інструкції

Якщо у вас є будь-які попереджувальні світлові сигнали, такі як ABS або електронна система контролю стійкості (ESC), за кілька хвилин проїдьте на Kia. Обов’язково поверніть кермо вліво до упору вправо. Двигун повинен працювати, а машина має перебувати у парку.

Цей посібник із самостійної роботи було написано, щоб допомогти власникам автомобілів Kia, таких як Optima, RIO, Soul, Forte, Magentis, Sportage, Sorento та Sedona, замінити їхні автомобільні акумулятори. Модельні роки 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017.

здесь ваш код

Розмір батареї може змінюватись в залежності від моделі. Багато автомобілів Kia використовують розмір групи H6 та 124R. Наприклад, батарея типу H6 використовується в Kia Optima 2011-2016 років, а розмір групи 124R в Kia Sorento 2010-2016 років.

Заміна штатного акумулятора на Kia Optima

акумулятора, optima, 2017

здесь ваш код

Автомобіль Kia Optima сьогодні – це сучасний місткий седан D-класу. Випуск південнокорейської моделі розпочався у 2000 році під назвою Kia Magentis. З цього моменту і по сьогодні машина зазнала численних удосконалень і представлена ​​вже в 4 поколіннях:

У кожному з них є автомобілі як з механічною, так і з автоматичною коробкою передач. Для російського ринку, починаючи з третього покоління, машина збирається до Kalina на заводі Автотор. Що цікаво, для внутрішнього споживача, автомобіль обладнаний виключно бензиновим двигуном.

здесь ваш код

На моделях абсолютно всіх поколінь Kia Optima встановлений європейський тип АКБ зі зворотною полярністю, але в залежності від об’єму та номера двигуна їх розміри та характеристики відмінні.

Як замінити батарейку в брелоку-ключі авто Hyundai

Уявіть друзі ситуацію. Ви припаркували автомобіль біля торгового центру. Потім кілька годин робили різні покупки і потім повернулися до свого автомобіля, щоб природно вирушити додому. Але при натисканні на кнопку брелока сигналізації, щоб відкрити свою машину (зняти з охорони), ваш автомобіль не реагує.(?) У цей момент багато водіїв відчувають шок.

Хоча насправді у 90 відсотках випадків, у ключі-брелоці просто села батарейка. Щоб це не застав Вас зненацька, пропонуємо детальне керівництво, яке допоможе власникам автомобілів самостійно поміняти елемент живлення в автомобільному ключі. Сьогодні ми покажемо та розповімо вам, як поміняти батарейку в дистанційному брелоку автомобілів Hyundai.

Наш посібник із заміни батарейки в брелоку-ключі призначений для власників наступних автомобілів Hyundai та Kia (2013, 2014, 2015 та 2016 року випуску):.Optima, Cadenza, K900, Sorento, Sportage, Sedona, Soul, Elantra, Veloster, Sonata, Azera, Tucson, Forte, Genesis, Cerato, Spectra, Accent, Sephia, i20, i30, ix35, i40 та Equus.

У нашому прикладі з фотографіями можна побачити і бачити брелок від третього покоління автомобіля позашляховика. Hyundai Santa Fe. Таким чином хочемо сказати, якщо ваш кросовер Hyundai Santa Fe був випущений починаючи з 2013 і по 2016 роки, то наша інструкція щодо заміни батарейки в ключі-брелоку сигналізації допоможе вам дізнатися, як можна самостійно і легко поміняти елемент живлення в даному брелоку.

Увага: На відміну від інших багатьох автомарок машин, де при заміні батарейки в ключі необхідна викрутка або інші зручні інструменти, для заміни елемента живлення ключа-брелока в автомобілі Hyundai Santa Fe (2013-2016) та в інших автомобілях марок Hyundai і Kia, вам не потрібно використовувати жодні інструменти.

Батарейка, що використовується в ключі-брелоку автомобіля Hyundai Santa Fe: літієвий 3(трьох)-вольтовий елемент живлення 2032.»таблетка» 3V.

На даний момент на ринку представлений великий вибір батарей CR2032, які сьогодні виробляють як відомі всім бренди, так і мало кому знайомі виробники.

При виборі батарейки-елемента 2032 зверніть вашу увагу, що найкраще брати літієвий елемент живлення відомого вам бренду. Так ви збільшите шанси, що така батарея пропрацює набагато довше. Пам’ятайте будь ласка, що чим дешевшим елемент живлення, тим він має менший термін служби.

Також, купіть друзі заздалегідь краще кілька батарейок CR2032 і покладіть їх у сумку або в кишеню свого одягу, щоб елемент живлення, що сів у брелоку-ключі, не став для вас повною несподіванкою.

Брелок-ключ позашляховика Hyundai Santa Fe (2014 року випуску).

Натисніть на брелоку з лицьового боку хромовану круглу кнопку.

Натиснувши кнопку ви висунете металевий ключ запалювання автомобіля.

Відкрийте кришку батарейного відсіку із задньої частини брелока-ключа.

Відкривши задню кришку ключа, ви побачите батарейку, елемент CR2032.

Підтягніть пальцем стару батарейку в брелоку.

Перші два кроки по заміні батарейки в брелоку-ключі автомобіля Hyundai полягають саме в тому, що вам потрібно натиснути хромовану срібну кнопку, щоб висунути ключ запалення із самого пульта.

Потім у те місце, де знаходився металевий ключ запалення, поставте палець руки і підтягніть задню кришку брелока.

Відкладіть кришку ключа-брелока убік у безпечне місце.

Акуратно підніміть стару батарейку CR2032 з батарейного відсіку, підвівши її нігтем пальця. Крім того, щоб отримати старий елемент акумулятора з ключового слова, який ви можете використовувати (тільки обережно) невелика плоска викрутка.

На фотографії ви бачите ключ-брелок автомобіля Hyundai Santa Fe без задньої кришки та без батарейки.

У нашому прикладі ми природно використовуємо нову літієву батарейку Panasonic CR2032 3V (3 Вольта).

Встановіть нову батарейку CR2032 у ключ-брелок.

При установці батарейки елемента CR2032 3V в ключ-брелок авто Hyundai, дотримуйтесь полярності. Для цього поставте даний елемент живлення таким чином, щоб плюсова сторона батареї «» виявилася вгорі, а мінусова «-» сторона була звернена вниз.

Встановіть назад задню кришку ключа-брелока.

Протестуйте ключ-брелок з новою вставленою батареєю.

Поставте задню кришку ключа-брелока на місце батарейного відсіку і щільно зафіксуйте її на пульті сигналізації.

Після цього Ви повинні протестувати ключ. Для цього підійдіть до машини та натисніть кнопку «Unlock» («Відкрити. замок відкритий») або «Lock» («Закрити. замок закритий»).

Якщо нова батарейка правильно встановлена ​​і брелок справний, то Ви повинні побачити спалах стоянкових вогнів, а також почути відчинення або закривання дверей автомобіля (залежно, яку кнопку ви натиснули). Удачі друзі!

Треба викинути ключ із брелока і вставити палець (викрутку/ніж) у паз, у якому він був, і підняти кришку. Потім витягнути стару батарейку, намагаючись не пошкодити контакти, та вставити нову. Батарейка має бути звернена позитивною стороною (плюс) вгору при установці.

 • Стисніть затискачі та видалити ключ резервного копіювання.
 • Вставляємо плоску викрутку в сходження двох половинок корпусу.
 • Повертаємо викрутку убік і розкриваємо корпус ключа на дві половини.
 • За допомогою тієї ж плоскої викрутки підколупуємо та виймаємо батарейку.

У ключі-брелоку Kia RIO і RIO Преміум використовується літієва батарея типорозміру CR2032 діаметром 20 і товщиною 3, що не перезаряджається.2 мм. Нерідко її називають монеткою. Позитивним висновком такої монетки є корпус, негативним – кругла контактна площадка, розташована на одному з торців. Джерело живлення видає напругу 3 і має ємність 225 мА-ч.

За крайньої необхідності (коли потрібної батареї немає, але їхати треба) замість неї можна поставити елементи на ту саму напругу CR2025 або CR2016. Але доведеться врахувати, що ці джерела живлення хоч і мають той самий діаметр, але тонше.5 та 1.6 мм відповідно. Тому можуть виникнути проблеми з якісним контактом у відсіку живлення. Крім того, ємність цих елементів менше (160 і 90 мА-год проти 225 у CR2032), а значить, і служитимуть вони менше.

Скільки вона у середньому служить?

Однозначно відповісти на це питання неможливо – все залежатиме від того, наскільки часто ми користуємося ключем. Крім того, залежить цей показник і від якості самого джерела живлення. Якісний елемент при щоденному, але помірному використанні ключа служить в середньому 2-3 роки, але були випадки, коли термін життя елемента досягав 7 років, а іноді сідав менше, ніж за рік.

Покроковий процес заміни

Заміна батарейки викидного ключа Kia RIO

 • Насамперед доведеться «викинути жало», т.е. натиснути кнопку фіксатора на брелоку і витягнути ключ запалення назовні.
 • Після цього слід розгорнути корпус у зручне положення, вставити великий палець у паз, у якому знаходився ключ, із зусиллям потягнути заглушку вгору та від’єднати задню кришку (вона щільно вмонтована, тому не бійтеся тиснути, т.до. для відкривання слід докласти чинності).
 • Потім необхідно витягнути стару батарейку та вставити на її місце нову. При цьому батарейка обов’язково встановлюється негативною стороною вниз. Таким чином, «» повинен бути вгорі, а «-» внизу.
 • Заключна операція – встановлення кришки на штатне місце та перевірка працездатності приладу.

Заміна батареї ключа Kia RIO класу Premium

Даний тип Smart-ключа дещо відрізняється від свого попередника по конструкції, тому і захід із заміни виглядає інакше. Справа в тому, що двигун тут запускається не викидним ключем запалювання, а кнопкою START. Ключ же потрібен для аварійного (екстренного) відкриття дверей, а брелок виконує функцію сигналізатора та транспондера іммобілайзера.

 • Для початку від’єднати «жало» від корпусу натисканням спеціальної кнопки та вийняти його.
 • Тепер, за допомогою предмета з вузьким ребром (ніж, плоска викрутка, монетка, той же ключ) підчепити спеціальний отвір, що знаходиться поруч з отвором, де зберігається ключ, і роз’єднати обидві половинки пристрою.
 • Залишається лише замінити батарейку ключа та акуратно зібрати його у зворотному порядку. Принципова відмінність від попереднього варіанта в тому, що «пігулка» встановлюється рівно навпаки, т.е. «плюсом» вниз.

Як поміняти батарейку у ключі Kia

Сьогодні сучасний автоаматор не може уявити своє життя без Smart-ключа. Ця універсальна і дуже зручна штука істотно полегшує йому життя. Поки ключ справно працює, ми не особливо звертаємо увагу на свого помічника. Але варто йому забарахлити, і ми немов позбавляємося рук. На щастя, цей аксесуар практично не виходить із ладу. Єдиною поширеною неполадкою вважається мікроелемент живлення, що розрядився. А, скажімо, поміняти батарейку в ключі Kia. це практично те саме, що замінити її на пульті дистанційного керування дитячої іграшки: начебто і просто, але трохи повозитися доводиться.

Науково-технічний прогрес дійшов настільки, що термін служби джерела струму в автоключах розрахований на кілька років. Тим не менш, ситуації бувають різні, іноді створюється форс-мажор, іноді виною недбале поводження з апаратурою, внаслідок чого нехитре на перший погляд пристосування розряджається набагато швидше, ніж зазвичай. У гіршому випадку воно зовсім приходить у непридатність.

Найуразливішим у цій не зовсім приємній історії стає центральний замок. Якщо він ще відгукується, можна обійтися «малою кров’ю». А якщо він став повністю непрацездатним, однозначно слід поміняти батарейку в ключі Kia. іншого цивілізованого виходу з цього положення просто немає. І не треба шукати інші причини та пояснення того, що сталося – у 99% випадків виною виявляється саме розряджений елемент живлення. Тому візьміть собі за правило проводити своєчасну заміну батарейки раз на 1,5-2 роки разом з профілактикою Smart-ключа, і вам не доведеться долати складності щодо безвідмовного функціонування ЦЗ Kia.

Відразу необхідно уточнити: у всіх брелоках Kia RIO застосовуються тривольтові «таблетки» CR2032. Переважно завод-виробник воліє використовувати вироби корпорації Panasonic. Втім, вибір батарейок спеціально не обмежений, і допускається ставити Duracell, Energizer, GE, Maxell, Sony. Можна поставити як якісніші (довговічні), так і дешеві замінники. Але не забувайте, що дешевий товар у результаті дорожче обходиться.

«Таблетка» у брелоку змінюється водієм самостійно протягом кількох хвилин. З таким завданням легко впорається навіть дилетант, адже це гранично проста процедура, для якої знадобиться лише новий елемент живлення та, можливо, викрутка відповідного розміру.

А тепер безпосередньо про те, як поміняти батарейку у ключі Kia.

Заміна батарейки викидного ключа Kia RIO

 • Насамперед доведеться «викинути жало», т.е. натиснути кнопку фіксатора на брелоку і витягнути ключ запалення назовні.
 • Після цього слід розгорнути корпус у зручне положення, вставити великий палець у паз, у якому знаходився ключ, із зусиллям потягнути заглушку вгору та від’єднати задню кришку (вона щільно вмонтована, тому не бійтеся тиснути, т.до. для відкривання слід докласти чинності).
 • Потім необхідно витягнути стару батарейку та вставити на її місце нову. При цьому батарейка обов’язково встановлюється негативною стороною вниз. Таким чином, «» повинен бути вгорі, а «-» внизу.
 • Заключна операція – встановлення кришки на штатне місце та перевірка працездатності приладу.

Заміна батарейки Smart Key Kia

Заміна батареї ключа Kia RIO класу Premium

Даний тип Smart-ключа дещо відрізняється від свого попередника по конструкції, тому і захід із заміни виглядає інакше. Справа в тому, що двигун тут запускається не викидним ключем запалювання, а кнопкою START. Ключ же потрібен для аварійного (екстренного) відкриття дверей, а брелок виконує функцію сигналізатора та транспондера іммобілайзера.

 • Для початку від’єднати «жало» від корпусу натисканням спеціальної кнопки та вийняти його.
 • Тепер, за допомогою предмета з вузьким ребром (ніж, плоска викрутка, монетка, той же ключ) підчепити спеціальний отвір, що знаходиться поруч з отвором, де зберігається ключ, і роз’єднати обидві половинки пристрою.
 • Залишається лише замінити батарейку ключа та акуратно зібрати його у зворотному порядку. Принципова відмінність від попереднього варіанта в тому, що «пігулка» встановлюється рівно навпаки, т.е. «плюсом» вниз.

Важливе доповнення

Але це трапляється так, щоб нічого замінити акумулятор, але потрібно йти. Про те, що стара батарея повністю розряджена, свідчить світлодіодна лампочка, що не реагує на натискання клавіш на брелоку. У цьому випадку не засмучуємося, а чинимо наступним чином. Підходимо до автомобіля, вивільняємо з пристрою механічний ключ і акуратно відчиняємо двері водія. У цей час спрацьовує включена штатна сигналізація. Після того, як вона замовкне, можна приступати до запуску двигуна. Але зробити це не так просто: кнопка «старт-стоп» не працює, а Smart-ключ бортовим комп’ютером не виявляється. Але не все втрачено, т.до. корейські інженери придумали спеціально для подібних випадків хитру систему. Піднімаємо підлокітник між кріслом водія і пасажирським, і перед нами відкривається ніша, на дні якої захований секрет у вигляді поглиблення під Smart-ключ. Нижньою стороною вставляємо його туди до упору та фіксуємо.

Після цього намагаємося знову завести автомобіль. Цього разу все має вийти: система відреагує та оживе, а двигун запрацює. Тепер є шанс спокійно доїхати до місця, де можна придбати нову батарею. Попередньо витягуємо Smart-ключ із гнізда, в яке ми його перед цим засунули. Поки не діє центральний замок, замикати-відмикати салон можна механічним ключем.

Цей вірний спосіб не раз рятував автовласників у, здавалося б, безвихідній обстановці. Він хороший тим, що на його реалізацію не потрібно багато часу та зусиль, а також не потрібно вводити жодні коди, паролі, шифри, інакше це дуже ускладнило б завдання, хоч і підвищило б рівень безпеки транспортного засобу.

Цей приклад вчить нас як нешкідливий організаційний нюанс (якщо вони нехтують), можуть зростати в досить серйозну технологічну проблему. Тому завжди мають резерв у батареї «Бардачка» (і краще не один), на всякий випадок.

Берете ключ жалом втикаєте у виїмку під трикутник водійських дверей, натискаєте і знімаєте його, а під ним що? Так омріяний замок! При цьому не забути потягнути ручку відчинення дверей на себе, інакше трикутник не зніметься. При цьому не забути потягнути ручку відчинення дверей на себе, інакше трикутник не зніметься.

 • Зніміть кришку Smart-ключа або передавача, підвівши її.
 • Замініть батарейку на нову (CR2032). При заміні слідкуйте за тим, щоб позитивний полюс батареї (“”) був звернений вгору, як показано на малюнку.
 • Встановіть нову батарею в порядку, зворотному порядку виймання старої батареї.

Як часто слід проводити заміну батарейки у ключі автомобіля

Усі сучасні транспортні засоби оснащуються ключем-брелоком. У сервісі таке обладнання називають чіп-ключ, тому що всередині пристрою є схема, за допомогою якої відкриваються двері автомобіля. У базовому вигляді ключ має кнопки управління замками та відкидним механічним стрижнем для запуску двигуна.

Якщо в один день ви прийшли до автомобіля, а він не хоче відкриватися, не можна вважати, що справа в батареї, що сів

У більш сучасних ключах відсутнє металеве лезо. Автомобіль при цьому закривається і відкривається аналогічно за допомогою кнопок. Для того, щоб завести мотор, потрібно просто вставити ключ у відведений для цього слот біля керма і натиснути на кнопку «Старт». Якщо ж розглядати найактуальніші пристрої, їх взагалі не потрібно вставляти у систему, хоча слот у транспорті все одно є. Водію просто потрібно тримати ключ при собі під час руху.

Будь-який прогрес в автомобільній промисловості передбачає не лише нові можливості, а й появу певних недоліків. Відсутність стандартного механічного ключа не може бути віднесено до вигод права. Будь-який ключ має свій термін служби. Це залежить від батареї. Коли він сидить, потрібно замінити. Коли чіп розряджається, буде неможливо потрапити в машину. Як результат, водій буде змушений шукати спосіб заміни акумулятора. Якщо ви прийшли до автомобіля в один день, і він не хоче відкриватися, неможливо повірити, що справа знаходиться в статевій батареї. Тут ми можемо говорити про різні поломки в програмному та апаратному продукті продукту. Кожен чіп-клавіша оснащений електронним блоком керування, передавачем та акумулятором. Останнє стосується витратних матеріалів, і з часом потрібно замінити.

Для того, щоб визначити, як саме акумулятор слід змінити у вашій вені, ви повинні прочитати інструкції

Як правило, термін служби батареї у ключі становить 2-3 роки. Однак цей показник багато в чому залежить від регулярності використання, якості зарядного елемента та інших факторів. В результаті батарейка в ключі може прослужити як менше, так і більше належного терміну. Незважаючи на просту конструкцію, заміна зарядного елемента може проводитись по-різному. Це залежить від моделі чіп-ключа. Щоб визначити, як саме слід міняти батарейку у вашому ключі, слід ознайомитися з інструкцією. Загалом алгоритм дій однаковий. Для початку потрібно зняти кришку, а потім витягнути батарейку та поставити нову. Після проведеної процедури слід перевірити працездатність ключа. Якщо він не працює, значить потрібно шукати причину в іншому. Можливо, батарейка була встановлена ​​неправильно, або сам ключ зламався.

Якщо при виборі зарядного елемента виникають труднощі, варто звертати увагу на літієві батареї

Ознаки сівшої батареї. Автомобілісти за певними ознаками розуміють, що батарейка у ключі виходить з ладу. Головна ознака. автомобіль не вдається розблокувати. Однак, діагностувати проблему можна набагато раніше. якщо кнопки при натисканні спрацьовують не відразу.Деякі автомобілісти стикаються зі швидким розрядом батарейок у ключах. Це може бути пов’язано з поганим поживним елементом або проблемами у програмному та апаратній системі. У першому випадку потрібно міняти елемент більш якісний, у другому допоможуть тільки фахівці. Якщо, вибираючи зарядний пристрій, виникають труднощі, варто звернути увагу на літієві батареї. Вони можуть служити до 5 років. Щоб скоротити витрати заряду, можна провести налаштування ключа. вимкнути всі непотрібні функції.

Підсумок. Ключ сучасного автомобіля має батарейку, яку потрібно періодично замінювати. У деяких випадках живильний елемент може сідати занадто швидко, тоді варто задуматися про його якість.