Заміна

Щоб замінити необхідність демонтажу генератора з автомобіля та певної кількості інструменту сантехніки. Також це не буде зайвим, щоб мати генератор підшипника. Маючи весь необхідний інструмент з роботою, ви можете впоратися з основними знаннями механічної частини.

Винищувач

підшипники, генератор, 2110

здесь ваш код

Витікач значно полегшує роботу над заміною підшипника, заощаджує час, силу та нерви. Цей пристрій є вірним помічником не тільки при роботі з генератором, а й з іншими частинами автомобіля.

Вона складається з лапи і наполегливого болта. Є велика кількість різних фермерів, вони: подвійне коло і три кільця. У нашому випадку, працюючи з генератором ВАЗ 2110, найкраще використовувати два коло, це найбільш компактний і зручний для демонтажу підшипника.

здесь ваш код

Залежно від якості продуктивності частини.

Необхідний інструмент

Інструмент, необхідний для виконання робіт, представлений нижче:

здесь ваш код
 • Храповик;
 • Ключ 13 мм, 10 мм;
 • 21 мм голова;
 • 8 мм шестикутник;
 • Газовий ключ;
 • Потужна викрутка «»;
 • Молоток;
 • Витяжний;
 • Відколоток;
 • WD-40 (змащення)
 • Ганчірка;
 • Маркер;

Етапи роботи

Вимкнути мінус зі стисненням від ACB. Ми відкручуємо дроти на генераторну клавішу до 10 мм і зніміть генераторне збудження.

Ми демонтаж генератора з автомобіля. Для цього, відкрутіть напругу болту генератора та зніміть ремінь, відкрутіть генератор від кріплень і виведіть його з автомобіля. Будьте обережні, коли ви витягуєте нижній кріпильний болт, не втрачайте гумовий рукав і шайби.

Дістатися до розбирання. Зніміть пластикову кришку діодного мосту, переміщаючи три засувки. Ми відкручуємо два гвинти кріплення щіток у корпус і вимикайте роз’єм з щіток. Ми відзначаємо коаксіальність кришок, щоб продовжувати збирати все правильно.

З викруткою, відкрутіть гвинти кінців намотування генератора з діодного мосту і згинають їх. Зніміть кріплення конденсатора та відокремити діодний міст з генератора.

Ми відкручуємо шків генератора голови до 21 мм, тримаючи свій газовий ключ і тримаючи роторний вал з шестикутником протягом 8 мм. Вивезти шків генератора і уперта шайба.

Ми відкрутіть болти 4 шапки і виведіть його з обмоткою статора.

Ми витягуємо задню кришку, натиснуту пальцями на колекціону і витягніть кришку на себе, зніміть пластиковий рукав.

Зніміть підшипники за допомогою витяжки.

Генератор збірки виробляють у зворотній послідовності.

Як дізнатися, що генератор несправний

Заміна зашивання на генераторі VAZ 2112 цього достатньо. Вам потрібно звернути увагу на деякі моменти:

 • Ви можете судити про несправний генератор, якщо ви спалахнуть акумуляторну лампу на панелі приладів, коли двигун працює.
 • Акумулятор швидко розряджається або відбудеться протилежне.
 • Автомобільні фари занадто нудні, хоча акумулятор коштує новий і повністю заряджений. Крім того, коли двигун працює, характерний тихий, але грюкаючий звук.
 • Зі збільшенням швидкості двигуна, яскравість фари значно змінюється. Наприклад, коли переговка це спостерігається з хорошим генератором, але в цьому випадку фари яскраві, але потім залишаються в одній інтенсивності. З несправним генератором це відбувається постійно, як тільки збільшуються революції.

Заміна підшипників генератора ВАЗ 2108, 2109, 2110, 2112, 2114, 2115, попередні. Які підшипники?

Заміна підшипникового генератора ВАЗ 2112.

Увага! Контролювати напругу ременя та загальний стан генератора повинні бути регулярно.

Як змінити генераторний підшипник на ВАЗ 2110 зробити це самостійно

Причини відмови підшипників, але існує кілька основних причин. які обговорюються нижче.

Носити

Ліва старі, правильні нові зносостійкі підшипники Це характерна причина поломки, оскільки кількість роторних революцій генератора є величезною кількістю для n-півтора. Тому мастила в підшипниках під впливом високих температур втрачає свої властивості, а підшипник перестає одержати необхідний коефіцієнт ковзання, тому нагрівання відбувається і прогалини в кульовій частині підшипника.

Ремінь напруги

Надмірна напруга генератора ременя дуже сильно впливає на довговічність його підшипників. Потягніть ремінець, щоб бути правильно дотримуватися всіх правил. Генераторний ремінь повинен годуватися під впливом його 10 кг. на 5-7 мм.

Підшипник генератора ВАЗ 2110-2112 180302 (24940230) Підтримка з випрямляча («Катк» з / O) SPZ. Стаття 180302. Каталог 4940230.

Генератори складаються з двох основних вузлів: статор і ротор. Для того, щоб вал останнього обертається вільно на високій швидкості, необхідні високоякісні генераторні підшипники. Під час руху автомобіля генератор постійно працює, часто в дуже складних умовах.

Встановлення нових елементів

Перш ніж змінити зношені підшипники ВАЗ-2110 самостійно, це не зашкодить перевірити наявність змащування всього за придбані деталі. Для цього вам потрібен гострий елемент до PRY і видалити один з пластмасових захисних сепараторів. При необхідності додайте мастильні матеріали і покладіть кришку на місці. Потім ви можете приступити до заміни, для чого вам знадобиться стандартний набір ключів та інструментів, доступних з кожного економічного автомобіліста.

Задній підшипник генератора більш зручний для демонтажу за допомогою витягу, але з його відсутності він зійде і звичайний роговий ключ 22-27 мм.

Видаліть генератор з машини, кращого спостережного канави в такій послідовності:

 • Вимкніть акумулятор і від’єднайте дроти з контактів пристроїв, відключивши монтажні гайки за допомогою клавіші 10 мм.
 • Відкрутіть болт натягу ременя, ослаблення його і зніміть шків генератор. Зніміть натяжний бар.
 • 13 мм ключ, щоб послабити і відкрутити гайку нижньої підтримки сукупності. Витягніть болт і зніміть генератор з автомобіля.

Відповідно до рекомендації виробника, заміна підшипника генератора ВАЗ-«десятків», який розташований спереду, повинен бути виконаний разом з кришкою, де він натискається. Але не має сенсу змінювати кришку, якщо вона знаходиться в нормальному стані, що слід перевірити, перш ніж розбирати. Так, і за гроші, така заміна буде дорожче.

Головне, що вам потрібно ретельно виконувати при виконанні подальшої роботи. видаліть старі підшипники. Процедура така:

 • Покладіть на корпус і обкладинки агрегатної етикетки, закріплюючи взаємне розташування деталей. Спліт-болти, затягування обкладинки з корпусом (4 шт.).
 • Модно з плоскою викруткою, відключайте деталі корпусу. Зніміть задню панель разом з обмоткою.
 • Передній підшипник вибивається з кришки через круглий порожній. Вона повинна бути оброблена ретельно, так що кришка не тріснула, інакше вона доведеться замінити його.
 • Задній несучий демонтаж за допомогою витяжки або ключа рогового вертикально вставляється одним кінцем між частиною і ротором. Натискання на ключ з молотком і переміщенням його навколо осі, поступово збиваючи підшипник.

Нові елементи будуть натискати на місце з молотком, використовуючи старі підшипники як хребет. Потім збірка та встановлення пристрою на автомобілі.

На генераторі «десятки» є два підшипники. передній більший і задній менше. У той же час найчастіше необхідно замінити фронт, оскільки він відчуває більш значні вантажі. Але з часом також необхідно змінити тил, хоча краще, якщо ви змінилися, то обидва. Вони можуть бути продані в наборі або окремо. Нові підшипники вибираються залежно від його розміру.

Розміри підшипників генератора

Підшипники генератора ВАЗ 2110 мають різні розміри, залежно від року автомобіля, а також на карбюраторі або інжектора. Вони відрізняються діаметром під посадкою валом.

Розміри оригінальних підшипників ВАЗ 2110
Рік випуску автомобілів Підшипник код постачальника Каталоговий номер Розміри, внутрішній діаметр / зовнішній діаметр / ширина, мм
До 2001 року., карбюратор Фронт 180303 6302 15 × 42 × 13
Ззаду 80202 6202 15 × 35 × 11
Після 2001 року., інжектор Фронт 180302 6303 17 × 47 × 14
Ззаду 80203 6203 17 × 40 × 12

На седанах перших років (до 2001 р.), Які найчастіше оснащені карбюратором, генератори старого зразка. У такому генераторі передній підшипник має такі розміри. 15 × 42 × 13 мм, а задній. 15 × 35 × 11 мм. Перший має каталог 302, а стаття 180303, друге число. 6202, а заводська стаття 80202. Деталі іноземного виробництва будуть позначені 6302-2RS та 6202-2RS, відповідно.

Якщо машина є інжектором і випущена після 2001 року, ці параметри будуть різними. Передній підшипник генератора ВАЗ 2110 (номер. 6303, стаття. 180302) має розміри. 17 × 47 × 14 мм. І задній підшипник з номером 6203 і статтю 80203. 17 × 40 × 12 мм. Іноземні аналоги відзначені: фронт. 6303-2RS і задній. 6203-2RS.

Номери та розміри підшипників для генератора «десятки» можуть відрізнятися, якщо інша установка була встановлена ​​замість звичайного блоку. Коли є генератор Denco або Bate, то 303 і 203 підшипники завжди будуть стояти в них, як у Катк. Однак, якщо встановлено, наприклад, Bosch 14V 53-98a 8200 43 81 48 0124 415 038, потім 6303-2RS підшипники. фронт, розміром 15 × 35 × 14 і 6003-2RS. задній (аналог вітчизняних) 180103), розмір якого 17 × 35 × 10. Ці самі підшипники можуть зустрічатися в інших імпортованих генераторів, які поставили головним чином бюджетні іноземні автомобілі. Однак є варіанти, коли коштує задні підшипники 6000-2RS, а фронт. 6203-2RS або також може стояти 62202-2rs задній (розмір 15x35x14) та 6302-2RS спереду.

Чортів тазу.

Всім привіт! Мене звуть Майкл, тепер я розповім історію того, як мені вдалося обміняти дванадцять на Camry 2010. Все почалося з того, що я дико дратує поломки Дванадцятьох, здавалося нічим серйозним, але на дрібницях, проклятий, так сильно, що дійсно почав заражати. Ідея, що настав час змінити машину на іноземній машині, народився тут. Вибір впав на казку про Camry десятих.

Так, морально, тоді я дозрів, але я не міг повністю витягнути. Я відразу ж скажу, що я проти кредитів і візьмемо машину, тим більше не нова, за кредитом це нерозумно. У мене є зарплата 24k на місяць, щоб ви могли використовувати 600-700 тисяч для мене майже нереально. Почав шукати різні способи заробляти гроші в Інтернеті. Ви не можете уявити, скільки розлучення є, що я просто не намагався: і ставки за спортом, і мережевий маркетинг, і навіть вулкан казино, в якому він успішно втратив близько 10 тисяч ((єдиний напрямок, в якому це здавалося мені, можна заробити цю торговельну валюту на складі, це називається форекс. Але коли я почав ублюдку, я зрозумів, що для мене абсолютно важко. Продовжував копати далі і наткнутися на двійкові варіанти. Сутність того ж, що на форекс, але набагато легше зрозуміти. Почав читати форуми, вивчати стратегії трейдера. Я спробував на демо-рахунку, потім розпочав реальний рахунок. Чесно кажучи, щоб почати заробляти це не відразу, коли я зрозумів всю механіку варіантів, я злив близько 3000, але, як виявилося, це був дорогоцінний досвід. Зараз заробляйте 5-7 тисяч. на день. Автомобіль зумів купити через півроку, але, як для мене це хороший результат, і це не в машині, я змінив своє життя, моя робота, природно, вийшла, там було більше вільного часу на себе і сім’ї. Ви будете сміятися, але я працюю безпосередньо по телефону)) Якщо ви хочете змінити своє життя, як я, це те, що я раджу вам робити зараз: 1. Реєстрація на сайті 2. Повторіть на демо-рахунку (це безкоштовно). 3. Як тільки щось потрапляє на демо-рахунок, поповнюйте реальний рахунок і вперед, до реальних грошей! Також порадите вам завантажити програму по телефону, це набагато зручніше з телефону. Завантажити тут.

Підшипник генератор, Ціна:

Розмір підшипника генератора: підшипник заднього генератора (6202) має розміри:

Передній підшипник генератора (6303) має розміри:

Як замінити генераторні підшипники та як видалити їх без спеціального витягу: див. Інструкції для заміни генераторного підшипника.

Як перевірити генераторні підшипники: див. Інструкція.

Отже, ми голосуємо і залишити відгук про генераторні підшипники:

П.S. Всі коментарі не будуть видалені.

Які генераторні підшипники вважаються кращими ?

Розмір підшипника для генератора ВАЗ 21 10

Призначення генератора в автомобілі ВАЗ 2110. це джерело живлення всіх вузлів автоматичної напруги бортової мережі та енергоспоживання електроенергії. З часом, як і всі вузли автомобілів, генератор носить, найчастіше затримуються елементи генератора, є його ремінь та підшипники.

Ця стаття буде обговорювати саме заміну підшипників генератора ВАЗ 2110, як виконати заміну роботу та який інструмент повинен знадобитися, щоб утримувати ці роботи.

Ознаки несучих несправностей та діагностики

Можна зрозуміти, що підшипник не вдалося в генераторі у наступних характеристиках:

 • З інженерним двигуном, густона капота чується, свист або шліфування;
 • Генератор, коли двигун працює або відразу після його зупинки гарячий на дотик;
 • Шукові пристрої обертаються.

Крім того, деякі інші симптоми можуть вказувати на цю проблему. І вищезгадані. не завжди говорять про вину підшипників.

Порівняння зношених підшипників (ліворуч) з новим (праворуч)

Підшипники в генераторі можуть викинути з часу, відсутність мастила або його низької якості, а також через надто сильну напругу ременя. Останній, як правило, характерний для передніх підшипників.

Для того, щоб точно переконатися про невдачу цього елемента, потрібно зробити простий діагноз. Достатньо видалити генераторний ремінь і запустити двигун.

Якщо зовнішні звуки зникнуть, це означає, що підшипник несправний. На підключеному двигуні ви можете трохи збільшувати до генератора вгору і вниз, схопивши для шківа. У цьому випадку ніяких стрибків не повинно відчувати. Дізнайтеся, саме, який підшипник слід замінити, ви можете після демонтажу перевірки всіх елементів. Часто краще придбати встановлений на всякий випадок.