Види батарейок для сигналізації та їх характеристика

Залежно від типу брелока (основний, з дисплеєм або допоміжний, без екрана) у пристрої можуть використовуватися різні види акумуляторів:

Спеціальні батареї

Опис основних технічних параметрів пристроїв класу 27А:

здесь ваш код
 • довжина елемента живлення становить 2,8 см, діаметр – 0,8 см;
 • вага відповідного пристрою заряду незалежно від вольтажу варіюється в районі 7-12 г;
 • параметр номінальної ємності, що споживається акумулятором. 20 мАг;
 • пристрої відносяться до класу 12-вольтових батарейок;
 • робочий температурний діапазон дії акумуляторів становить від.30 до 70 градусів у середньому.

Канал «Посидіння у Лехи» коротко розповів про характеристики та параметри батарейок для сигналізації, що належать до стандарту А27.

Літієві батареї 2032

Основні параметри пристроїв для дистанційного пульта «сигналки» машини 2032:

здесь ваш код
 • за типорозміром акумулятори належать до категорії дискових;
 • в основі пристроїв використовується літієво-марганцевий електроліт;
 • застосування джерел живлення допускається в пультах для протиугінних систем авто з напругою 3 вольти;
 • діапазон температур, при яких допускається використання та зберігання пристроїв, становить від.40 до 60 градусів;
 • батарейки класу CR2032 мають діаметр 20 мм та товщину 32 мм;
 • величина споживання струму становить близько 210 мАг.

Батарейки 2025

Опис основних параметрів цих джерел живлення:

 • величина споживання струму акумулятора становить 150 мАг;
 • висота та ширина батарейок. 2 см;
 • вага одного акумулятора – 2,5 г;
 • у основі джерела живлення використовується літієвий електроліт;
 • батарейка розрахована на застосування в комунікаторах, що працюють з напругою 3 вольти.

Фотогалерея

У брелоку Starline A91 працює одна батарея типу AAA (мізинчикова батарея). Якщо брелок знаходиться у чохлі, його потрібно зняти. Перед зняттям чохла краще увімкнути блокування кнопок, щоб вони випадково не натискалися. Для цього на брелоку потрібно одночасно натиснути дві клавіші: Блокування дверей та

здесь ваш код

І так, як робиться правильна заміна елемента живлення:

 • Вийманням елемент живлення (батарейку);
 • Натискаємо 4-у кнопку брелока і тримаємо її від 4-х до 10 секунд;
 • Вставляємо новий елемент живлення.

Що буде якщо не налаштовувати годинник на брелоку

Від правильного налаштування програмного годинника залежить наскільки точно буде встановлено час будильника для дистанційного запуску мотора авто. У разі проблем із хронометром пуск станеться не вчасно, що може призвести до неприємних наслідків.

Це не означає, що пуск двигуна не виконуватиметься взагалі — просто він відбуватиметься не тоді, коли необхідно автовласнику. В результаті останній може зіткнутися із ситуацією, коли мотор виявиться в потрібний момент просто не прогрітим. А це призведе до швидкого зношування стартерного механізму. Некоректно буде працювати і функція та будильника для нагадування.

Як поміняти батарейку в брелоку сигналізації Starline а93

У цій статті автомайстр Олексій Бакулін відповідає на популярне запитання читачів Як змінити батарейку в брелоку сигналізації Starline?

Корисне для автолюбителів – все про автомобілі

Одна з головних особливостей сигналізації Starline А93. великий набір опцій, серед яких найбільш корисним є автозапуск. Активація функції проводиться з багатофункціонального пульта, що йде в комплекті із сигналізацією. Нижче розглянемо, у чому особливості брелка Starline А93, як замінити батарейку та виконати його ремонт.

У комплект охоронної системи включається два типи брелоків:

 • Головний. Його особливості – наявність двостороннього зв’язку, великий вибір команд та опцій, рідкокристалічний дисплей, наявність яскравого підсвічування та відображення основної інформації на екрані.
 • Додатковий (запасний). На відміну від минулого типу брелка Starline А93, тут передбачено лише односторонній зв’язок. Пристрій призначений для відкриття та блокування дверей, а також у ньому відсутній дисплей. Крім того, такий брелок може застосовуватися як мітка.

Загалом охоронна система Starline А93 підтримує підключення до 4-х запасних брелоків, які можна замовити окремо. Це можуть бути пульти з повною або обмеженою функціональністю (залежно від поставлених завдань).

Головний брелок Starline А93, в якому передбачено РК-дисплей, можна налаштувати, з урахуванням інформації з інструкції до охоронної системи. Що стосується додаткового брелка, з обмеженою кількістю опцій, то він уже запрограмований для роботи з комплектом. У процесі виготовлення кожного з брелків Starline А93 застосовується якісний пластик, який приємний на дотик і здатний витримувати механічні впливи.

Правила користування пультом докладно розглянуті у посібнику, що йде в комплекті з охоронною системою. Він обговорює нюанси призначення та налагодження сигналізації, тонкощі з’єднання додаткових брелок та інших питань.

батарейка, брелок, starline

Зручним рішенням для автовласника є корпус із викидним ключем, що дозволяє зменшити обсяг наявних аксесуарів та поєднати кілька пристроїв в одному. Мінус у тому, що стандартні брелоки Starline А93 виконані у класичному варіанті, і в них не передбачений спеціальний корпус. Але цю проблему можна вирішити, якщо замовити спеціальний чохол.

Суть устрою в наступному. Викидний ключ охоронної системи вставляється в жорсткий чохол, після чого в нього ж встановлюється брелок Starline А93. Особливістю нового чохла є наявність спеціальних отворів для кнопок та вікно для дисплея. Завдяки цій особливості, можна легко керувати сигналізацією і використовувати всі доступні функції пульта.

Ключ заздалегідь встановлюється в чохол, а для його переробки для іншої машини потрібно мінімум часу. Роботу можна зробити у спеціальній майстерні, для чого достатньо передати ключ майстру та поставити йому відповідне завдання.

Переваги викидного ключа очевидні. простота та зручність у застосуванні. Він займає менше місця на поясі (за наявності спеціальних кріплень) або в кишені автовласника. Варто відзначити, що корпуси пультів сигналізації Starline А93 і А63 повністю ідентичні, тому аксесуари з одного брелка можуть застосовуватись і на іншому пристрої, без необхідності доопрацювання.

Робота брелока Starline А93 можлива завдяки наявності батарейок. знімних елементів, що забезпечують живлення внутрішньої схеми пульта. У разі частого застосування сигналізації, батарейка в брелоку із зворотним зв’язком розряджається за два-три місяці. Тривалість життя джерела живлення в запасному пульті вища і може досягати п’яти місяців.

Заміна батареї. легка робота, з якою здатний впоратися будь-який автовласник. Для її виконання, робіть такі кроки:

Після відключення пульта охоронна система залишається в тому ж стані, в якому вона була до цього. Отже, дії, що виконуються автовласником, ніяк не позначаються на зачиненні дверей або інші параметри. Це пов’язано з тим, що головний контролер охоронної системи змонтований усередині автомобіля. Після установки батарейки та включення, брелок зв’язується з модулем в автомобілі та самостійно зчитує параметри сигналізації.

Бувають ситуації, коли потрібно розібрати брелок Starline А93. Виконання такої роботи необхідно при ремонті електричної складової пристрою для заміни корпусу або пошкоджених кнопок. Алгоритм дій такий:

 • Відкрийте кришку батарейного відсіку, після чого дістаньте джерело живлення.
 • Ззаду корпусу, з боку кільця пульта, знайдіть та викрутіть болт.
 • Підсуньте кришку через отвір, що знаходиться біля кріплення кільця, після чого, зсуньте її вгору та вбік.
 • Дістаньте плату управління.

На цьому, розбирання брелока Starline А93 можна вважати завершеним. Для виконання роботи може знадобитися невелика викрутка, а також ножик з тонким лезом. Якщо потрібно відремонтувати пульт охоронної системи, а саме: поміняти дисплей або перепаяти плату, зверніться до досвідченого майстра.

У процесі експлуатації охоронної системи бувають ситуації, коли головний або запасний брелок Starline А93 вимагають ремонту та встановлення нових запчастин. Наприклад, з будь-якої причини житло або скляна РК-дисплей була пошкоджена. Крім того, проблема може торкнутися кнопок управління, які також не вічні. У такій ситуації, не треба впадати у відчай. не поспішайте в магазин, для покупки нового пульта управління. Простіше та дешевше придбати нові запчастини, після чого звернутися до ремонтної майстерні.

Знайти необхідні деталі для заміни можна у глобальній мережі. Одним з кращих рішень є пошук потрібної запчастини, на брелок Starline А93, в інтернет-магазині Аліекспрес. Тут представлений великий вибір деталей для пультів керування різних сигналізацій. Доставка виробу проводиться поштою і головне безкоштовно. Вартість таких товарів невелика і доступна для кожного автовласника. Важливий і той факт, що всі деталі є універсальними та підходять для брелків різного типу (додаткових та основних). Якщо правильно обслуговувати і своєчасно міняти елементи, що вийшли з ладу, то пульт сигналізації буде виконувати свої функції максимально довго.

Щоб налаштувати час на брелоку Starline А93, необхідно зробити ряд маніпуляцій.

Головна перевага Starline – здатність підключатися до Кан-шини автомобіля. Цей обов’язковий елемент пристрою будь-якого сучасного авто дозволяє централізовано керувати всіма пристроями та частинами його конструкції. Зокрема, відчиняти двері або дистанційно заводити мотор. Саме для останнього функція використовується сигналізаціями бренду.

Меню Starline А93 Eco відрізняється від конкурентів саме тим, що дозволяє керувати машиною на відстані.

Насамперед у комунікатор встановлюють акумулятор або батарейку. Робиться це просто. відкривається кришка ззаду і в спеціальне гніздо вставляється елемент живлення.

Як тільки батарейка опиниться на місці брелок увімкнеться. У деяких випадках власник може зіткнутися із блокуванням клавіш, але ця проблема усувається за кілька секунд. Після увімкнення натисніть кнопку 4 і утримуйте в такому положенні до того, як у динаміці не пролунає спеціальний сигнал. Відмінна риса потрібного звукового сигналу. його мелодійність. Після основного звуку брелок видасть ще 2 короткі.

Відразу після цього пристрій подасть звуковий сигнал. воно перейде в меню часових параметрів. Для налаштування годинника використовують кнопки під номерами 2 і 3. Перша їх застосовується зниження показника, а остання — його збільшення. Швидка зміна показників хронометра досягається затисканням кнопок.

Для переходу в меню установки годинника використовується клавіша під номером 4. Що стосується регулювання показників, то для цього застосовуються ті ж кнопки, що і в попередньому випадку, у кожної з яких така сама роль.

 • активується меню функцій;
 • курсор на екрані переводиться до іконки у вигляді годинника і після фіксації на неї натискається перша кнопка;
 • як підтвердження дії прозвучить мелодійний сигнал і лампочки на брелоку мигнуть один раз;
 • на екрані виникнуть покази часу будильника, які необхідно налаштувати так само як годинник. за допомогою другої та третьої клавіш;
 • після закінчення дій на вибір часу будильника робиться п’ятисекундна пауза, після завершення якої індикатор почне показувати потрібне значення.

Запустити двигун за допомогою будильника сигналізації Starline можна лише протягом одного стартового циклу. Свідченням того, що функція запущена, послужить активний індикатор у вигляді годинника з дзвіночком на пульті управління.

Навіть новий брелок Starline А93 здатний поламатися. Він може ні з того, ні з цього почати показувати неправильний час. Є три основні причини, чому так може статися:

Заміна елемента живлення на новий також може стати причиною, через яку брелок буде некоректно показувати час. Це пов’язано з тим, що програмою передбачено обнулення параметрів при заміні акумулятора. Скидаються абсолютно всі налаштування, а не лише тимчасові. Щоб знову налаштувати їх, спочатку необхідно активувати функцію захисту авто. Як тільки воно виявиться поставленим на охорону, відкривається допуск до меню.

Щодо останньої причини — програмних проблем — їх може викликати як збій у пристрої, так і попадання вологи. Щоб виправити проблему, використовують такі рішення, як перепрошивка пристрою або його просушування. Вибраний метод залежить від причини проблеми. Але перепрошивка брелока потребує деяких навичок, тому недосвідченим користувачам краще довірити це працівникам сервісу.

Основні способи налаштування Starline А93 можна дізнатися з відео інструкції.

При другому варіанті заміну джерела живлення проводять рівно в нуль годин нуль хвилин. У такому разі додаткові налаштування часу не потрібні, оскільки пристрій почне автоматично відлік з цього значення саме по собі.

Від правильного налаштування програмного годинника залежить наскільки точно буде встановлено час будильника для дистанційного запуску мотора авто. У разі проблем із хронометром пуск станеться не вчасно, що може призвести до неприємних наслідків.

Це не означає, що пуск двигуна не виконуватиметься взагалі — просто він відбуватиметься не тоді, коли необхідно автовласнику. В результаті останній може зіткнутися із ситуацією, коли мотор виявиться в потрібний момент просто не прогрітим. А це призведе до швидкого зношування стартерного механізму. Некоректно буде працювати і функція та будильника для нагадування.

Сьогодні поговоримо про таку елементарну для більшості автовласників операцію, як заміна батарейки в брелоку сигналізації. Для тих, хто робитиме це вперше, ми підготували покроковий звіт.

Як дізнатися, що батарейку в брелоку сигналізації настав час міняти? На дисплеї брелока Starline A91 є спеціальний індикатор, що показує низький заряд батареї. З’являється він у правому нижньому кутку, у вигляді розрядженої батареї. Поява значка не означає, що батарейку потрібно негайно замінити. якийсь час вона ще пропрацює. А ось коли цей індикатор замість статичного стане миготливим, то із заміною батарейки краще не тягнути.

У брелоку Starline A91 працює одна батарея типу AAA (мізинчикова батарея).

Якщо брелок знаходиться у чохлі, його потрібно зняти. Перед зняттям чохла краще увімкнути блокування кнопок, щоб вони випадково не натискалися. Для цього, на ключовому ланцюжку, потрібно одночасно натиснути дві клавіші: блокування дверей і

Після цього відстібаємо пряжку і виймаємо брелок із чохла. Для легшого вилучення можна засунути між дисплеєм та чохлом шматок паперу – так чохол не буде липнути до дисплея.

Після вилучення брелока з чохла, перевертаємо його задньою кришкою до себе і відтягуємо клямку, що фіксує відсік для батареї.

Після цього тягнемо кришку відсіку для батареї убік та знімаємо її. Виймаємо стару батарейку та ставимо нову.

Після заміни батарейки всі налаштування на брелоку, в тому числі годинник, обнулюються.

Щоб виставити правильний час, утримуємо клавішу. поки покази годинника на дисплеї не почнуть блимати. За допомогою кнопок Блокування дверей та Розблокування дверей виставляємо потрібну годину. Після цього натискаємо коротко на кнопку та аналогічно виставляємо хвилини. Після виставлення хвилин, можна нічого не натискати, через пару секунд брелок сам повернеться до стандартного режиму.

Які батарейки використовуються для пульта управління сигналізації та як їх використовувати

Заміна батарейки в брелоку Starline А93 передбачає зняття чохла та кришки, демонтаж старого та встановлення нового джерела живлення типу ААА. У проміжках між цими роботами натисніть кнопку 4 і утримуйте її протягом 4-10 секунд. На наступному кроці виставте час і поверніть необхідні налаштування (якщо вони збилися).

Нижче наведемо докладну інструкцію, як поміняти батарейку в брелоку сигналізації Starline, розглянемо вимоги до джерела живлення та особливості включення після заміни. Також розберемо ситуації, коли після виконання роботи на дисплеї з’являється відсутність заряду.

Як змінити батарейку

У сигналізації Starline заміна батарейки не викликає багато часу. При цьому інструкція майже ідентична для всіх моделей. А93, А63, А94, А96 та інших. Зробіть такі кроки:

 • Переконайтеся, що повинен бути змінений блок живлення в Starline Keychain. Щоб відстежувати напругу на дисплеї, є індикатор, який відображає рівень заряду. Він з’являється праворуч унизу при зниженні ємності. Це свідчить про те, що потрібна термінова заміна батарейки в сигналізації Starline А93. Якщо цього не зробити, пристрій якийсь час працюватиме, але при появі миготіння краще не тягнути.
 • Дістаньте пульт із чохла, якщо він передбачений.
 • Поверніть його задньою частиною до себе і потягніть засувку, що фіксує відсік для джерела живлення.
 • Зніміть кришку і дістаньте ААА.
 • Натисніть на четверту кнопку і зафіксуйте її на час від 4 до 10 секунд.
 • Вставте новий елемент живлення.

Після виконання цих кроків заміна батарейки в пульті Starline А91 та інших моделях завершена, а параметри обнулені. Мінус у тому, що після завершення робіт на дисплеї не видно, що машина знаходиться на сигналізації (якщо охоронна система увімкнена). Також скидаються параметри часу.

Яку батарейку вставити на брелоку Starline а93

У цій статті AutoSaster Alexey Бакулін відповідає на популярне питання читачів, яка акумуляторна вставка на StarLine A93 Breakchain?

Одна з головних особливостей сигналізації Starline А93. великий набір опцій, серед яких найбільш корисним є автозапуск. Активація функції проводиться з багатофункціонального пульта, що йде в комплекті із сигналізацією. Нижче розглянемо, у чому особливості брелка Starline А93, як замінити батарейку та виконати його ремонт.

У комплект охоронної системи включається два типи брелоків:

 • Головний. Його особливості – наявність двостороннього зв’язку, великий вибір команд та опцій, рідкокристалічний дисплей, наявність яскравого підсвічування та відображення основної інформації на екрані.
 • Додатковий (запасний). На відміну від минулого типу брелка Starline А93, тут передбачено лише односторонній зв’язок. Пристрій призначений для відкриття та блокування дверей, а також у ньому відсутній дисплей. Крім того, такий брелок може застосовуватися як мітка.

Загалом охоронна система Starline А93 підтримує підключення до 4-х запасних брелоків, які можна замовити окремо. Це можуть бути пульти з повною або обмеженою функціональністю (залежно від поставлених завдань).

Головний брелок Starline А93, в якому передбачено РК-дисплей, можна налаштувати, з урахуванням інформації з інструкції до охоронної системи. Що стосується додаткового брелка, з обмеженою кількістю опцій, то він уже запрограмований для роботи з комплектом. У процесі виготовлення кожного з брелків Starline А93 застосовується якісний пластик, який приємний на дотик і здатний витримувати механічні впливи.

Правила користування пультом докладно розглянуті у посібнику, що йде в комплекті з охоронною системою. У ньому розглянуто нюанси прописування та налаштування сигналізації, тонкощі підключення додаткових брелоків та інші питання.

Зручним рішенням для автовласника є корпус із викидним ключем, що дозволяє зменшити обсяг наявних аксесуарів та поєднати кілька пристроїв в одному. Мінус у тому, що стандартні брелоки Starline А93 виконані у класичному варіанті, і в них не передбачений спеціальний корпус. Але цю проблему можна вирішити, якщо замовити спеціальний чохол.

Суть устрою в наступному. Викидний ключ охоронної системи вставляється в жорсткий чохол, після чого в нього ж встановлюється брелок Starline А93. Особливістю нового чохла є наявність спеціальних отворів для кнопок та вікно для дисплея. Завдяки цій функції ви можете легко керувати будильником та використовувати всі доступні консольні функції.

Ключ заздалегідь встановлюється в чохол, а для його переробки для іншої машини потрібно мінімум часу. Роботу можна зробити у спеціальній майстерні, для чого достатньо передати ключ майстру та поставити йому відповідне завдання.

Переваги викидного ключа очевидні. простота та зручність у застосуванні. Він займає менше місця на поясі (за наявності спеціальних кріплень) або в кишені автовласника. Варто відзначити, що корпуси пультів сигналізації Starline А93 і А63 повністю ідентичні, тому аксесуари з одного брелка можуть застосовуватись і на іншому пристрої, без необхідності доопрацювання.

Робота брелока Starline А93 можлива завдяки наявності батарейок. знімних елементів, що забезпечують живлення внутрішньої схеми пульта. У разі частого застосування сигналізації, батарейка в брелоку із зворотним зв’язком розряджається за два-три місяці. Тривалість життя джерела живлення в запасному пульті вища і може досягати п’яти місяців.

Заміна акумулятора. легка робота, з якою будь-який власник автомобіля може впоратися. Щоб виконати це, виконайте кроки:

Після вимкнення консолі система безпеки залишається в тому ж стані, в якому це було раніше. Отже, дія власника автомобіля не впливає на закриття дверей або інших параметрів. Це пов’язано з тим, що головний контролер системи безпеки встановлюється всередині автомобіля. Після встановлення акумулятора та включення, брелок пов’язаний з модулем у автомобілі і незалежно читайте параметри тривоги.

Бувають ситуації, коли потрібно розібрати брелок Starline А93. Виконання такої роботи необхідно при ремонті електричної складової пристрою для заміни корпусу або пошкоджених кнопок. Алгоритм дій такий:

 • Відкрийте кришку батарейного відсіку, після чого дістаньте джерело живлення.
 • Ззаду корпусу, з боку кільця пульта, знайдіть та викрутіть болт.
 • Підсуньте кришку через отвір, що знаходиться біля кріплення кільця, після чого, зсуньте її вгору та вбік.
 • Дістаньте плату управління.

На цьому, розбирання брелока Starline А93 можна вважати завершеним. Для виконання роботи може знадобитися невелика викрутка, а також ножик з тонким лезом. Якщо потрібно відремонтувати пульт охоронної системи, а саме: поміняти дисплей або перепаяти плату, зверніться до досвідченого майстра.

У процесі експлуатації охоронної системи бувають ситуації, коли головний або запасний брелок Starline А93 вимагають ремонту та встановлення нових запчастин. Наприклад, з будь-якої причини, корпус або скло РК-дисплея пошкодилося. Крім того, проблема може торкнутися кнопок управління, які також не вічні. У такій ситуації, не треба впадати у відчай. не поспішайте в магазин, для покупки нового пульта управління. Простіше та дешевше придбати нові запчастини, після чого звернутися до ремонтної майстерні.

Знайти необхідні деталі для заміни можна у глобальній мережі. Одним з кращих рішень є пошук потрібної запчастини, на брелок Starline А93, в інтернет-магазині Аліекспрес. Тут представлений великий вибір деталей для пультів керування різних сигналізацій. Доставка виробу проводиться поштою і головне безкоштовно. Вартість таких товарів невелика і доступна для кожного автовласника. Важливий і той факт, що всі деталі є універсальними та підходять для брелків різного типу (додаткових та основних). Якщо правильно обслуговувати і своєчасно міняти елементи, що вийшли з ладу, то пульт сигналізації буде виконувати свої функції максимально довго.

Сигналізація Starline А93 відрізняється широким набором корисних функцій, однією з яких є автозапуск, що виробляється з багатофункціонального брелока. Сам брелок Starline А93 заслуговує на окрему увагу, тому що відрізняється розширеним меню опцій, продуманим дизайном і ергономікою.

Всього в штатний комплект поставки, входять два брелоки наступного типу:

 • Основний. з двостороннім зв’язком, РК-дисплеєм, багатим набором команд і функцій, яскравим підсвічуванням і зрозумілою навігацією команд, що відображаються на дисплеї;
 • Запасний — з одностороннім зв’язком, для блокування та відчинення дверей з обмеженим функціоналом, без вбудованого дисплея, також використовується як брелок.

ЯК ПРАВИЛЬНА ЗАМЕНІТИ ЕЛЕМЕНТ ЖИВЛЕННЯ У БРЕЛКУ СИГНАЛІЗАЦІЇ StarLine.

Усього сигналізація підтримує підключення до 4 додаткових брелоків ключів. Замовити їх можна окремо як просунутий, так і стандартний варіант.

Основний брелок, що має РК дисплей, швидко і зручно налаштовується відповідно до інструкції до сигналізації. Другий брелок, що входить до комплекту, має обмежений функціонал і заздалегідь прописаний для роботи з комплектом сигналізації. Кожна Starline і 93 брелок виконана з впливу-стійкого пластику, приємна на дотик, відрізняється ергономічною формою, зручною для вручення.

Брелок з викидним ключем – зручна річ, що дозволяє не носити багато аксесуарів, а поєднати все необхідне в одному. На жаль, стандартні брелоки А93 не мають вбудованого в корпус викидного ключа, проте виправити це можна, купивши спеціальний чохол. Викидний ключ Starline А93 встановлюється в жорсткий чохол, потім у нього вставляється сам брелок. У чохлі передбачені отвори для функціональних кнопок та прозоре віконце для екрану. Таким чином, чохол не перешкоджає управлінню та дозволяє використовувати всі функції брелока.

Варто уточнити, що корпуси у брелок Starline A63 і 93 повністю однакові, а значить, аксесуари, придатні для одного пульта можуть використовуватися і на іншому без будь-яких доробок.

Дистанційний пульт сигналізації використовує для роботи знімні елементи живлення. З регулярною експлуатацією автомобіля, в середньому, на основний ключ зворотного зв’язку, акумулятор вивантажується протягом 2-3 місяців, на додатковій ключовій ланцюжку може служити до 5 місяців.

Заміна батареї є досить простою процедурою, виконати яку може кожен користувач. Перелік дій скорочується до наступних маніпуляцій:

Коли панель керування буде відключена, сигналізація на автомобілі залишається в тому ж стані, що до відключення, виконана маніпуляція не впливає на замикання дверей та інших параметрів, оскільки основний контролер сигналізації з блоком пам’яті встановлюється всередині машина. Після встановлення акумулятора та включення консолі, він зв’яжеться з модулем машини та автоматично визначає параметри тривоги.

При необхідності корпус брелка Starline А93 можна швидко розібрати. Робиться це для ремонту електронної начинки, заміни пошкоджених кнопок або корпусу. Роботи проводяться у такому порядку:

 • Відкривається дах батарейного відсіку брелока, виймається елемент живлення;
 • У задній частині корпусу з протилежної сторони кріплення кільця брелока знаходиться болт, який необхідно викрутити;
 • Далі кришка підвищена через особливу дірку поруч із кріпленням кільця і ​​ретельно переміщується і до сторони;
 • Потім можна отримати плату управління після чого, розбирання закінчено.

Для розбирання може знадобитися маленька хрестова викрутка та ніж із тонким лезом. Якщо необхідно зробити ремонт пульта Starline A93, пов’язаний із заміною дисплей або перепаюванням плати, краще звернутися до кваліфікованого фахівця.

Часто буває так, що після поломки на основний або доп. брелок Starline A93 можуть знадобитися окремі деталі або запчастини. Наприклад, при неакуратному поводженні може тріснути корпус або захисне скло екрану, вийти з ладу дисплей або клавіші керування. Не варто впадати у відчай і вирушати в магазин за новим пультом управління, набагато простіше і дешевше буде купити деталі і виконати ремонт в майстерні.

Купити необхідні деталі можна в інтернет-магазині. Найкращим прикладом у цьому випадку виступає знайомий усім – Aliexpress.com, де представлений весь асортимент замінних деталей для брелоків автосигналізацій. Доставка стандартною поштовою службою проводитися безкоштовно, ціна цілком прийнятна для кожного покупця. Щодо оригінальності походження запчастин можна посперечатися, але всі вони є універсальними і, напевно, підійдуть для установки на основний або додатковий брелок. При правильному обслуговуванні та заміні зіпсованих деталей, функції брелока будуть повністю відновлені.

Щоб настроїти час на брелоку Starline A93, користувач повинен увійти в меню програмування, використовуючи кнопку 4. Зміна параметрів годин і хвилин здійснюється за допомогою клавіш 2 та 3. Якщо значення часу збиваються, користувачеві необхідно перевірити батарейку пульта та провести діагностику комунікатора на наявність пошкоджень чи забруднень.

Покрокові інструкції для встановлення годинників

Фотогалерея: позначення кнопок на брелоку

Запуск двигуна за заданим проміжком часу

Можливі причини збою та їх усунення

батарейка, брелок, starline

Навіщо потрібно і що буде, якщо не налаштовувати годинник?

Перш ніж встановити час на пульті управління сигналізації авто, в комунікатор потрібно вставити робочий елемент живлення. Батарейка встановлюється у спеціальний відсік, розташований за задньою кришкою.

Для виходу з меню програмування користувач повинен не робити жодних дій протягом восьми секунд. За цей час не можна натискати кнопки на комунікаторі.

Автоматичного запуску двигуна за часом можна здійснити по будильнику та по таймеру.

Перед тим, як виставити пуск силового агрегату по будильнику на сигналізації з автозапуском, необхідно переконатися в наступному:

 • поточний час на комунікаторі запрограмовано коректно;
 • будильник налаштований на потрібний час старту;
 • налаштований будильник увімкнено.

Налаштовуватись автозапуск по будильнику буде наступним чином:

 • Здійснюється вхід у меню програмування.
 • Для активації курсорного вибору функцій потрібно натиснути та утримувати кнопку 2, доки не прозвучать два короткі та один довгий звукове сигнали. Рухаючи курсор по іконках у нижній частині екрана за допомогою швидкого кліку за клавішами 2 та 3, встановити його на піктограму годин.
 • Натискається перша клавіша комунікатора. Зовнішні освітлювальні прилади автомобіля моргнуть один раз, а пульт видасть мелодійний сигнал. Протягом наступних п’яти секунд на екрані брелока відображатиметься тривалість часу до початку прогріву двигуна. Значки у вигляді циферблата та дзвіночка на дисплеї комунікатора повідомлять про те, що опція включена.

Для налаштування автозапуску за таймером потрібно:

 • Увійти до меню програмування.
 • Курсорним методом вибрати піктограму пісочного годинника і натиснути кнопку 1. Освітлювальні прилади авто змигнуть один раз, брелок видасть 1 мелодійний сигнал. Чотири секунди відображатиметься поточне значення періоду автоматичного запуску (наприклад: 4H — запуск кожні 4 години).
 • Швидкими натисканнями клавіші 1 буде встановлюватися період автоматичного запуску. Кожне натискання збільшує час запуску на дві години.
 • Зберегти вибраний період тривалим натисканням кнопки один або дочекатися автоматичного збереження (через 4 сек.).). Пролунають два короткі сигнали, почне відображатися іконка пісочного годинника. За кілька секунд запуститься автоматичний прогрів двигуна.

Завантажити сервісний посібник із встановлення та налаштування сигналізації з автоматичним запуском можна за посиланнями:

Посібники російською мовою з експлуатації та встановлення сигналізації
Інструкція з експлуатації Starline A93

Причини, які можуть призвести до збоїв у роботі годинника:

 • Розряд батарейки, встановленій у комунікаторі. За такої проблеми годинник зазвичай відстає. На дисплеї брелока відображається індикація заряду джерела живлення, тому його розряд можна визначити своєчасно. При виході з ладу батарейки комунікатор може видавати характерний попереджувальний сигнал.
 • Заміна джерела живлення. Якщо в брелок встановити нову батарею, сигналізація автоматично обнуляє всі налаштовані раніше значення часу. Зміна параметрів при заміні елемента живлення можлива лише у випадку, якщо після встановлення пристрою було увімкнено режим охорони. До цього міняти часові значення не рекомендується.
 • Збої у роботі самого комунікатора. Якщо у пристрої використовується робоча батарея, то причина проблеми може полягати в програмній складовій пульта. Для усунення проблеми доведеться виконати перепрошивку комунікатора.

Вирішення будь-яких несправностей починається з діагностики та установки в брелок Starline А93 нової батареї.

Для усунення проблем можна відремонтувати пульт:

 • Знімається задня кришка комунікатора, із пристрою виймається елемент живлення.
 • У задньому відсіку під плівкою буде розташовуватися болт, який фіксує дві частини пейджера один до одного. Його потрібно викрутити за допомогою хрестоподібної викрутки. Потім частини корпусу можна від’єднати.
 • З пристрою акуратно витягується плата, виробляється її візуальна діагностика. Використовуючи м’яку та суху серветку, необхідно виконати очищення схеми та внутрішніх частин корпусу від пилу та забруднень. Якщо видалити їх не виходить, можна скористатися ватною паличкою, яка змочується спиртом. Необхідно обережно видалити сліди бруду, не заливши плату рідиною.
 • Виробляється діагностика схеми. З використанням мультиметра користувач може зробити продзвон та перевірку контактних доріжок та інших елементів. Пошкоджений конденсатор можна визначити візуально. цей компонент раздує. Деталі, що вийшли з ладу, і датчики змінюються методом перепайки.
 • Після ремонту виконується складання пристрою, цей процес здійснюється у зворотному порядку.

Для заміни батарейки в брелоку можна вдатися до одного з двох способів:

 • Стандартний. Елемент живлення замінюється, а потім користувач самостійно налаштовує значення часу та інші опції.
 • Нестандартний. Батарейка змінюється у брелоці рівно о 00:00. В результаті комунікатор обнуляє всі параметри, а відлік часу почнеться з цієї точки. Такий спосіб дозволить користувачу не змінювати налаштування годинника.

Для обнулення всіх параметрів до заводських значень виконуються такі дії:

 • Запалювання в автомобілі вимикається. Кнопка входу в сервісний режим обслуговування натискається дев’ять або десять разів залежно від того, які установки обнулюються. У першому випадку він повертається до заводських значень функцій, зазначених у першій таблиці, у другому. для цифр таблиці таблиці вказані в службовій документації. Сирена має відтворити кілька звукових сигналів.
 • Кнопка входу в сервісний режим обслуговування натискається один раз. Спрацює один звуковий імпульс сирени.
 • На брелоку натискається перша клавіша. Якщо сирена подасть звуковий сигнал, це говорить про успішне обнулення всіх параметрів.
 • Запалювання в автомобілі вимикається. Зовнішні освітлювальні пристрої моргнуть тричі.

Якщо користувач налаштує комунікатор на автозапуск по будильнику, старт мотора буде здійснюватися в певний час. В іншому випадку запуск буде здійснюватися за часом, вказаним на брелоку.

Якщо тимчасові значення будуть налаштовані некоректно, користувачеві доведеться кілька разів заводити двигун дистанційно. Це, у свою чергу, призведе до швидшого зносу конструктивних елементів двигуна. Навіть якщо автозапуск не використовується, але час неправильно налаштований, то будильник не буде спрацьовувати тоді, коли потрібно.

Користувач Андрій Шаршуков у своєму відео докладно показав, як змінити часові значення на брелоку автосигналізації Starline A93.

У брелоку Starline A91 працює одна батарея типу AAA (мізинчикова батарея). Якщо брелок знаходиться у чохлі, його потрібно зняти. Перед зняттям чохла краще увімкнути блокування кнопок, щоб вони випадково не натискалися. Для цього на брелоку потрібно одночасно натиснути дві клавіші: Блокування дверей та

У більшості моделей необхідно зробити це 6 разів за 10 секунд; Після того, як вам потрібно натиснути на ключові ланцюжки кнопки відкриття або закриття; Якщо звучить звуковий сигнал, це означає, що ключ успішно перезаписаний.

Багато питань стосується того, яку батарейку поставити в брелок сигналізації Starline, щоб вона коректно працювала. За форматом потрібно джерело живлення типу ААА («мізинчиковий» тип). Відразу зазначимо, що при заміні краще використовувати якісні вироби лужного типу з написом Alkaline.

І так, як робиться правильна заміна елемента живлення:

 • Шляхом видалення акумулятора (акумулятора);
 • Натискаємо 4-у кнопку брелока і тримаємо її від 4-х до 10 секунд;
 • Вставляємо новий елемент живлення.