Заміна прикурювача

Заміна провадиться за наступним алгоритмом:

 • Від’єднати провід від клеми акумулятора;
 • Потім слід зняти облицювання;
 • Дістати патрон; Дістаємо патрон
 • Через отвір в облицювання провести колодки з усіма проводами; Продаємо колодки з проводами крізь облицювання підлоги
 • Стиснути екран так, щоб його лапки вилізли з отворів у світловоді і від’єднуємо; Стискаємо екран лампи, щоб лапки вийшли зі світловоду
 • Натиснути на клямку гнізда, щоб вивести її із зчеплення зі світловодом;

Тиснемо викруткою на клямку гнізда прикурювача

здесь ваш код

Ремонт прикурювача не займе багато часу.

Не працює прикурювач ВАЗ 2110:

Згодом будь-яка деталь може вийти з ладу. Перш ніж поміняти її на нову або відремонтувати своїми руками, слід розібратися в причинах, з яких не працює прикурювач ВАЗ 2110 або лампа підсвічування. Список найпоширеніших несправностей з методами їх вирішення представлений нижче.

здесь ваш код

Згорів запобіжник

Одна з найпоширеніших несправностей прикурювача – відпрацьований захисний елемент. Сила струму ланцюга для нормальної роботи запобіжника не повинна перевищувати параметр 25 ампер. Такий запобіжник стоїть у монтажному блоці. При підключенні одного або кількох потужних приладів до гнізда прикурювача, цей параметр може перевищити вказане значення та перегоріти. Паралельно, разом із запобіжником перестане працювати лампа підсвічування ящика рукавички, вентилятор обігрівача. Для ремонту необхідно відкрити капот, де знаходиться монтажний блок, перевірити справність запобіжника та провести заміну елемента з номером F18.

Ліземо в центральну консоль

Ще одна причина, чому не працює прикурювач ВАЗ. погані контакти проводки або коротке замикання, що гуляє. Якщо запобіжник став часто перегорати і його доводиться міняти, це також непряма ознака такої поломки. Потрібно знімати лицювальну панель та оглянути збереження контактів та проводів прикурювача. Тут потрібно перевірити триконтактний роз’єм підключення. Переконайтеся, що з’єднання щільне. Потім необхідно подивитися безпеку проводів. Не повинно бути обгортої обмотки або заломів, обривів ланцюга, які спричинять спрацювання запобіжника.

здесь ваш код
зняти, прикурювач, 2110

Оглянемо проводку та контакти прикурювача

До причини, через яку перестав працювати прилад, відноситься поява оксидів або іржі. Усередині прикурювача є контакти, які згодом можуть окислюватися або корродувати. Через нещільний контакт девайс працюватиме некоректно. У цьому випадку заміна прикурювача не потрібна. Достатньо витягнути прилад, почистити та підігнути металеві вусики контактів.

Можливе перегорання спіралі

Усередині прикурювача ВАЗ 2110 розташований металевий елемент, який із віком або через підвищене навантаження може вийти з ладу. Якщо перегоріла спіраль і спрацював запобіжник, ремонт здійснюється тільки встановленням нової деталі.

Регулювання та демонтаж прикурювача

На корпусі пристрою є регулювальні пластини, які змінюють час спрацьовування термореле. Контакти потрібно просто відігнути або стиснути, таким чином змінюючи час спрацьовування пристрою. У випадку, якщо сигарет легше відмовляється нагрівати спіралі в принципі, то з ймовірністю 90% ми можемо говорити про невдалий запобіжник. Перевірте це легше, ніж видалити запальничку сигарет.

Також можлива причина немаючої легкості сигарет, не може не контактувати з самого пристрою. Але, щоб підтвердити це припущення, вам потрібно видалити запальничку згідно з цією методикою:

 • Видалити мінус термінал з акумулятором.
 • Виберіть картридж з гнізда і видаліть тунельний облицювання.
 • Дістатися до запальничих дротів сигарет і його лампи, після чого розкидають їх через пластиковий тунель на світло Бога.
 • Стисніть металевий екран, щоб корпуси житла вийшли з освітлення лампи.
 • Обійняти, щоб послабити засувку.
 • Виштовхуйте сигарет.
 • Вичавити пластикову лисицю, і виштовхуйте.

Це все розбирання. Тільки правду кажучи, сам прикурювач виходить з ладу вкрай рідко. Він практично вічний, якщо користуватися ним за призначенням, а краще взагалі не користуватися. Але ми користуємося та підключаємо до нього:

 • компресор для накачування коліс;
 • мінімийку високого тиску;
 • автомобільний холодильник;
 • мобільний телевізор;
 • відеореєстратор, радар-детектор, навігатор.

Змінюємо прикурювач ВАЗ 2110 своїми руками

Уявити сучасний легковий автомобіль без прикурювача досить складно. Колись цим пристроєм користувалися тільки курці, але сьогодні він виконує багато інших функцій. Від прикурювача можна запитати відеореєстратор, також він може бути розеткою для зарядки мобільного телефону, ще можна підключити автомобільний компресор, переносний холодильник і багато іншого. Але прикурювач, як і будь-який інший пристрій, може вийти з ладу. Власники автомобілів ВАЗ 2110 теж стикаються із цією неприємністю. Про те, як зробити заміну прикурювача самостійно, ми розповімо в даній статті.

Перевіряємо справність прикурювача

Насамперед справність механізму визначається шляхом перевірки запобіжника, який розташований у відповідному блоці. Маркування елемент. F18. Максимально можлива сила струму через запобіжник є 25 ампер.

Перевірити вузол можна іншим способом. Для цього увімкніть пічку. У вас може виникнути цілком резонне питання, у чому зв’язок.

Обидві системи працюють через один запобіжник. Якщо вентилятор не працює, настав час замінити оберігаючий елемент. В іншому випадку, швидше за все, десь у проводці стався урвище. Зазвичай це відбувається в проміжку між блоком запобіжників та прикурювачем. Але перед початком робіт із заміни переконайтеся, що запобіжник із маркуванням F6 справний. Цей елемент також може впливати на роботу сигарет легше.

Печка дме лише на одній швидкості

Без демонтажу можна діагностувати поломку, якщо вентилятор крутить тільки на одній швидкості або лише в третьому режимі. Причина в резисторі, встановленому в самому контролері обігрівача.

При роботі печі лише на одній швидкості, слід перевірити резистор.

Конструктивно перемикач виконаний так, що в перших двох режимах електродвигун живиться низькою напругою через резистор, а в режимі 3 в обхід резистора. Перевірити це можна за допомогою мультиметра у режимі вимірювання опору.

Опір резистора першої швидкості. 0,23 Ом, другий. 0,82 Ом. При обриві спіралі або зношуванні контактних доріжок мультиметр покаже нескінченність або обрив.

Залежно від моделі контролера він може мати три або чотири положення регулятора, але принцип роботи у них однаковий і розібратися в схемі підключення не так складно. Який би не стояв перемикач, при непрацюючих 1 та 2 швидкостях потрібно перевіряти опір на повзунці перемикача. Таким чином можна спробувати відновити систему керування обігрівачем або замінити її новою у крайньому випадку. Успіхів усім у пошуках і теплих затишних салонів!

Заміна прикурювача ВАЗ 2110, 2111, 2112

Заміна сигарет легше ВАЗ 2110, 2111, 2112

Якщо тільки курці використовували сигарет легше у машині, сьогодні він виступає як джерело живлення для відеореєстраторів, компресорів, авто-холодильників та багатьох інших пристроїв, а з такою інтенсивністю використання запальнички сигарет у ВАЗ 2110, 2111, 2112 автомобілі можуть бути потрібні набагато частіше.

Виконайте такий ремонт, власник може самостійно, без обігу. Але для цього необхідно, принаймні, зрозуміти схему підключення до вузла до інших бортових мережевих модулів.

Перевірте працездатність запальнички сигарет

Ви можете перевірити вузол іншим способом. Для цього, увімкнути плиту. Ви можете мати абсолютно розумне питання, що таке зв’язок.

Обидва системи працюють через один запобіжник. Якщо вентилятор не працює, настав час замінити оберігаючий елемент. Інакше, швидше за все, десь у проводці з’явилася перерва. Зазвичай це пов’язано з розривом між блоком запобіжників та сигареттом. Але перш ніж запустити роботу, переконайтеся, що запобіжник з маркуванням F6 є правильним. Цей елемент також може впливати на роботу сигарет легше.

Причини несправності пристрою

Заміна запасів сигарет може знадобитися, якщо продукт припинився функціонувати. Причини провалу механізму є наступні фактори:

 • Перегорання плавкою вставки запобіжника розетки. Виникає в окремих випадках, якщо розетка використовується для підключення декількох пристроїв як розгалужувач. Зрештою, 10 Ampere FUSE не призначений для великих поточних перевантажень, тому в частих випадках не вдається. Для того щоб здійснити ремонт прикурювача, необхідно замінити запобіжник на новий.
 • Окислення контактів пристрою. Для проведення ремонту потрібно зняти механізм та здійснити зачистку контактів.
 • Замикання контактів виробу. Оплавлення контактів виникає у тих випадках, коли невмілі власники замінюють 10А запобіжник на 15А. В результаті це призводить до того, що «горить» проводка в автомобілі або плавляться контакти. Щоб усунути проблему, необхідно видалити пристрій, і на основі виникаючого поломки, ремонту.
 • Несправність спіралі розжарювання. Щоб відремонтувати виріб, необхідно замінити головку на нову.

При частому використанні виробу спостерігається виход його з ладу. Згідно з інструкцією, головка прикурювача повинна виштовхуватися при натисканні на неї через 10-20 секунд. З часом цей період часу збільшується, а в один момент виріб зовсім перестає функціонувати. Що являє собою схема підключення прикурювача на ВАЗ «класику», з’ясуємо детальніше.

Електрична схема прикурювача

Розетка прикурювача «сімки», як і будь-якого іншого недорогого авто має наступну схему підключення:

зняти, прикурювач, 2110
 • Харчування – червоний провід, одна частина якого запитує годинник в автомобілі.
 • Жовтий провід – живлення лампочки підсвічування.
 • «Маса». провід чорного кольору.

Запобіжник, який відповідає за захист виробу, розташований у монтажному блоці під номером 6. У сучасних автомобілях зазвичай харчування на прикурювач йде не відразу від акумулятора, а через замок запалювання. В результаті живлення не подається доки не повернутий ключ у замку запалювання. Це зроблено з метою збереження заряду акумулятора при тривалій стоянці.

З’ясуємо, як поміняти прикурювач на ВАЗ 2107, і що є процедура.

Особливості заміни пристрою

Самостійна заміна механізму виконується так:

 • Для початку слід зняти мінусову клему з АКБ. Після цього здійснити демонтаж панелі з годинником.
 • За допомогою плоскогубців потрібно підтягнути металевий обідок на прикурювачі.
 • Тепер можна здійснити демонтаж виробу.
 • Після зняття розетки потрібно провести її огляд і при необхідності замінити.
 • Щоб замінити виріб, потрібно переключити дроти живлення на новий пристрій, після чого встановити його на місце в порядку зворотного зняття.

Після того, як ця процедура виконана, можна накинути мінусову клему на АКБ і зробити включення виробу. Через 15 секунд голівка має відклатися, що говорить про справну роботу виробу. Переконавшись, що виріб функціонує, можна перевірити справність старої головки. Якщо стара голівка не відщеплюється, то ремонту вона не підлягає. Незважаючи на те, що розглянутий продукт не є химерним, але потрібно періодично тримати його. Часто відбувається вихід із ладу запобіжника, тому завжди в запасі повинна бути парочка нових виробів.