Starline A92 сигналізація з автомобільним двигуном (інструкції для роботи та встановлення)

Як і справа з будь-якою методикою, система проти CHEANCE Starline A92 підлягає поломки та недоліків, причини, для яких можуть бути найбільш різними. Найчастіше, щоб виправити функції сигналізації, достатньо ретельно прочитати посібник користувача та переконфігурувати комплекс відповідно до рекомендацій. Якщо це не допомогло, то вам потрібно шукати інші причини для появи небажаних симптомів у пристрої.

Я встановив діалогове вікно Starline A92 на моїй власній Lada, і я можу підтвердити. це найкраща сигналізація бюджету, від тих, що я мав. Дуже задоволений.

здесь ваш код

Сигнал вибирає, чесно, довго. Вагаючись між різними моделями Starlinovsky. Але врешті-решт я поклав очі на A92 і не втратив. Не без проблем, але всі вони маленькі.

Ця сигналізація. це система безпеки вітчизняного виробництва. Starline A92 відповідно до інструкцій можна налаштувати по-різному.

здесь ваш код

Несправності та методи їх усунення

Як і справа з будь-якою методикою, система проти CHEANCE Starline A92 підлягає поломки та недоліків, причини, для яких можуть бути найбільш різними. Найчастіше, щоб виправити функції сигналізації, достатньо ретельно прочитати посібник користувача та переконфігурувати комплекс відповідно до рекомендацій. Якщо це не допомогло, то вам потрібно шукати інші причини для появи небажаних симптомів у пристрої.

Я встановив діалогове вікно Starline A92 на моїй власній Lada, і я можу підтвердити. це найкраща сигналізація бюджету, від тих, що я мав. Дуже задоволений.

здесь ваш код

Сигнал вибирає, чесно, довго. Вагаючись між різними моделями Starlinovsky. Але врешті-решт я поклав очі на A92 і не втратив. Не без проблем, але всі вони маленькі.

Налаштування Starline A92 сигналізація з автоматичним запуском

Ви можете запустити двигун на основі наступних параметрів:

Якщо транспортний засіб оснащений ручною трансмісією, то перед регулюванням автоматичного запуску двигуна необхідно покласти коробку передач до програми нейтралу відповідно до інструкцій у посібнику користувача. Що стосується машини з кулеметом, вони покладуть на режим паркування. Щоб забезпечити додаткову безпеку, автомобіль поклав на ручний гальма. Обидва стовбура і капот закриваються.

Для того, щоб двигун автомобіля регулярно працював у певний час, вам потрібно налаштувати таймер. Його програмування досить просте і передбачає використання основної брелок:

 • Через третій ключ, курсор з’являється на екрані на піктограмі годинного зображення;
 • Використовуючи третю кнопку, налаштовуються індикатори температури, встановлюючи бажану;
 • Якщо необхідно поновити час, занадто коротко натисніть на цю клавішу;
 • Щоб підтвердити включення, функція натискається на кнопку

Вимкнення параметра відбувається за допомогою послідовного друку двох кнопок. спочатку протягом тривалого часу на першій, а потім коротко на четвертому. Або вони пропонують курсор до значка з вентилятором і підтверджують вибір другого ключа.

Таймер буде працювати один раз на день, у вибраному часі.

Для того, щоб увімкнути будильник, дозволяючи вам запустити двигун двигуна в певний час дня, також за допомогою курсору виберіть піктограму, на якому зображено годинник. Насолоджуйтесь час, щоб встановити, через третій ключ, годинник і хвилини будильника вибираються, після чого він підтверджує вибір другої кнопки. Відключення відбувається так само. через піктограму на екрані панелі керування.

Starline A92 сигналізація через чутливість його датчиків дозволяє автоматично запускати двигун на основі індикаторів температури навколишнього середовища. Ця функція допомагає розігріти двигун взимку. Система передбачає вибір бажаної границі температури чотирьох показників:.5.10.15.двадцять. У той же час існують обмеження на кількість запусків. не більше шести на добу та з інтервалом принаймні годину між кожним.

Щоб налаштувати та увімкнути третю кнопку, курсор на піктограму з зображенням термометра також підтверджує вибір ключа 2. Машина буде відповідати легким звуковим сигналом, а екран екрана покаже меню вибору температури, яка повинна бути вибрана. Від’єднайте запуск термометра так само, як вони його активують. Зв’язування рослини до датчика працює до першого невдалого запуску, після чого варіант вимагає нового налаштування.

Встановлення часу на клавіатурі Starline A92

Правильний час відіграє важливу роль у автоматичному попередженні двигуна вздовж таймера або завершення його Turbotimera. Щоб налаштувати годинник, перша річ включає в меню основної панелі керування, для якої натискається кнопка. доки не з’явиться один мелодійний сигнал, а потім два короткі.

Після цього індикатори часу на екрані починають спалахнути, і ви можете почати встановити своє правильне значення. По-перше, вони поставили поточну годину, за яку вони впливають на другий ключ, щоб збільшити його, а третій. зменшити. Через коротке натискання кнопки 4, перейдіть до встановлення хвилин таким же чином. Довгострокова натискання клавіші 4 Підтвердьте кінець набору та виведення з меню функції.

Докладніше про налаштування годинника можна дізнатися з відео.

Як побачити температуру двигуна

Перевірка індикатора на основній панелі керування виконується шляхом послідовного короткочасного натискання першого ключа.

Налаштування автоматичного обладнання на сигналізації Starline A92

Двері замки автоматично закриваються, коли ви вмикаєте режим безпеки.

STARLINE A92 START SUTTOR SETUP

STARLINE A92 Shark чутливість чутливості виконується шляхом послідовного натискання двічі третій клавіші на основній панелі керування. Ви можете тимчасово вимкнути один або інший рівень пристрою за допомогою обох кнопок, так і піктограм на екрані. У першому випадку, з активованим режимом безпеки, двічі коротко натискайте номер двох ключів. в результаті, перший рівень датчика деактивується. Якщо дія повторюється, то другий рівень вимкнеться. Альтернативно, курсор прикріплений до іконки з зображенням молотка та натисніть другу або третій клавіші, що призводить до тих самих наслідків, як процедура вище.

Вимкнення режиму валюти на Starline A92 сигналізація

Від’єднання дошки валюти в Starline A92, як і в іншому сигналізації сім’ї, виникає за допомогою кнопки сервісу, яка розташована в кабіні. Для цього, увімкнути запалювання автомобіля без запуску двигуна і затискайте клавішу Valet протягом декількох секунд. Про успіх дії сигналів подвійне звучання сиренів і блимаючи загальні фари.

Вимкнути режим анти-етикетки

Метод видалення з цим варіантом залежить від того, як він активується. У випадку, якщо це сталося за допомогою брелок, власник автомобіля повинен ввести персональний код. Чи він за допомогою кнопки натискання кнопки служби в кабіні потрібне число.

Якщо активація відбулася за допомогою валютного ключа, ви можете вимкнути опцію анти-етикетки та брелок, але тільки перед розривним блокуванням двигуна. Для цього двічі натисніть першу кнопку, чекаючи між секундами. Або вони пропонують курсор до піктограмі з зображенням рогу і підтвердити вибір кнопки 2.

Розблокування Starline A92

Щоб час від часу забезпечити власників автомобілів, вони вдаються до блокування кнопок на панель керування. Щоб видалити його, потрібно одночасно натискати перші та четверте ключі.

Як вимкнути тривогу

Щоб вимкнути режим сигналізації, скористайтеся другою кнопкою консолі. Без брелок, будильник вимикається, натиснувши кнопку служби. кількість кліків дорівнює персональному коду.

Скидання на заводські налаштування

Повернення до заводських налаштувань від StarLine A92 відбувається так само, як і в інших моделях цієї марки. Щоб скинути всі параметри, коли ввімкнення запалювання в десять разів натисніть сервісну клавішу, зачекайте аудіосигналу та знову натисніть на вал. Щоб вийти з режиму, вимкніть запалювання і зачекайте деякий час.

Час автору

Щоб увімкнути цю функцію, потрібно вибрати на дисплеї 2. Автомобіль блимає з фари один раз, і на брелоку буде почути мелодійний сигнал. Тепер через час, вказаний власником, сама сигналізація періодично запускає двигун.

Якщо після першої спроби автомобіля не запустив, другий буде слідувати. У той же час, час прокрутки стартера буде збільшений на 0,2 секунди. Таймер призначений для 4 спроб почати двигун. Якщо після четвертої спроби двигун не почав, викликав звуковий сигнал на брелок. Щоб налаштувати потепління двигуна у часі, послідовність дій є:

 • Натискається і тримається довго кнопка на брелоку (зірочка).
 • Коротко підібрав брелок, але кнопка тримається, після другого звукового сигналу, відпустіть кнопку;
 • Встановіть крайню піктограму лівої (1) на панелі;
 • Невдовзі натискання кнопки, перейдіть до значка вентилятора;
 • Один короткий друк кнопки. ключовий ланцюг буде грати мелодію;
 • Зачекати десять секунд, поки ключовий ланцюг не підбирається, а значок вентилятора залишатиметься затемненням;
 • Активується функція інтервалу.

Він вимикається так само, але вибір підтверджується кнопкою (відкритий замок), коли двигун буде успішним, вихлопні гази з’являються на екрані. Сам автомобіль 3 рази блимає з фарами і тричі триває звуковий сигнал.

Сигналізація має такі характеристики:

 • Працює на частоті 433.05 до 434,79 МГц, що гарантує більшу безпеку в порівнянні з іншими сигналізаціями.
 • Для захисту діалогового коду з хакерства застосовуються індивідуальні клавіші шифрування 128 біт.
 • Крім того, використовується відносно новий метод частот стрибків, що значно ускладнює систему хакерю. Завдяки 12-канальному вузькосмуговому приймачі, діапазон клавіатури збільшується. У режимі передачі командування діапазон становить 800 м², від блоку 2000 м ². Максимальний діапазон другого ключового блоку 15 м².
 • Робоча температура, в якій сигналізація здатна до якісно виконую свою функцію, відповідно до запевнення розробників, з.40 до 85 градусів.
 • Напруга постійного струму дорівнює 9-18 мА, у режимі захисту досягає 25 мА.
 • Тип датчика п’єзоелектричного штриху. Перевагою такого типу полягає в тому, що він може виправити будь-які механічні ефекти на машину. Крім того, він може поєднуватися з іншими будильниками, якщо виникає така потреба.

Огляд автосигналізації Starline A92 та всіх його функцій можна переглянути на відео нижче. Взяті з автопульсного каналу. Ро.

Інструкція з експлуатації Starline B92

Як і справа з будь-якою методикою, система проти CHEANCE Starline A92 підлягає поломки та недоліків, причини, для яких можуть бути найбільш різними. Найчастіше, щоб виправити функції сигналізації, достатньо ретельно прочитати посібник користувача та переконфігурувати комплекс відповідно до рекомендацій. Якщо це не допомогло, то вам потрібно шукати інші причини для появи небажаних симптомів у пристрої.

Отже, якщо сигналізація не реагує на сигнали від брелок, а останній не бачать систему, то з високою ймовірністю власника автомобіля зіткнулася з появою сильних перешкод. Для усунення, необхідно розділити дроти, які можуть створювати радіоперешкод або розмістити антену в іншому місці.

Коли пристрій не закривається і не відкриває двері, висока ймовірність поломки граничних вимикачів або поганої роботи контактів. Така ж причина може заробити ситуацію, коли пульт дистанційного керування постійно показує замок відкритий або закритий, хоча це не так. Розбиті конвеєри. причина безглуздого обертання сигналів.

starline, запуск, температури, двигуна

Якщо сам брелок не працює, і причина не знаходиться в енергетичному елементі, це, ймовірно, зробить його розібраним і перевірити цілісність усіх структурних елементів.

Якщо помилка стовбура постійно горіла, проблема може бути неправильною установкою датчиків.

АВТОПРАЦІЯ СТАРИМАННЯ ПРО ТЕМЕНТУ ДО ВЕРХНУ ТА КОНТРАКТУ ДО A93, A63, A36 та A39

Коли функція автозаповнення двигуна увімкнена за температурою, сигнал буде дозволити запуск двигуна, якщо встановлено температуру двигуна (додатковий датчик), буде встановлено нижче запрограмованого. Температура запуску можна встановити в діапазоні від.3с Т.27С з висотою 3С, а час потепління двигуна визначається функцією 2 у таблиці 2 і дорівнює часі стандартної автономної роботи з брелока (10, 20, 30 хвилин). Сигналізація відстежує показники датчиків відразу з моменту включення функції запуску.

Щоб увімкнути функцію автозапуску, температура необхідна:

Встановити курсор на іконку сніжинки в нижньому правому кутку. Для цього натисніть та утримуйте кнопку 3-ма клавіатуру, доки два сигнали сигналу (перша мелодійна, то коротка). На брелок у нижній частині екрана буде спалахнути перше на лівій іконі з вентилятором. Короткі клацання кнопки 3 Перемістіть миготливий курсор до сніжинки та натисніть коротку кнопку 1 Keychain. (Автомобіль буде спалахнути один раз, клавіатура буде набирати, а дисплей покаже поточне значення температури запуску протягом п’яти секунд. На наступному етапі необхідно почати негайно).

Щоб змінити значення температури короткі натискання кнопки 1, встановіть температуру автозапуску (кожна кнопка натискання 1 змінює температуру для 3C.)

starline, запуск, температури, двигуна

Щоб зберегти параметри температури автозапуску, ви можете почекати близько 4 секунд (не натискаючи кнопки) або натисніть кнопку 1 протягом тривалого часу (до аудіосигналу). Клавіатура вибирається двічі, значок сніжинки вказує на автозапуск на температурі, з’явиться на екрані.

Starline A93 A63 Автоматичний доступ (горизонтальна брелок)

Різниця між моделями ключових ланцюгів з вертикальним та горизонтальним екраном лише в піктограмах, увімкніть функцію та встановлює час початку, майже ідентичним і змінюється лише першим елементом.

Встановіть курсор на значок термометра (третій ліворуч). Для цього натисніть та утримуйте кнопку 3-ма клавіатуру, доки два сигнали сигналу (перша мелодійна, то коротка). На брелок у нижній частині екрана буде спалахнути перше на лівій піктограмі з годинником. Короткі натискання кнопки 3 Перемістіть миготливий курсор до градусів і натисніть коротку кнопку 1 Keychain. (Автомобіль буде спалахнути один раз, клавіатура буде набирати, а дисплей покаже поточне значення температури запуску протягом п’яти секунд. Наступним кроком потрібно негайно почати).

Щоб змінити значення температури короткі натискання кнопки 1, встановіть температуру автозапуску (кожна кнопка натискання 1 змінює температуру для 3C.)

Щоб зберегти параметри температури автозапуску, ви можете почекати близько 4 секунд (не натискаючи кнопки) або натисніть кнопку 1 протягом тривалого часу (до аудіосигналу). Брелок пікне два рази, на екрані брелка відобразиться іконка сніжинки, що позначає увімкнений автозапуск за температурою.

Корисна інформація для функції автозапуску

Мінімальний розрив між запусками становить одну годину.

Якщо додатковий датчик температури двигуна несправний, починається температура не буде виконана.

Якщо після 4 спроби двигуна не буде запущена, на дисплеї з відгуком клавіш (за умови, що вона знаходиться в області прийому). Докладніше про помилку ОСТ читайте за посиланням.

Starline ЗАПУСК ДВИГУНА ЗА ТЕМПЕРАТУРОЮ

Автоматичний запуск двигуна при температурі не вмикається, якщо ввімкнення запалювання, капот відкритий, гальмо стоянка вимикається, або натискається на педаль гальма.

Автозапуск двигуна при температурі не вмикається, якщо програмна нейтральна процедура не виконується на автомобілях з RCPP, а також для автомобілів з автоматичною коробкою передач, важіль знаходиться в положенні стоянки.

Кількість автозапусків за температурою не обмежена.

Якщо час потепління двигуна в таблиці програмування виставлено без обмежень, то під час автоматичної температури, час роботи двигуна буде 30 хвилин.

Функція автоматичного запуску двигуна при температурі може бути активована незалежно від статусу функцій будильника або періодичного запуску.

При необхідності, двигун, який працює автоматично, може бути зупинений у будь-який час довго, натиснувши клавісний блок 1, потім коротку кнопку 4.

При необхідності, час роботи двигуна працює автоматично, може бути розширений довгою натисканням на клавіатурі 1 (приблизно 3 секунди до появи двох мелодійних сигналів).

Якщо двигун увімкнено при 50C, то опалення двигуна буде автоматично зупинена при температурі двигуна 50 ° С;

Індикація на ключовій ланцюзі робочого двигуна після запуску. температура. R103, R203 або R303. Трійка в кінці означає режим, 10, 20, 30. час роботи.

Якщо ви не натискаєте кнопки на першому пункті протягом 5 секунд, він автоматично вийде з режиму налаштування діапазону температур.

У будь-який час температура двигуна можна переглянути за допомогою короткого натискання кнопки 3.

Щоб вимкнути функцію розминки, потрібно встановити курсор на значок із сніжинками або термометром, і натисніть кнопку 1, щоб короткий. Автомобіль буде спалахнути двічі, брелок рухається, і піктограма вийде.

Системи D64 та B64 не мають можливості запускати двигун.

Для систем Starline D94 та B94 два варіанти можуть бути використані залежно від прошивки (якщо прошивка є новою, то перша опція, швидше за все,).

Варіант 1 Натисніть клавісний блок 1 протягом тривалого часу протягом приблизно 3 секунд (поки не з’являться два мелодійні сигнали), а потім відпустіть кнопку, двигун почнеться.

Параметр 2 Запуск віддаленого двигуна здійснюється шляхом послідовного натискання кнопок 1 і 3 брелок. Натисніть кнопку 1 довгий час протягом приблизно 3 секунд (до звукового сигналу), а потім кнопка 3 коротке.

Плюси і мінуси

Відгуки про Starline A92 Автомобільні тримачі в найбільш позитивні. З переваг слід відзначити чіткий відображення брелока по-російськи з доступним контролем. Ті, хто самостійно встановлював «сигналку», говорять про легкість та простоту монтажу. Радує рівень надійності та діапазону.

На думку деяких користувачів, мінуси надзвичайно рідкісні. Підключення несправностей з роботою брелок, яка може реагувати на випадкову пресу, а в кишені або гаманець власника. Скарги на те, що функція системи безпеки під час сильного морозу працює не вперше. Це було про включення до третьої спроби температури.20 градусів.