Бургарг з дисків у вигляді печі ванни

Аналогічно, використовуючи старі колісні колеса, ви можете зробити звичайну бургундську печі. Цей нагрівальний пристрій застосовується для нагрівання невеликих кімнат, сушіння одягу або приготування їжі.

Щоб створити дизайн, ви можете взяти великі диски з вантажного машини, наприклад, KRAZ-255B.

здесь ваш код

В результаті, обладнання для печі діаметром 50 см, висотою 140 см і товщиною стінки 1 см. Цей пристрій можна використовувати як ванна.

Для основи дизайну, розділи з старих опалювальних батарей підходять, укріплені з верхньої та нижньої сторони з металевими листами з товщиною 5-8 мм. В результаті, в основу печі 0.6×0.6 м і 0,4 м у висоту.

здесь ваш код

На дні дизайну знаходиться камеру з печі з дверцятами. Перед встановленням корпусу з дисків, у верхньому базовому аркуші вам потрібно вирізати отвір.

Далі алгоритм дії простий:

здесь ваш код
 • Два колісний диск встановлюють один одного і готуйте по всьому периметру. Нижня частина корпусу для прикріплення до основи.
 • У нижньому диску вирізати отвір, в якому бічна труба діаметром 0,2-0,3 м повинна бути розведена. У цьому пристрої ви можете пізніше покласти каміння для пари. Якщо печі не використовується як купальне обладнання, труба буде виконувати функції печі. Потім основу виконана з твердого листа, а панель закріплення запечатана.
 • З верхнього диска за допомогою контурних отворів для розрізання болтів і потягніть коло. З листової сталі товщиною 4-5 мм роблять кришку, зробити отвір для димоходу і сльозу до стрижня верхнього колеса.
 • У приготованому відкритті прикріпіть трубу діаметром близько 10 см.

Наприкінці роботи буде корисно охопити духовку вогнетривкої фарби. Для цього потрібно очистити від залишків старої речовини, попередньо просочив печі у вогні, і видалити все непотрібне. Тільки після того, як дизайн повністю охолоджується, ви можете застосувати шар чорного термостійкого емалі.

Інший варіант виготовлення печі з металевих деталей для ванни може досліджувати тут.

Список матеріалів та обладнання для монтажу

Для виготовлення печі з дисків, вам знадобиться, перш за все, самі автомобільні диски. Найкраще використовувати диски з легкових автомобілів та низьких вантажних автомобілів. Печі з дисків великих вантажних автомобілів великої вантажопідйомності будуть надмірно громіздкими та важкими, важко досягти щільності своїх зв’язків. Для самостійної установки та збірки потрібні наступні матеріали:

 • Сталеве підкріплення великого діаметра;
 • Металевий куточок;
 • Матеріал для виготовлення решітки;
 • Металевий лист для монтажних дверей;
 • Дрібні шматки металу для зупинок;
 • Труба з товщиною стінки щонайменше 5 мм і діаметром 100 мм;
 • Сталева труба з товщиною стінки від 2,5 мм діаметром 80. 100 мм.

Сталева фурнітура використовуються для виготовлення ніг садової печі, ноги також встановлені з сталевого кута. Металевий кут використовується як основа для прокладання шашлик, це частіше знімніше. Щоб покласти шашлики, ви можете покласти кути на верхній дисковий вираження, перпендикулярно для шампурів. Сталева сітка використовується для приготування барбекю, гриля, служить основою для встановлення котла або котла. Решітка виготовлена ​​зі сталевого підкріплення.

Печі з дисків виконують частіше з дверима. Це вимагатиме металевого листа, петлі дверей або імпровізованої петлі горіхів та болтів різних діаметрів. Наявність дверей підвищує безпеку печі, покращує процес згоряння.

Зупинки, що виконуються навколо периметру, служать основою для встановлення котелу, міцно фіксують знімну решітку. Товстінна труба з діаметром більше 100 мм корисна для виготовлення ванни з дисків. Трубний віттер від 80 мм і товщиною стінки потребує для монтажу димоходу для садової печі.

Для виготовлення агрегату, такі інструменти будуть потрібні з вашими власними руками:

 • Зварювальний апарат;
 • Зварювальна маска, електроди;
 • Якщо є. циліндри з газовим різаком;
 • USM (болгарська) з скороченнями та кредитами;
 • Кувалд;
 • Молоток;
 • Інструменти для вимірювання та маркування. крейди, олівець, маркер та рулетка.

Газовий різак більш зручний для використання для різання металу. дисків випукували закруглені поверхні, їх обробка шліфувала пройде з деякими труднощами. Вікно різання легше обробляти вікно, щоб обробляти з Нагара з шліфуванням з зарядним пристроєм. Кувалд корисний для надання жорстких дисків.

Як зробити плиту автомобільних дисків

Розташування повноцінної кам’яної печі для саду, будинків або ванн вимагає значних фізичних та грошових витрат, а в деяких випадках можна зробити з домашніми пристроями. Хороший вибір буде плитою автомобільних дисків, які допоможуть приготувати їжу на вогні, нагріває невелику кімнату або ванну.

Основною перевагою таких печей є наявність та високоякісний матеріал, з якого вони будуть зроблені. Сталь для дисків характеризується твердістю та міцністю, на відміну від звичайного, що може обертатися. Матеріал не відрізняється спеціальною теплостійкістю, але його резерв цілком достатньо для організації печі. Все інше, ця сталь не випускає шкідливі речовини в повітрі з надмірним нагріванням, що дуже важливо при приготуванні. Зробіть подібну піч з автомобілів, які перевозиться з можливими руками з великим бажанням та правильним інструментом.

Плюси автомобільних дисків

Переваги такої печі очевидні:

 • Не потрібно витрачати гроші на матеріали;
 • Металостійкість до високих температур і пожежі дозволяє використовувати будь-який вид палива;
 • Багато варіантів диска дозволять побудувати печі оптимальних розмірів;
 • Матеріал має високу теплообмін;
 • Товщина металу збільшує довговічність пристрою;
 • Швидкий і простий дизайн пристрою.

З колісних дисків ви можете зробити кілька типів опалювальних конструкцій:

Де колісні диски ідеальні?

Печі для казану роблять не тільки з дисків. Для виробництва, ви можете використовувати металеву бочку. Але це занадто тонка, тому сильний вогонь може просто спалити її стіни.

Інший варіант полягає в тому, щоб використовувати сталевий лист, вибираючи бажану товщину. Такий дизайн буде надійним, але буде звільнений.

Найкращий варіант залишається автомобільними дисками, які, можливо, лежали навколо десь у гаражі. Така печі під Казаном на додаток до низьких витрат має масу інших переваг:

 • Матеріали для виробництва завжди доступні;
 • Автомобільний диск виготовлений з міцної товщини сталі, тому плита триватиме багато років;
 • Автомобільні колеса стійкі до високих температур і відкритий вогонь;
 • сталь, з якої диск швидко виготовляється;
 • Оскільки існують диски різних діаметрів, дизайн може бути виготовлений з бажаного розміру;
 • З автомобільних коліс ви можете зробити печі не тільки для приготування посуду, але й для опалення невеликих кімнат або для розмаху.

Інша вагова перевага. це домашня духовка, ви можете зробити його, щоб зробити досвід без досвіду. Тільки зварювальні машини та болгарські будуть потрібні з інструментів.

Бургагер з дисків у вигляді ванної плитки

Подібною схемою, ви можете зробити зі старих коліс і знайомих всім випіканням. Щоб зробити це, ви можете використовувати великі диски з вантажної машини KRAZ-255B.

Якщо ви точно дотримуєтесь порядок роботи, то ви повинні мати відмінний дизайн діаметром 50 см, висотою 140 см, товщиною стінки 1 см. Вона ідеально справляється з роллю навіть печі ванни.

Як базу буржанів, ви можете взяти розділи зі старих опалювальних акумуляторів, до яких металевих аркушів товщиною 5-8 мм повинні бути прикріплені зверху і нижче. У результаті ви повинні вийняти основу печі, що має розмір 0,6 х 0,6 м і висоту 0,4 м.

Не забудьте додати до печі з колісних дисків з дверима з дверима, які потрібно зробити на базі. Перед тим, як почати установку справи з дисків, вирізати отвір у верхньому листі бази.

Після цього, вам потрібно виконати наступні прості дії:

 • Ми приймаємо автомобільні диски та покласти їх один на одного. Переконавшись вони комбінуються правильно зварити їх між собою по всьому периметру. Далі, корпус повинен бути приварений до основи на день.
 • У диску, який буде розташований в нижній частині конструкції, вам потрібно вирізати отвір, а потім розвести бічну трубу з поперечним перерізом 0,2-0,3 м. Це місце буде служити нам відсік для укладання каменів в разі, якщо ви будете використовувати піч в парній. В інших випадках, скорочення буде служити топку. Тоді бажано взяти цілий лист для виготовлення основи та ущільнення монтажної панелі.
 • Тепер вам потрібно підготувати верхній диск. По контуру болтів для болтів, необхідно вирізати отвір і витягнути його. Потім нам потрібен металевий лист з товщиною 4-5 мм, з яких ми будемо робити кришку. Вона негайно повинна зробити димохідну діру і ласкаво просимо до стрижня верхнього колеса.
 • У завершенні у створеному отворі труба димоходу загвинчується поперечним перерізом близько 10 см.
плита, автомобільних, диск, роблять, самостійно

Після успішної реалізації всіх етапів, ви можете покрити тугоплавкою пічкою. Перш ніж потрібно ретельно видалити залишки старої фарби. Щоб зробити це легше зробити, ми радимо мені згорнути духовку, після чого ви можете легко видалити все бруд. Очікування печі повністю охолоне, ви можете почати малювати. Враховуючи умови роботи печі, найкраще використовувати чорну термостійку емаль.

Переваги такої печі очевидні:

 • Не потрібно витрачати гроші на матеріали;
 • Металостійкість до високих температур і пожежі дозволяє використовувати будь-який вид палива;
 • Багато варіантів диска дозволять побудувати печі оптимальних розмірів;
 • Матеріал має високу теплообмін;
 • Товщина металу збільшує довговічність пристрою;
 • Швидкий і простий дизайн пристрою.

З колісних дисків ви можете зробити кілька типів опалювальних конструкцій:

Процес створення

Будівництво печного пристрою з дисків робить власні руки починається з перетворення дисків до необхідних структурних частин.

Запустіть такі метамози з диска, який буде кращим відсіком печі

Він розміщується так, щоб кріплення знаходиться у верхній частині. Далі, на отворах для монтажу «шліфувальна машина», кругова отвора розрізана, а вміст вирізаного видаляється. Розмір кола визначається по відношенню до існуючого котлу, який досягне стійкості цих конкретних страв. Отвір, безумовно, повинен бути абсолютно навколо, і тому всі недоліки виправлені негайно.

плита, автомобільних, диск, роблять, самостійно

Диск для нижнього відсіку пристрою печі встановлюється за допомогою кріплення вниз. Потім він розміщується, і їх спарювання ретельно качають по колу.

В результаті вийде зварна структурна заготовка

Перейти до системи печі. Щоб створити його, у підставі, фрагмент прямокутної форми розрізаний. Його приблизні розміри в сантиметрах рівні

20×12 (для дисків з легкових автомобілів). Прикладання місця теплової камери, ви повинні зробити відступ

2 см від нижнього краю диска. Такі трюки гарантуються не тільки високою жорсткістю структури, але також сприяє роботі печі.

Вирізати для фрагмента диска з волокна. У майбутньому він буде служити від чудової двері з вогню.

Після завершення роботи утворення печі камери ви можете вибрати два варіанти для печі під казаном з дисків. Один з них надзвичайно простий, але друга потребує деяких додаткових дій.

Важливі особливості дисків

Щоб успішно побудувати плиту з автомобільних дисків вдома, недостатньо, щоб просто дізнатися переваги таких продуктів. Важливо також привернути увагу до недоліків сировини, а також ряд конструктивних особливостей печей. Відсутності спеціальної сталі. відсутність нормування зварювальних властивостей. Сьогодні існує кілька різних технологій для виробництва колісних коліс, але в більшості випадків зварювальні заходи обмежуються подальшим термотразов (відпал), а також виявлення дефектів шва. Тому жоден з виробників дисків навіть не усвідомлює, що в майбутньому його продукція буде зварена.

плита, автомобільних, диск, роблять, самостійно

Печі-Roaster для Казана з автомобільного приводу || Духовка для котла

На підставі цієї функції неможливо нехтувати правилами безпеки та зробити довговічну пекучу печі на дисках з дисків. Те ж саме стосується піролізних печей, які здатні розтріскувати в один момент і викликати проникнення небезпечної, киплячої речовини до кімнати. Але локалізувати вогневий фокус не буде легким, т. До. він повинен нарешті спалити. На основі таких колісних дисків ви можете створити лише печі твердого палива.

Важлива особливість: зварювальні шви для спеціальних операційних умов, які не пройшли відповідну сертифікацію для якості, вважаються ненадійним рішенням.