Новий грант FL. зміна суспензії на газове масло (Амортизатори Lada Granta FL 2019 Kayab)

здесь ваш код

Рейтинг кращих стійок для ВАЗ

Номінація місце виробник рейтинг
Кращі дешеві стійок для ВАЗ один Delphi de Carbon 4.вісім
2 Кросно 4.7
3 Сааз 4.6
4 Фенокс 4.5
5 Бельмаг 4.4
Кращі стелажі для ВАЗ у середніх і преміальних сегментах один Коні 4.9
2 Білстейн 4.вісім
3 Боже 4.вісім
4 Сакс 4.вісім
5 Finwhale 4.7
6 Kayaba / kyb 4.6
7 Токіко 4.5
вісім Монро 4.5

Масло або газове масло. це перше питання, яке потрібно вирішити

Якщо ви приймаєте недорогі стійки, які виробляються в Росії або в Китаї, то насправді немає відмінностей між маслом та газовим маслом. Але при покупці продуктів відмінного бренду ви можете побачити дуже відчутну різницю. Зокрема, газове масло буде дуже жорстким спортивним рішенням. Амортизатори масляних амортизаторів пропонують покупцям ряд певних переваг, які будуть важливі в експлуатації транспорту:

 • Досить високі комфортні поїздки, які можна назвати значним прогресом для Lada Granta, подолавши більшість отворів без відчутних ефектів у салоні;
 • Низька швидкість проникнення, тобто ви не будете ловити неприємні звуки, коли стійка покаже ваш довгий вільний крок, відсутність ризику поломки;
 • Досить довгий стрижень, що біжить, є можливість висячого колеса майже як позашляховик, він допомагає на великих порушеннях та брудній дорозі;
 • Ваша Lada Granta стане не тільки м’яким, але також може більше енергії інформації про дорогу, немає дратівливих даних, лише необхідні деталі;
 • Вартість поглинача масляного апарату часто дещо нижча, ніж газові масляні костюми, тому вони купуються переважною більшістю власників вітчизняних автомобілів.

Звичайно, це все залежить від бренду. Ви можете придбати велику японську лайнерську версію та отримати лише чудові операційні можливості. Існує можливість придбати дешеву китайську стійку та повне розчарування у своїй операції. Але зараз, давайте обмежуємо себе рішенням типу амортизатора. Це може м’яке масло або спортивний газоподібний тип.

здесь ваш код

Експертна відповідь

Стирки та стукіт можуть виникати з різних причин, і не потрібно, щоб це стійка.

Дизайн призупинення від Lada Granta легше для парових річок, але це не означає, що це погано, навпаки, це саме так, коли простота хороша!

здесь ваш код

Що робити

Що стосується питання, з ним. Найпростіший варіант, і більшість на мій погляд правильний. звернутися до спеціалізованого сервісу. Бажано не до того, в якому автомобіль був діагностований в останній раз. Якщо стукіт пройшов, а потім з’явився знову, ви можете замінити товар на погану якість (b.W.) Може бути, з прибутковості. І може бути аварія, а запасна частина виявилася низькою якістю.

Діагностика передніх підвісних елементів у сервісному центрі

На додаток до діагностики стійки (амортизатор), інші елементи підвіски, такі як баль, краби та стійки стабілізатора, будуть перевірені в сервісному центрі.

Наскільки це може бути жалюгідним

Робота з діагностики та ремонту передньої підвіски. це такий звичайне обслуговування автомобілів, які не повинно бути проблем. Крім того, Lada Gentala є дуже поширеним автомобілем, і тому вивчається персоналом станцій ремонту та через.

Я раджу вам не посилити з ремонтом, тому що це може перетворитися на набагато більш серйозні проблеми, не кажучи вже про безпеку безпеки. Ведення автомобіля з несправною підвіскою. життя життя!

Розтріскування. Добре, що не скло з номером тіла, інакше я б не уникнути проблем з ДАІ

З підвищеним навантаженням скло може бути тріснутою на тілі, і це вже ремонт тіла з живописом, який зменшить ваш автомобіль у разі своєї продажу на вторинному ринку. Крім того, можуть виникнути труднощі з ДАІ, тому що номер тіла автомобіля дублюється на одному з окулярів.

Т.До. Ви не є користувачем довіри (без підтвердженого телефону). Вкажіть та підтвердьте телефон. Докладніше про довіру.

Огляд основних виробників амортизаторів

За замовчуванням з завод встановленого гідравлічного від CAAZ (Skopovsky Automotive Plant). Особлива якість не відрізняється, але з помірною операцією, до 60000 км.

 • Каяба: Японська, що характеризується високою якістю, надійністю, довгим життєвим життям. При покупці, будьте обережні, оскільки деякі продукти виготовляються в Китаї.
 • Асоми: Вітчизняний виробник для газових моделей, ВАЗ, Лада. Гарантія один рік з дати встановлення. Про якісний суддя для себе.
 • SS (SS): також вітчизняний виробник стійок для ваз. Гарантія якості на два роки, згідно з відгуками власників хорошого, злегка суворого.

Загалом, всі амортизатори умовно поділяються на три категорії:

Відмінності в категоріях неповнолітнього, для середнього водія непомітні. Включила гарантійне покриття, інструкції з експлуатації.

Необхідні інструменти для самообмінності

Для того, щоб замінити передню стійку амортизатора своєю власні руки на Granta успішно, рекомендується заздалегідь підготувати наступний список інструментів.

Назва Примітка
Винищувач Для стяжки пружин
Роз’єм Щоб повісити передачу
Субтурний Дерева дерева або колесо видаляються
Проникнення мастила Наприклад, WD-40
Балончик Щоб відкрутити і скручувати кріплення таблетки
Ключ «На 9», «13», «на 17», «19», «22»
Пастерн Можна замінити плоскогубцями
Монтаж Для відключення стійки
Обпірний Металевий
Молоток Середній або великий розмір
Rag і металева щітка Для очищення забруднення

Замінюючи амортизатори, а коли необхідна заміна пружин

Амортизатори є досить складними, вони частіше, ніж пружини, пошкоджені, і тому вони повинні періодично замінити. Причини втрати їх властивостей з пружинами можуть бути:

 • природній знос;
 • механічні пошкодження;
 • Часте надмірне завантаження автомобілів;
 • Швидкість їзди на нерівномірних доріг;
 • Втома, а також металева корозія.

Через втрату його властивостей спостерігається весняне плавання. В результаті, автомобіль тримається гірше, його гальмівними характеристиками зменшуються, амортизатори та тонни швидше.D.

При русі на наших дорогах амортизатори вимагають заміни в середньому після курсу 60-80 тисяч. Км. Тоді виникає питання, як буття з джерелами? Особливо, якщо це передній амортизатор. Т.До. У сучасних автомобілях у передній підвісці на технологіях Макферсон, збірні конструкції, встановлені з весни, вже вставленою. І нові амортизатори (стелажі) продаються без них.

Звичайно, ідеальний варіант. зміна амортизаторів, зробіть заміну та пружини. Однак це досить дорого, і не обов’язково. Зрештою, з акуратною їздою, пружини здатні протистояти до 200-300 тисяч. Км. І візуально визначити, що вона втратила свої властивості, не завжди можливо.

Тому заміна пружин амортизатора (або всіх пружин) вимагається у випадку:

 • її поломки;
 • явне корозія металу або пошкодження навесні;
 • Коли відбувається зниження висоти автомобіля або рівної висоти його різних частин.

Якщо пружини нормальні, ви можете рекомендувати їх замінити під час кожної секунди заміни амортизаторів. Той же, хто в основному їздить один, повинен змінити праворуч і ліворуч пружини при зміні амортизаторів.До. На боці водія автомобіля в цьому випадку є велике навантаження.

Що стосується задня підвіска, то в ньому амортизатори йдуть так, ніби окремі від джерел (не вставляються в них безпосередньо). Т.Е. Тут, щоб замінити амортизатори набагато простіше.

Дізнайтеся про основи правильного вибору амортизаторів та джерел в іншій статті. І якщо вам потрібно замінити їх, ми рекомендуємо використовувати високоякісні амортизатори KAYABA та Lesjofors Automotive Springs.

Придатність деталей, спеціально для вашого автомобіля Вкажіть від менеджерів по телефону (безкоштовний дзвінок у Росії).

Виробник код постачальника Назва Придатність
Каяба RA1818 Весняна підвіска Ford Fusion Universal (JU_)
Каяба RG3405 Весняна підвіска Ford Focus II. 1.8
Каяба RG3404 Весняна підвіска Ford Focus II Sedan
Каяба RA6655 Весняна підвіска Ford Focus II. 1.8
Каяба RA5306 Весняна підвіска Ford Maverick 5 двері. 2.4 / 2.7 TD
Каяба RH2634 Весняна підвіска Ford Mondeo Sedan III (B4Y)
Каяба RH3311 Весняна передня підвіска Nissan Note (E11)
Каяба Rc5868 Весняна підвіска Nissan Almera Sedan II (N16E)
Каяба RC3430 Весняна передня підвіска Mazda Mazda3 Sedan (BK)
Каяба RA5305 Весняна підвіска Ford Maverick 5 двері. 2.4 / 2.7 TD
Лессофорс 8092501 Весняна підвіска Toyota Camry 1/06-
Лессофорс 4285733 Пружинна підвіска Skoda Yeti
Лессофорс 4027602 Весняна підвіска Ford Focus 2
Лессофорс 4027603 Весняна підвіска Ford Focus 2
Лессофорс 4215628 Пружина задня посилена Mitsubishi Outlander II
LESJÖFORS 4066775 пружина підвіски Peugeot Boxer
LESJÖFORS 4288343 Весна підвіска назад Субару Імпреза Похила задня частина III (GR)
LESJÖFORS 4247013 задня весна Lada Largus
LESJÖFORS 4285734 Весна підвіска назад Skoda Yeti
LESJÖFORS 4235758 задня весна Honda CR-V III

Всі перераховані амортизатори і пружини амортизаторів можна використовувати в магазинах Ixora. Допомога у виборі завжди будуть наші кваліфіковані менеджери.

До речі, ви знаєте, як відрізнити оригінальний амортизатор від підробки? Кілька порад для такої перевірки буде знайти в відео нижче.

рішення суду

Lady Lada Веста з правильним підходом буде великий автомобіль в наявності хороших доріг. Тим не менше, немає ніякої необхідності, якщо Lada Вест вже показує цілком гідні експлуатаційні характеристики.

Почнемо з найдорожчого способу знизити або піднімати машину. це пневматична підвіска

Цей метод навряд чи зацікавлений у масі, тому без деталей:

Підвіска встановлена ​​з регульованим кліренсом

Такі набори також не дуже популярні. Варто відзначити жорсткість амортизаторів, що автоматично регулюється, і, якщо необхідно, можна змінити заздалегідь, не видаляючи нічого. З одного боку, це зручно: взимку ви можете зробити автомобіль вище, влітку. вниз, але з іншого боку. висока ціна.

Найбільш популярним способом здійснення автомобіля (компетентного методу). набір низької суспензії

Вона включає амортизатори та пружини. Демонтаж старий набір, встановіть новий, і отримайте грамотно знижену машину.

Це швидкий спосіб знизити Гранта. Тут головне, щоб встановити тільки цю гуму та диски, які підходять для вашого автомобіля (диски та сумісність шин).

При встановленні низьких пружин

Не замінюючи амортизатори для придатного, то ми отримуємо багато недоліків, і лише одна перевага. бюджет.

Навіть легше здійснити Granta. Crop Springs

Така тюнінг економить час і гроші, але подальша операція автомобіля все ще вийде з боком.

Наприклад: оновлена ​​Lada Granta на 9 см: до речі, роздягання автомобіля, це має сенс, коли легко встановлені легкосплавні колеса на Granta.

Задні амортизатори на Lada Granta

Виробник всіх оригінальних задніх стійок такий же, як і фронт. Отже, відповідно до характеристик, вони також схожі. При виборі амортизатора на задній стійці Lada Granta, слід мати на увазі, що вони симетричні та підходять як зліва, так і вправо, і не відрізняються від яких модифікація двигуна встановлюється на машині.

Нижче наведено всю інформацію в табличній формі про основні параметри амортизаторів:

Розміри заднього амортизатора на Lada Granta
код постачальника Діаметр стрижня, мм Діаметр корпусу, мм Обсяг, кубічний. см вага, кг
21900291500400 12.5 42 5582.08 один.97

Передній фронт на грандовому спорті

Порошки на дорозі показали, що опція підвіски LGS-88 не дуже підходить для активного ключового слова, це відверто м’яке, автомобіль має великі рулони на перестановках.

Тому я дивувався закупівлю оригінальної підвіски Lada Sport. Немає грошей для нового, звичайно, тому загиблих передніх стійок і заднього амортизатора LGS-77, т.Е. Точно так, що вони стояли на Каліні. Купив для скатенції, цей комплект був відремонтований у Asomi на ₽1900 за пару.

Що далі? Нова підвіска потребує нових компонентів. Підемо на список.

Елементи задньої підвіски: ☑ Набір з 4 шт. На 2110-2915450p амортизатори (21100-2915450-00, топ) на 2101-2905450p (21010-2905450p (21010-2905450-00, дно); ☑ верхня кладка задньої пружини PTP64 2110-2912652 (21100-2912652-00 ). 2 шт.; ☑ CASE амортизатор задньої підвіски Rosteco 20276 (21080-2915681-01). 2 шт.; ☑ буферний стиснення інсульту 11180-2912622-11. 2 шт. («не міг купити, т.До. Інші такі такі).

Я висловлюю подяку до slavacpsu1960. хто люб’язно дав мені старі регулярні стійки та амортизатори з їх NFR.Я планую відправити отриману суспензію в ароматах, щоб відновити, але тепер можна порівнювати NFR-81, LGS-77 та Asomi-41 (це LGS-88).

Видно наступні структурні особливості: у серії 77 Spring Cup нижча, ніж у 88 серії приблизно 1 см; Довжина стрижня має 77 серій менше 88 серій приблизно 2 см; Висота розташування весняних чашок у НФР-81 та LGS-88 збігається; Довжина стрижня в НФР-81 більше, ніж у LGS-88 становить приблизно 1 см.

Амортизатори Lada Sport. жорсткіше, ніж їхні аналоги з азомі, але не суттєві.

Установка правого амортизатора продовжувалося в день.

стійки, краще, покласти, грант

Встановлення передніх стійок тривало через два дні, після прибуття нових опор.

стійки, краще, покласти, грант

Елементи передньої підвіски: ☑ підтримує стелажі GT-Pro 7.0 (2 шт.), включаючи гумові амортизатори (подушки) 1111-2904047, Spacer Filese 1111-2904046 та шайби, обмежувачі; ☑ передня весняна подушка PTP64 2170-2902723 (21700-2902723-00). 2 шт.; ☑ буферний кінець стиснення PTP64 2108-2902816 (21080-2902816-00). 2 шт.; ☑ CASE амортизатор передньої підвіски Rosteco 20277 (2110-2905681). 2 шт.; ☑ Болт-ексцентричне регулювання розпаду Febi 06619. 2шт.

Видно наступні структурні ознаки: 77 Service Spring Cup нижча, ніж у 88 серії приблизно 3 см; 77 і 88 серії відстій розташовані на одній висоті; Висота розташування весняних чашок у НФР-81 та LGS-88 збігається; У NFR-81, CUMP розташований нижче, ніж у LGS-77/88 приблизно на 0,5 см; Довжина стрижня має всі стелажі.

Стійки Lada Sport помітно жорсткіші, ніж їх аналоги від Asomi.

Питання відповідь

Необхідність: EUR 11186-3450008-02 Проміжний кронштейн для встановлення EUR 11186-3403172-00 Проводки WARNESS для підключення EUR 11180-3724100-00 Проміжний неінтеляційний рульовий вал «Тая» 72780 Скільки коштуватиме?

Скільки амортизаторів ASOMI для ВАЗ 2121-Chevrolet буде коштувати з доставкою до регіону Кам’янки Пензю кур’єром SDEK служби

Відповідь адміністратора: до 3270r. Ass 3810r. Доставка SDK 500R.

Потрібна декоративна панель під DVI-One Magnet Lada Granta 2019.

Відповідь адміністратора: На жаль, такої речі немає

Скільки амортизаторів ASOMI для ВАЗ 2121-Chevrolet буде коштувати з доставкою до регіону Н-Ломова Пенза

Відповідь адміністратора: до 3270r. Ass 3810r. Доставка по пошті 750R.

Вітаю. Потрібна прокладка GBC VAZ-341 з одним простором.

Відповідь адміністратора: Денис, ви видав дзвінок замовлення, але ви не можете зв’язатися з вами. Ваш номер вимкнено. Укладання на складі, вартість 2500р.

Вітаю. Потрібна прокладка GBC VAZ-341 з одним простором.

стійки, краще, покласти, грант

Зацікавлена ​​у використанні системи запалювання 11183-3724026-30. Є в наявності? Хто виробник? Якщо немає або тільки Толітті, чи є аналоги Samara, які підходять для контролера 11183-1411020-52 ITELMA NPP? Каліна-1, 12г.в., 8кл, євро, Е-ГАЗ, 4ЕВРО.

Відповідь адміністратора: немає такого упряж. Його заміна 1118-3724026-41

Зацікавлені в прокладці GBC на VAZ 21045 дизель з одним блискучим

Відповідь адміністратора: Прокладки доступні, ви можете розмістити замовлення

Asomy з початку 2013 року є офіційним постачальником амортизованих продуктів під торговою маркою LADA для складання конвеєра Lada Sport. На сьогоднішній день кожна машина під торговою маркою Lada Granta оснащена амортизаторами Asomi. Цей тип підвіски вже вдалося отримати позитивні відгуки. Повний текст авторства Сергія