть стабілізовану швидкість).

B. Натисніть та утримуйте кнопку Accel / RS (прискорення / повернення до раніше вказаної швидкості). Після того, як автомобіль відверне до потрібної швидкості, відпустіть кнопку.

C. Натисніть та відпустіть кнопку Accel / RS. Кожного разу, коли ви натискаєте кнопку, значення вказаної швидкості руху збільшиться приблизно на 1,6 км / год.

Щоб зменшити вказану швидкість руху, ви можете використовувати один з трьох способів:

A. Трохи натискання на педаль гальма. Після того, як автомобіль сповільнюється до потрібної швидкості, натисніть та відпустіть кнопку узбережжя / Встановити.

B. Натисніть і утримуйте кнопку узбережжя / Встановити. Після того, як автомобіль сповільнюється до потрібної швидкості, відпустіть кнопку.

C. Натисніть та відпустіть кнопку узбережжя / Встановити. Кожного разу, коли ви натискаєте кнопку, значення заданої швидкості буде зменшена приблизно до 1.6 км / год.

увімкнути, круїз, ford, focus

Щоб відновити попередньо встановлену швидкість, натисніть та відпустіть кнопку Accel / RS. Якщо поточна швидкість автомобіля перевищує 40 км / год, то автомобіль відновить останню задану швидкість руху.

Ford Focus III 1.6 л у ресторані. Активація круїзного управління. UCDS

Привіт усім, я не написав довгий час!Бізнес-рахунок призупинено, тому що я не маю намір платити портал D2 для розміщення ваших статей)) Я пишу нову статтю у своєму особистому рахунку, пішов))) Активовано сьогодні круїз на Restayl FFIII 2015Y 1.6l at.Я скажу вам, як це зробити через UCDS. Ori.Кнопки вже встановлені на рульовому колесі, з’єднувачі підключені, він залишається активацією.Запустіть програму, увімкніть режим CAN:

На зображенні, що з’явилося, натисніть кнопку Далі та отримайте на цьому екрані:

Натисніть кнопку Читати від BCMII. Світло в салоні і охайних блимає, читання успішно завершує. Ми шукаємо 23 бали. Автоматична система обслуговування швидкості. Значення в ньому варто з круїзним контролем:

У спадному списку встановіть значення круїзного контролю:

Тепер перейдіть до 224 балів. Т.До. Кнопки круїзу встановлюються з обмежувачем швидкості, то це необхідно включити його. Ми бачимо елемент функції ASL. Значення встановлюється з без заводу ASL:

Встановіть нове значення за допомогою ASL:

Тепер, коли виставлені всі значення, потрібно записати файл даних даних назад до автомобіля. Натисніть кнопку «Написати» в BCMII.Після цього опитування всі блоки для помилок:

Збережені помилки багато, добре, і це добре. Видалити помилки:

Ми запускаємо двигун, перевірте круїз на місці:

І в той же час перетворюється на обмеження швидкості:

Тепер ми залишаємося для роману, і вже в русі перевірте продуктивність. Круїзні плуги:

Активація додаткових варіантів

У FF3, залежно від конфігурації, існує одна чи інша кількість приємних варіантів, які приховані при покупці, але в машині вони є, а борг кожного власника FF3 активується))))).

Як це зробити, якщо ви не в темі? Вам знадобиться безкоштовна програма Focccus http: // focccus.COM / Wiki / Main_Page та принаймні адаптер ELM327, я рекомендую ELS27 http: // www.Els27.Ru / ru-ru /. Форум клубу має всі необхідні інструкції: http: // ffclub.RU / TEMIC / 294958 /. Якщо у вас немає бажання самостійно, ви можете скористатись послугами представників рекламних комерційних проектів або UCDS. Я зробив у www.Чіпфорд.Ро

Найцікавіше. повернення рідних коней. 85 і 105mt за допомогою залози однакові, різниця лише в прошивці модуля керування двигуном. Завантажте заводську програму на 105 з сайту http service: // www.MotorcraftService.COM / VDIRS / WDS / PCMROGROMA / DSFM_PCMROGRORG.ASP?SWPRODUCT = IDS для P / H 4.06: BV61-14C204-CNF та для P / H 4.25: DV61-14C204-BBD та заповнення Prog. 105PH та 125 за залозою також однакові, правила програми фокус у типу конфігурації від 105 до 125. На 2.0 Native прошивка Дайте 163л.З., Але для нас вони кастровані до 150. Виправити цю несправедливість до Focccus. Рідна прошивка: для PSH BV61-14C204-BDP та DV61-14C204-DHD, для MT BV61-14C204-BNC та DV61-14C204-DKD. Якщо ваш автомобіль не підпадає під ці макети, як і раніше, на машинах до серпня 2013 року варто оновлювати прошивку двигуна до останнього. Вийде за межі, перша прошивка на Низах була задушена.

Моніторинг тиску в шинах (DDS). З заводу йде в пакет «титану», ви можете активувати будь-яку конфігурацію з ESP. Принцип роботи описується в інструкціях для машини.

Довідка при приєднанні гір (HLA). З заводу йде в конфігурації «титан» і на всіх автомобілях з pn. Ви можете активувати на ручну передачу у присутності ESP. Я активую себе, дуже зручна річ.

Автомобільні двері на початку руху. Зробив. Радули.

Прошивка для аномального ксенону. У мене є галогенки, але якщо хтось встановлює ксенон, це буде корисно не покласти.

На FF3 при температурі за борт нижче 5 ° С автоматично обертається теплою гегенерацією скла та дзеркал без відображення на кнопках. Відключений. Тепер він перетворюється тільки тоді, коли мені потрібно.

На автомобілі з електродом, ви можете активувати чутливість до швидкості, тим вище швидкість, найважче кермо. У мене є gurt.

хто psh повинен постійно оновлювати прошивку коробки та зробити адаптацію, щоб зробити коробку не посмикуванням. Останні прошивки на даний момент: 1.6. FV6P-7J104-JA з 14.09.15 та 2.0. FV6P-7J104-GC від 14/09/15. Адаптація, щоб зробити forscan http: // forscan.Org /.

Вимкнення ptf, коли ви включаєте довгі і назад. я зробив це.

Ви можете активувати модулі, які ви встановили, наприклад, кнопку круїзного керування, регулярний датчик паркування, PTF, сенсор ізометричного рівня та T.D.

На машинах з ESP, ви можете активувати систему динамічної стабілізації (SDS). режиму роботи ESP з можливістю його повного завершення роботи.

Калібрувати позицію двірників, якщо вони били про стійку або протилежну відпустку широкої сирої смуги. Себе калібрується, як це повинно.

Налийте рентантілову прошивку акурат. Ми отримуємо цифрову швидкість, час на шляху, другий до н.е. і стрілка почнеться правильно показувати температуру двигуна. Він показує 90 в діапазоні від 40 до 100.

 • Щоб увімкнути круїз-контроль, перемістіть клавішу 1 до позиції EIN.
 • Після розгону автомобіля до необхідної швидкості натисніть клавішу 2.
 • З короткостроковим збільшенням швидкості (наприклад, при обтяженні), натисніть на педаль акселератора.

Щоб увімкнути круїз-контроль, перемістіть клавішу 1 до позиції ein. 2. Після розгону автомобіля до необхідної швидкості натисніть клавішу 2. Далі вказана швидкість зберігається автоматично, і ви можете видалити ногу з педалі акселератора.

Як використовувати круїз-контроль. Загальне керівництво

Стандартна система Control Cruise має 5 Кнопки керування, встановленими на рульовому колесі.

 • «Про». ручне включення системи;
 • «Вимкнено». ручне вимкнення системи;
 • «SetACCel». встановлення та збільшення значень контрольованої швидкості;
 • «Резюме». відновити попередньо встановлену швидкість;
 • «Берег». зменшення контрольованого значення швидкості;
увімкнути, круїз, ford, focus

Крім того, система додатково контролюється з педалі гальма.

Перед застосуванням круїзного контролю необхідно ознайомитись із призначенням органів управління та режимами системи управління.

Основний перемикач режиму перемикання або панель керування має в кінці ключа активації системи, вказаного символом характеристики або буквою круїзом та увімкненням / вимиканням. Ви можете активувати систему як швидкість транспортного засобу буде більше 40 км / год.

Система керування має наступні режими роботи

 • Встановіть контрольовану швидкість та встановіть режим автоматичного відстеження, дозволяє «встановити» режим);
 • Змінити вказану швидкість до боку масштабування, може бути режимом «accel» (a).
 • Ви можете зменшити вказану швидкість за допомогою режиму узбережжя (-; C).
 • Відновлення колишнього значення встановленої швидкості після зміни може бути режимом «Резюме» (RES; R).
 • Вийти з режиму відстеження для вказаної швидкості дозволяє режиму «Скасувати».

Інструкція з використання керуючого кола

Ford Focus 3 активація круїзного контролю

 • З швидкістю автомобіля від 40. 100 км / год, шляхом короткочасного натискання перемикача на встановлене положення, ви можете перекласти систему в режим автоматичного відстеження та регулювання швидкості руху.
 • Тримаючи перемикач позиції Coas у режимі автоматичного відстеження, ви можете зменшити швидкість руху та встановити нове значення після випуску перемикача. Шляхом короткострокової швидкості, можна зменшити на 1,5 км / год.
 • Для обов’язкового виходу з режиму автоматичного обслуговування вказаної швидкості натисніть кнопку Скасувати.

Як увімкнути і як вимкнути круїз-контроль?

На більшості автомобілів кнопка Cruise Control розташована або на рульовій колонці, або на рульовому колесі.

Перед включенням контрольного круїзу в активний режим, передумова. виконати певний порядок дій:

один).Увімкнення системи, натиснувши кнопку з логотипом CRUISE CONTRORY або з написом Круїзу та увімкнення / вимикання. У той же час на інформаційній панелі, білий індикатор системи білого управління повинен запалити. Прискорити машину до необхідної швидкості (більше 40 км / год) і коротко натискайте перемикач на встановлене положення (и). На інформаційній панелі Green вогні системний індикатор. Це активуватиме автоматичний режим відстеження.

Щоб збільшити вказану швидкість, перемикач перекладається у положення RES / (Res / ACC), доки машина не відкидає бажану швидкість.

Щоб зменшити вказану швидкість, натисніть і утримуйте перемикач у положенні (узбережжя / набір), поки швидкість до потрібного значення.

Щоб вимкнути режим автоматичного регулювання швидкості, натисніть клавішу з значком вимкнення або за допомогою кнопки відключення, вимкнення кнопки вимкнення, натиснувши педаль гальма. Переклад ручки автоматичної коробки передач з позиції D до нейтрального положення. Крім того, відключення автоматичного режиму відбувається при гострих прискорень понад 1,5 м / с.

Програмні брекети

Ford Focus 3 можна контролювати з консолі, а їх кількість обмежена. При покупці автомобіля включені 2 клавіші. Крім того, ви також можете придбати інші ключові кільця та самостійно програмувати їх. Розуміння не більше 8 пульта дистанційного керування. Для того, щоб активувати ключі, це необхідно всередині фокусу.

Після цього закріплюйте всі ремені безпеки, закрийте двері та вікна. Це необхідно для того, щоб уникнути деяких непередбачених конфліктних ситуацій у роботі електрообладнання під час програмування. Коли все готово, виконуйте наступні дії:

 • Вставте ключ до блокування до блокування та встановіть його у другій позиції, і ця маніпуляція повинна бути зроблена 4 рази за 6 секунд;
 • Далі поверніть ключ до початкового положення та отримуйте 10 секунд, щоб виконати налаштування клавіатури (активація режиму програмування має супроводжуватися певним звуковим сигналом);
 • Натисніть кнопку консолі, яку ми хочемо програмувати, після чого відбудеться підтвердження.

На цей процес майже закінчився. Щоб завершити процедуру, вам потрібно або почекати 10 секунд і нічого не робити, або включити ключ у замку і увімкніть запалення. Встановлення всіх інших Keyfobs здійснюється тим же алгоритмом. Зауважте, що після цього потрібно запрограмувати всі інші ключі, включаючи ті, які вийшли з заводу. Ви можете відкрити замки лише з цих консолей, які були недавно індивідуальними.

Пам’ятайте, що певна невдача завжди може відбутися і налаштувати невдачу. В результаті всі ключі припиняють роботу або виникнуть інша проблема. У цьому випадку необхідно знову виконати процес, дотримуючись усіх рекомендацій. Це також можлива версія розвитку подій.

Цирк установки для Ford Focus 3

Отже, руки приїхали, щоб поставити себе круїз-контроль Ford Focus 3. Довгі кнопки лежали в багажнику, і тут вони знаходяться на рульовому колесі. На початку я скажу вам, що я зробив, значно нижче теорії. До речі, у мене є trend sport, rp32 та кнопки на рульовому колесі ok-m.

Отже, круїз можна покласти на будь-який комплект. Для цього потрібно:

Почнемо з налаштування Кнопки Control Cruise на Ford Focus 3

Підготовка. Переконайтеся, що у нас є все під рукою:

 • Викрутка плоска, не дуже довго (нам потрібна вона, щоб видалити подушку)
 • Дзеркало (без нього, особливо вперше нереально)
 • 8 ключ (щоб вимкнути акумулятор)
 • Гострий ніж
 • Звичайні слюсарки (за ними зручний рульовий колесо)
 • Тег m4
 • 2 гвинти M48 і 2 шайби
 • Ізоляційна стрічка
 • Хрестова викрутка
 • Підключення або голка
 • Насправді Кнопка Круїз для Ford Focus 3
 • Дріт
 • Ну, більше вільного часу (я вбив 3 години)
 • Перше, що ми вимикаємо акумулятор, так що сигналізація не працюватиме при видаленні подушки з рульового колеса. Дозвольте мені нагадати вам, що ми видаляємо плюс від акумулятора (він розташований під корпусом), нам знадобиться ключ до 8.

Видаліть верхній корпус з кермом. Для цього поверніть рульове колесо на 90 градусів і знизити засувку, потім на 90 градусів на іншій стороні і зниження другого.

А потім потягніть на себе. Вона виходить з-за канавок у вигляді гачків

Є два варіанти, як розбити подушку: перша. це через великі отвори (крутиться червоним на малюнку нижче) або через невеликі овальні отвори (кружляний синій)

Я видалив овальні отвори. Щоб зрозуміти, як вилучити вас принаймні один раз. Я провів перший час півгодини. У теорії потрібно вставити викрутку в овальному отворі. Під кутом (засуньте в стороні стелі), вставте, поки ви не зупинитесь і натиснути рульову панель. Подушка повинна розібратися з одного боку. Після цього тримайте подушку, щоб вона не закріплена, і поверніть кермо 180 градусів (90 з прямого положення), щоб ви могли зробити операцію з іншого боку. Після того, як подушка була усунена, ретельно тягніть на себе і відключіть 2 роз’єм.

Тепер ми починаємо дроблення нашого рульового колеса. Ми робимо це ретельно і трохи, весь час намагається. Для зручності краще розібрати Cruise Cruise Cruise для Ford Focus 3 на 3 частини і спочатку спробувати лише кнопки (без хітів). Вирізати краще за допомогою звичайних сантехнічних подушок, і піднімаючи нож. Він легко скорочує. Ось місце, де для розрізу показано червоним, зеленим простором під гвинтами:

Після вирізання, намагаючись на кнопках і гвинт. Ви можете закріпити 2 способи:

Я закріплений гвинтами. Це вимагатиме 2 гвинтів M48 і кран, щоб вирізати в нитки. Ось що вийшло:

Тепер відповідальний момент розміщення. У мене була проводка для круїзу та радіо з зеленим роз’ємом, тому я відрізав все занадто багато. Потім кричав дроти з проводки в подушку подушки. Ось дві подушки (на лівому штику подушці мого рульового колеса, праворуч від блоку, який пішов з кнопками.):

І тому від подушок кнопок кнопок просто перевірте дроти 8, 15, 16 у подушці подушки. Потім закрутіть зелені дротові кнопки з чорними подушками та чорними дротяними кнопками з коричневими дротяними подушками. Просто покладіть, якщо є круїзна проводка, то ми дивимося, на яких шпильки займають його дроти і проходять їх у подушку. Якщо шпильки вільні на подушках, то просто копійки (наприклад, 8, 15, 16), і якщо вони зайняті, то ми посуду (наприклад, 10 і 7). Зварювальні дроти зручніше з лівої кнопки подушки безпеки. Тепер ми всі підключаємо, покладіть подушку назад:

Залишається замовити все це і готові!

Дисплей Cruze-Control на бортовому комп’ютері

Трохи теорії різних варіацій: 1. У вас немає джойстик RP-7 під керуванням не круїз, потрібно купити 2 проводки. рульове управління та подушки, т.До. У проводці рульового колеса для круїзу, інший джек для підключення подушки. У вас є квадрат, у новій проводці, маленькі зелені номери: 1801776. електромонтажні подушки 1801772. проводка керування рульовим колесом 1801774. під керуванням рульового керування під круїзом та джойстиком RP-7 під керуванням 1692215 або 1784105. Кнопки керування круїзними

У вас є круїз з рослини або джойстик RP-7 (водіння) покладіть круїз з вами проводки 1801776 вже стоячи з фабрики, і вам потрібно змінити проводку керма. Номери: 1801774. Електростанція керма та джойстика RP-7 під керуванням 1692215 або 1784105. Круїзні круїзні кнопки

Перехід від подушки OK-M на OK-OK, ви повинні мати рідну проводку подушки, т.Е. 1801776 І не потрібно повністю купувати подушку, просто щоб купити кнопку OK прямо. Кнопка тримається за межами 3 або 2 SEMORS. Змінити елементарний. Кімнати: 1801776. Продукція подушок 1687313. ОК Праска кнопка.

Встановлення джойстика RP-7 на машині з круїзом потрібно вирізати рульове колесо та змінити проводку в рульовому колесі: цифри: 1801774. проводка керма під круїзом та джойстиком RP-7 представлена ​​1687311 RP-7 Кнопки аудіоблоку (для керування) (я замовив це число, насправді, вони 2. 1693377 та 1687311, які приїжджають на номер 1693377, я не знаю)

Важливо: будь-які зміни потрібно спалах! Що круїз-контроль полягає в тому, що під рульовим джойстиком, що правильна кнопка OK

Встановіть Cruise Control на Ford Focus досить простий і не складно. Але багато автомобілістів зіткнулися з тим, що незнання та низьке знання призводять до того, що неможливо виконати цю операцію.

Круїзний контроль. автомобільна функція, яка дозволяє зберігати швидкість транспортного засобу на одному рівні. На більшості сучасних транспортних засобів цей параметр встановлений на заводі виробник і йде разом з пакетом автомобілів.

Почнемо, ми збираємо все, що вам потрібно, а також інструменти. Ми купуємо систему керування круїзною контролем, яка включає в себе контрольні кнопки та проводки. Китайська версія коштуватиме автомобіліста в 2000 році, і якщо ентузіаст автомобіля хоче придбати кращу версію, то вам доведеться розмістити 2500-3000 за набір. Також будуть потрібні викрутки та голови, і не забувайте про насадки з маркуванням Torx.

Коли вони купили все, ви можете перейти безпосередньо до керування Control Cruise, або, скоріше, до контрольних кнопок:

 • Вимкніть їжу автомобіля, тому що встановити потрібний варіант, щоб розібрати подушку безпеки.
 • Ми демонтажували верхню сукню рульової колони.
 • Зніміть рульове колесо.
 • Від’єднайте дротові колодки. подушки безпеки та звукові сигнали.
 • Вийміть обкладинку обкладинки рульового колеса з монтажною подушкою безпеки.
 • Розташування і вирізати місце під кріпленням контрольних круїзних кнопок. Краще розмістити та перевірити кілька разів, перш ніж розрізати, ніж вирізати там, або не за необхідності.
 • Коли отвір був вирізати, ви можете садити кнопок на сидінні.
 • Підключіть дроти до блоку сигналу. Для цього є порожні отвори 2 і 3. Саме там, що ми несемо з’єднання.
 • З’єднання завершено, і перейдіть до двох фази.
 • Обережно виконуйте збірку рульового колеса, і все, що було демонтаж.
 • Перевірте продуктивність вузла та керування кнопками керування.

Все працює і підключено, перейдіть до етапу 3

Встановлення круїзного контролю в Ford Focus 3 Зробіть це самостійно

Потрібно 3 проводки з шпильками з двох сторін і 2 з шпильками лише з одного боку, що було зроблено.

Тут ми призначаємо наші номери електропроводки від 1 до 5 зліва направо. це важливо, а потім буде корисним. Середні три. шпильки з 2 сторін. Extreme. з одним.

Ford Focus 3 активація круїзного контролю

Отвори подушок для видалення подушок розташовані за межами кнопок. рульове колесо потрібно покласти одну сторону, як на фото.

Далі, використовуючи дзеркальне, натисніть пружини. Плоский скидання через велику дірку або хрест як круглий.

Одночасно з пресом пружин. я витягую подушку на себе.

Далі, перевантажуючи центральний болт. ми видаляємо роз’єм з подушки та основного роз’єму для проводки. Радісний додому

Головне після всіх цих процедур не включають запалювання. поки не повернемося обидва роз’єми до місця.

Вдома ми намагаємося з’єднати все це до одного цілого

Мені потрібен дуже гострий ніж. або лезо.

Обережно і постійно намагаючись спробувати. ми отримуємо щось подібне.

У рукавах звільнений після операції, ми зачепимо відповідні гвинти

Далі, просто вставте шпильки в роз’єм. 1 на 10; 2 на 15; 3 у 16; 4 у 8; 5 в 7

З 10 і 7 (підсвічування, для яких були зроблені дві проводки з штифтами на одній стороні) зайняті. ретельно потрапляють до існуючої проводки

Тепер закріпіть рульове колесо в етикетці на валу, так що все точно.

І тоді момент. активувати все це добре. ми вказуємо машини в мізках, які ми маємо QC та можливість встановлення обмеження швидкості для одного.

Результат: я це зробив. Все працює. Круїзний контроль у Ford Focus 3 встановлено.

Все про Cruise Control ford Focus 3

Повідомлення вирішило через те, що автомобілісти на круїзному контролі виникають багато питань. Фотографії будуть використовувати інші, т.До. У мене є круїзний контроль стоїть з заводу. Я постараюся відповісти на питання, що необхідно замовити, щоб створити круїз-контроль повний, т.Е. Виробництво постійно падіння проводу з комп’ютерних шпильок Тут ви не побачите. Давайте продовжимо: у вас є 2 проводка в рульовому колесі:

Тепер різні варіації: 1. У вас немає джойстик RP-7 подання або круїз, вам потрібно купити 2 проводки. рульове управління та подушки, т.До. У проводці рульового колеса для круїзу, інший джек для підключення подушки. У вас є квадрат, в новому проводному круглі, маленький зелений (як на фото 2) номери: 1801776- проводки подушки 1801772. рульове колесо круїзного круїзу 1801774. проводки рульового керування під круїзом та джойстиком RP-7 передбачає 1687313. OK кнопка. (Якщо ми поставимо 2 джойстики m не працюватиме!) 1692215 або 1784105. Кнопки керування круїзом у вашому рульовому колесі немає кріпильних точок для нової проводки, тому вам доведеться страждати від проведення дротів.

Ви маєте з джойстика рослин RP-7 (водіння) у вас є проводки 1801776 вже з фабрики, і вам потрібно змінити проводку керма. Номери: 1801774. Wurning були з пет’ю та джойстик RP-7 тушкованого 1692215 або 1784105. Кнопки круїзного управління

Перехід від подушки OK-M на OK-OK 3.1 Якщо у вас круїз. У вас є повна проводка подушок, т.Е. 1801776 І не потрібно повністю купувати подушку, просто щоб купити кнопку OK прямо. Кнопка тримається з внутрішніх подушок на 3 гвинтах. зміна елементарного. Ми також повинні змінити кнопку m на OK або уточнити роз’єм, що працює на рульове колесо, т.До. Контакти, які підключають кнопку OK, і кнопка M відрізняються. Кімнати: 1801774. Проводка рульового колеса під круїзом та Jostyk RP-7 1687313. OK правою кнопкою.

3.2 Якщо у вас немає нічого, щоб змінити 2 проводки в рульовому колесі та подушці і покласти Jostik з RP-7, т.До. Не варто керувати радіотектором Recorder 🙂 Номери: 1801774. Проводка рульового колеса під круїзом та Jostyk RP-7 1801776- Проводка подушок 1687313. ОК право.

Встановлення джойстик RP-7 на машині з круїзом потрібно вирізати рульове колесо та змінити проводку в рульовому колесі: цифри: 1801774. проводка керма під круїзом та джойстиком RP-7 PR-7 1687311. Кнопки аудіоблоку RP-7 (Подруверс) 1687313. OK Right Button. 1687311. Jostik RP-7

Встановлення джойстик RP-7 на проводку 1801772

Щоб встановити праву кнопку OK: у чорному підключенні проводки 1801772 покладіть один штифт і один витягніть. від 11 до 2 (коричневий) 12 витягнути (фіолетовий)

Монтаж Jostik RP-7: Падіння до рульового керування на правій пелюстці BT: роз’єм для пелюсток. кольоровий. роз’єм у машині 1. чорний. 7 2. сірий. 11 3. рожевий. 12 4. зелений. 10

ВАЖЛИВО: 1. Кнопки M і OK не є взаємозамінними, існують різні показники опору, тому, якщо ви кладете OK, замість M з проводкою, відмінним від 1801774, це не буде працювати. 2. Проводка 1801774 та 1801772 Різні. Відрізняються основним роз’ємом Pinout. ПДЧ, які йдуть до кнопки «M» у 72 проводці, в 74 Перейдіть до кнопки з RP-7, на кнопці OK. окремі дроти. Ось чому при встановленні проводки 1801774 з круїзом, ви взагалі не працюватимуть кнопки. Або вам доведеться переписати роз’єм. 3. Будь-які зміни потрібно спалахувати! Який круїзний контроль полягає в тому, що джойстик сабвуфера, що правильна кнопка OK 4. Кнопки круїзи відрізняються: 4.1 номер 1692215 підходить для ряду 2011 року, якщо ви покласти на машину 12 або 13 років буде змінюватися, т.До. Форма рульового колеса була змінена 🙂 (чому. я не знаю) 4.2 Номер 1784105 Придатний за правилами 2011-2013. 5. Нарізати кнопки з зірочками (від синього) відрізняються від кнопок з RP-7 і не працюватимуть.

З’єднання діаграм різних кнопок до автомобілів:

Встановлення круїзних контрольних кнопок Ford Focus 3

Ця інструкція для тих, хто довго мріяв про круїз або для тих, хто просто цікаво, який Ford Focus Designer. Я думаю, ви можете зробити що-небудь. Активація необхідна для роботи круїзних кнопок. Кліщі на круїзному контролі та обмеження управління 1. Кнопки замовлення. Заважитися.Ru. дешевше з швидкою доставкою просто не знайшла. Станьте 3,645 Р. Фініс Код: 1782873

Ми готуємо проводку! Маленький lifehak. Оригінальна проводка коштує близько 2,000. Щоб не витрачати свою кров, все це робиться. Немає нічого складного. Придбані в радіочайних перемичках з мамами на кінцях. Це займе 5 штук. Вартість кожного 10p.

Клей один з одним 5 пластикових роз’ємів. Я використав другий клей. З інших кінців стрибків видаляють пластикові ізолятори. тільки алюмінієві з’єднувачі повинні залишатися. Отримана проводка підключена до круїзних кнопок. Ми отримуємо наступне

Видалення подушки безпеки. Скажімо так. Найбільш незручний процес. Для початку:

Вставте ключ до блокування запалювання, перетворюється до кінця, але не запускайте (необхідно, щоб кермо не заблоковано)

Від’єднайте «» OK від акумулятора (щоб при видаленні подушки не є сигналом для всього району. Хоча, якщо ви любите своїх сусідів. Потім акумулятор не може вимкнути.

Натисніть рульовий замком з нижньої частини рульової колони і витягніть рульове колесо якомога більше. Так що це буде зручніше. Видаліть пластикові корпуси та спідниця на верхній частині рульової колони

На цьому етапі викрутка потрібна тонка і дзеркала, або телефон з передньою камерою. Поверніть рульове колесо на 90 градусів, а на зворотному боці ми бачимо 2 отвори. Через невелику дірку з викруткою ми беремо срібний затискач. У той же час з цим тягнуть подушку. Після цього я роблю те ж саме, з іншого боку. Знову поверніть рульове колесо на іншу сторону і знижуючи подушку. Увага! Не тягніть подушку після того, як ви вийшли. Він має проводку. Від’єднайте чіп подушки (жовтий) та кнопки чіп на рульовому колесі (чорний і червоний).

Остання баранка залишається. Відкрутіть центральний болт, візьміть рульове колесо, подушку і перейти до колгоспу.

Ріжучий керма: Візьміть канцелярський нож і вирізайте цю червону область. Час від часу ми спробуємо наші кнопки, щоб зберегти все ідеально. Не розрізайте тільки занадто багато. Під числом 1 і 2, посадкові рукава позначені для кнопок монтування. Ви можете вигнати гвинти в них, або розрізати нитку і обертати гвинти. В обов’язковій, вирізати гуму навколо рукава 1 і 2. до глибини 5-8 мм. В іншому випадку кнопки не занурюються, а подушка не буде сіднюватися, як очікувалося. Подушка була розстріляна тричі

Ми підключаємо нашу проводку. На подушці ми знаходимо чорний і червоний чіп. Всі шпильки на ньому пронумеровані.

Ми візьмемо 5 проводки з наших к.ківських кнопок і уявіть собі за схемою: зелений. у PIN-коду 0. підмітайте до чорної проводки, яка вже присутня (добре, або зробити чистіше) фіолетовий. PIN-код 15 коричневий. у PIN-код 16 сірий. у PIN-коду чорний. в PIN-коду падіння до коричневої проводки, яка вже присутня (добре, або зробити стиснення)

Ізолюючи пайку і покласти в машину. 6. Завершіть рульове колесо. Підключіть кнопки з мікросхем мікросхеми та подушки. Нанесіть подушку, але вирвати, підключіть акумулятор. Ми чекаємо, поки машина не приходить Кнопки перевірки. Вони повинні горіти, коли ви натискаєте причину, повинні з’явитися написи.

Якщо все гаразд. то ми ретельно покладаємо проводки, подивіться, щоб ніщо не заважало, щоб подушка нормально сидіти і вирвати. Ми перевірені. Чи все добре працює. Результат роботи, до речі, дуже довгим, але це варто.

За даними результату, ми отримуємо: Круїзний контроль. Швидкість виставки. Машина водіння, підтримує вказану швидкість. Немає тиску. Просто покладіть ногу готові до гальма. Лімітний контроль. демонструє порог швидкості. І незалежно від того, як він був натиснув на газ, машина не перевищить поріг. Дуже зручно в місті, щоб не літати під камерами. Існує цікаво, особливо: з гострим пресом газу «до підлоги». автомобіль буде йти, щоб прискорити поріг видобутку. Мабуть, для обгону або надзвичайних ситуацій.

Встановлення дзеркала для 2 камер та фотохромних дзеркал у Ford Focus 3

Статті: 1. Встановлення дзеркала для 2 камер Ford Focus 3 2. Встановлення фотохромного дзеркала в Ford Focus 3 1.& N