Заміна ременя часу N-150 8 CL тільки генератор

Замінюючи ремінь часу на n.150 8 клапан. Гл. 2011 рік. Без шарнірного обладнання. Тільки генератор.

Після напівдорожньої роботи Кюша, з пробігом 58 тисяч. Км., Я вирішив змінити ремінь часу. Знаючи, що клапани згинаються з неправильними позначками, читати Мурзілка і тривав в Інтернеті в пошуках детального фотокамера. Не знайшов, тому наводжу його так, як робив я.

здесь ваш код

Встановив авто на горизонтальну поверхню, на ручник та п’яту швидкість. Розпушили болти правильного колеса, піддонули його і видалили колесо.

Відкрив капот і видалив термінал з мінусом. Потім він відключив всі затискачі та шланги, щоб можна було видалити всю цю каучуку, що потрібно з одним сквош (тут ви можете зробити більше, але це не складно)

здесь ваш код

Ослаблення ключа до 13 верхнього генератора кріплення болтів. Нижній намагайтеся не відкрутити, він так ослаблений. Тоді вам потрібно перемістити генератор з деяким важелем, щоб ослабити генераторний ремінь. Знімаємо ремінь.

Ключ 10 (голова з храпою) ми відкрутіть верхню пластикову корпусну кришку.

здесь ваш код

Заміна ременя ГРМ DAEWOO Nexia 8 клапанів

Щоб автомобіль працював довго, необхідно періодично проводити його огляд. Діагностика статусу різних вузлів є невід’ємною частиною експлуатації. Якщо це не зроблено, залізний кінь може в будь-який час. Тут ми поговоримо про такий важливий вузол як механізм GRM на восьмиграх Daewoo Nexia, а точніше, про заміну ременя часу на цьому автомобілі.

Звичайно, заміна може бути зроблена в сервісі, сплачуючи гроші за це та заряджаючи свої автомобілі професіоналам для цього, але якщо ви хочете зрозуміти ваш автомобіль, а не переплачувати за його ремонт, а потім зробити процедуру заміни ременя Передача краще самостійно.

Перш за все, я хотів би сказати кілька слів про те, що є, насправді, такий ощадливість. Основна мета диска до синхронізації роботи колінчастого валу і розподільного валу. І функціонування водяного насоса залежить від нього. Часовий пояс. це гумове кільце, зсередини, з яких розташовані зуби, вони пов’язані зірочками. Це буде виглядати як новий набір:

Якщо поясні перерви, то це, безумовно, призведе до серйозних наслідків, і автомобіль повинен бути капітальний ремонт. У цьому випадку розпочне вал зупиниться, а колінчастий вал продовжуватиме рухатися. Це, безумовно, призведе до згинання клапана. Поршні та циліндри зашкодять. Майте на увазі, що двигуни, що мають систему восьми рукавичок, значно вразливі, ніж шістнадцять. І наслідки вибуху приводу для них будуть більш серйозні.

Стаття та приблизна ціна для початкового ременя часу для Daewoo Nexia

На DAEWOO Nexia застосовується кілька моделей двигунів. Для кожного двигуна призначений свій ремінь ГРМ. Отже, 8 клапанних електростанцій має витрачувану, яка є статтею. 96352407.

Daewoo Nexia з силовим блоком на 16 клапанах має строк з виразним номером 96814098. General Motors не виробляє цей ремінь самостійно, але покупки від Goodyear.

Покрокова інструкція

Видаліть все, що нас турбує. Також перетягніть антифриз і зніміть верхню насадку.

До появи генератора розслабить три болти, що тримають шків гідравлічного. Якщо не зробити цього відразу, то потім ви згадаєте не тільки маму, але й тата, намагаючись зупинити шків і зірвати болти.

Ослаблення натяжного болту генератора та переміщення генератора до двигуна видалення ремінця.

Заміна ременя ГРМ Daewoo Nexia

Підданкрачуємо машину, знімаємо праве колесо і пластиковий бризковик, якщо він є. Ми бачимо колінчастий вал шків і натяжника кондиціонування повітря.

Ослаблення роликового горіха і відкрутіть максимальну напружену болту, після видалення ременя кондиціонера. Горіх на верхній фотографії.

Ми відкрутіть три болти на 12 шківах гідравлічного агента і чотири на 10 верхніх захисній оболонці.

Піддонкрачуємо двигун через дощечку за піддон, але не за компресор кондиціонера.

Поверніть по два гайки, що фіксують подушку двигуна до спалаху та двох болтів до підтримки двигуна. Вони не будуть легко для них, але ми збережемо кардан. Видаліть подушку двигуна.

Виставка верхньої мертвої точки

Для колінчастого шківного болту, обов’язково за годинниковою стрілкою, обертаючи колінчастий вал, який шукає збіг етикеток на розподільчих валах.

Ми відкрутіть шківу колінчастого валу. Якщо немає спеціальної пробки, поставте рульове колесо партнера, увімкніть п’яту швидкість і зробити його натиснути на гальмо, і тим часом ми відкрутіть колінчастий вал шківного болту з невеликим рухом руки. Після того, як шків знімається побачити збіг етикеток колінчастого валу.

Ми відкручуємо два болти на 10, а не забуваючи про засувку зліва, яку ми знімаємо нижню захисну кришку ременя синхронізації.

Вимкніть два болти кріпильного насоса гідравлічного агента і трохи взяти трохи до сторони. Болти не потрібно.

Шестикутник ослаблення трьох болтів, що тримають насоси. На фото двох невидно, але у захисному металевому захисті є два отвори, приблизно де стрілочки. На наступних фото вони будуть видно, коли зніметься залізний захист. Потрапляти в них шестигранником дуже незручно, але доведеться помучитися.

Клавіша Spets на 41 поворот насоса, поки не буде ослаблено і зніміть його, розбудити його між гуром насоса та двигуном.

Замочіть болти шківів розподільних валів, а також обхід ролика. На фото відео вже видалено.

Зніміть шківи і пам’ятайте, що розповсюджуваний вал шків впускних клапанів відзначається буквою «I» та випускним листом «e»

Переверніть три натяжні валикові болти і видаліть його.

Ми відкручуємо два болти у верхній частині, а два нижче, один з болтів знаходиться справа на компресорі кондиціонера, він дуже незручно для фотографії та видалення металу. Доведеться трохи поламати голову, щоб її витягнути.

Заміна помпи

Переверніть три болти водного насоса тих, які приховані під захистом. Знімаємо помпу. Ми замінюємо басейн для двигуна, оскільки частина антифризу залишається в блоці, і при демонтажу насоса, він виливається на землю.

Час заміни

Виробники рекомендують замінити зношені елементи часу механізму MRM, коли не перевищує 50 тисяч кілометрів. Більшість власників дотримуються цієї рекомендації, але є винятки.

Життя ременя залежить не тільки від виробника запасної частини, але і на умовах експлуатації транспортного засобу, технічного стану двигуна. Шкідливий вплив на стан поясу мають технічні рідини, які можуть потрапити в зону своєї роботи. Якщо навіть найменші витоки моторного масла помічаються, вони негайно усунуті, ремінь змінює новий продукт.

Інструкція для заміни строку на 8-клапанні Daewoo Nexia. Ремонт автомобілів, Заміна самостійно

Пояс механізму розподілу газу є простим і одночасно важливим елементом автомобіля, призначений для синхронізації розподілу та колінчастого валу. Основне завдання зводиться до того, щоб приводити ГРМ у рух і не допустити зіткнення один з одним клапанів та поршнів.

Ремінь ГРМ на Nexia закритий захисним кожухом і знаходиться із зовнішнього боку ДВЗ автомобіля. Залежно від типу силового агрегату, ремінь огинає різну кількість шківів.

До речі, можна виділити особливості ременів ГРМ із різними моторами:

 • двигун Nexia 8 клапанів простий та надійний, але недостатньо потужний. Коли ремінь часу розбиває ризик вигину клапана, це, але такий двигун часто буває, що він не нагріває клапан;
 • Двигун Nexia 16 клапанів. Більш тяговий двигун з хорошим прискоренням. При порушенні ризиків ременя часу, клапан помітно збільшується.
рема, nexia, клапан

У будь-якому випадку, як на 8-клапанні, так і 16-клапанні внутрішніх ДВС для статусу ременя синхронізації, вам потрібно дотримуватися і змінювати його строго відповідно до правил або навіть раніше з такою потребою.

Ресурсний елемент

Виробник обіцяє змінити ремінь не раніше, ніж після 60 000 км. Але це регулювання може бути порушене, якщо автомобіль неправильно експлуатується. З надмірними навантаженнями, екстремальний спосіб, який керує власником авто та поганих доріг, життя передачі ременя може бути значно зменшена. Все це говорить про те, що необхідно іноді проводити перевірку стану ременя і проводити його заміну, якщо виникне така необхідність.

Про термінову необхідність заміни ремінної передачі свідчать наступні симптоми:

 • Для розвитку швидкості двигуну тепер потрібно більше часу. Двигун «не тягне», якщо машина виконує рух по висоті. Стали помітні вібрації двигуна.
 • З глушника став виходити надто чорний дим. Іноді дим може бути занадто синім, нехарактерним для звичайного вихлопу.
 • Силовий агрегат під час роботи став дуже шуміти.
 • Двигун заводиться вже далеко не з першого разу.

При виявленні цих ознак обов’язково потрібно провести візуальний огляд ременя. Якщо, коли вивчаючи ремінь на його поверхні, були виявлені тріщини або чіпси, то це чіткий знак, який він повинен бути замінений. Необхідність заміни також свідчить про нафтові підкладки. Це означає, що залози також зношуються, а масла проходить. І це сильно пошкоджена структура поясу, і через деякий час він може зламати. Якщо структура ременя починає оселитися, то на кінцевих частинах з’являться окремі нитки. Це також може викликати ковзання або скелі.

Пізню заміну поясу може спричинити його скелю. Якщо це станеться, колінчастий вал продовжуватиме працювати, і розповсюджений вал. Клапани почнуть потрапити в поршні, що призведе до деформації останнього. Коротше кажучи, справжній хаос почнеться в двигуні, наслідки яких можуть бути жалюгідними. Тому так важливо постійно стежити за статусом ремінця. Іноді ремінь може порватися і з інших причин, наприклад через заклинювання помпи.

Чому вам потрібен час часу?

Ремінець газорозподільного механізму в автомобілі DAEWOO Nexia 16 клапанів являє собою виріб, виконаний з гуми, у вигляді обода замкнутого типу. Усередині ременя розташовані спеціальні зубчики, призначені для забезпечення оптимального зчеплення валів та запобігання прослизання виробу. У DAEWOO Nexia 16 клапанів цей елемент використовується для синхронізації розподільного та колінчастого валів. Завдяки йому, забезпечується правильна робота водяного насоса. Відео про зміну, опублікована каналом Івана Готенка, представлена ​​нижче.

Як часто потрібно змінити?

Багато власників автомобілів Daewoo Nexia 109 16v цікаво, скільки і коли змінити ремінь. Відповідно до технічних регламентів, виробник рекомендує, щоб ремінь часу замінить кожні 60 000 кілометрів після чотирьох років експлуатації. Якщо автомобіль використовується в суворих середовищах, наприклад, в таксі, то продукт повинен бути змінений кожні 40-50 тисяч. Км.

Симптоми зносу

На необхідності замінити строк часу в автомобілі Daewoo Nexia 16 клапанів повідомить такі ознаки:

 • Вібрація двигуна збільшилася. Блок живлення почав обробляти, для розвитку швидкості він потребує більше часу. Особливо при водінні у гору на високих оборотах. Двигун не «тягне».
 • З’явився нехарактерний синій, а в деяких випадках чорна посмішка від глушника.
 • Сформовані шуми в роботі двигуна.
 • Труднощі з’явилися в запуску енергоблоку. Починається двигун, але він витрачає більше часу.

Для перевірки працездатності ременя ГРМ необхідно провести його візуальну діагностику. Зніміть корпус з механізмом розподілу газу та перевірте ремінь. Якщо є сліди пошкодження у вигляді тріщин або інших дефектів, то продукт може прорватися. На бічних частинах поясу нитки з’явилися результатом структур структури структури. З таким дефектом, операційний ресурс пристрою буде низький. У критичних випадках один або декілька зубів можуть зникнути на внутрішній стороні поясу, що призведе до його прослизання та скелі. Автор відео про заміну строку термінів Gram позитивно все добре.

Що загрожує пізньою заміною?

Якщо порушуються терміни зміни ременя ГРМ у DAEWOO Nexia 16 клапанів, це загрожує серйозними наслідками для транспортного засобу. Коли критичний знос ремінця розривається. В результаті, розподільний вал зупиниться, і колінчастий вал продовжуватиме працювати. Під час його руху поршень почне стукати на клапани, через що вони можуть турбувати. Власник автомобіля доведеться виконувати капітальний ремонт двигуна або змінити двигун. Причому наслідки будуть неприємнішими для 8-клапанного агрегату. Самі клапани доведеться змінити.

Щоб запобігти таким проблемам, необхідно постійно стежити за статусом ремінця. Розрив продукції зазвичай пов’язаний з його природним зносом. У ході довгострокової експлуатації ремінь втрачає свою еластичність, її структура відокремлюється, на ньому з’являються тріщини. Можливий розбитий ремінець при перекачуванні насосів або розтяжкового ролика. Іноді він розривається через несправедливість розподільного валу.

Час заміни

Виробники рекомендують замінити зношені елементи часу механізму MRM, коли не перевищує 50 тисяч кілометрів. Більшість власників дотримуються цієї рекомендації, але є винятки.

рема, nexia, клапан

Життя ременя залежить не тільки від виробника запасної частини, але і на умовах експлуатації транспортного засобу, технічного стану двигуна. Шкідливий вплив на стан поясу мають технічні рідини, які можуть потрапити в зону своєї роботи. Якщо навіть найменші витоки моторного масла помічаються, вони негайно усунуті, ремінь змінює новий продукт.

Як замінити ремінь власними руками?

Зміна ремінця на Daewoo Nexia 16 клапан здійснюється експертами на сотні або незалежно. Виконувати саму роботу на двигуні 16 Cl краще за наявності досвіду. Якщо ви не стикалися з таким завданням, зміна може спричинити труднощі. Матеріал на заміну продукту видаляється та опублікований Олексія Захарова.

Необхідні інструменти

Якщо міняємо виріб своїми руками, то готуємо наступний інструмент:

 • набір кінцевих і осадних клавіш;
 • Хрест і плоска викрутка різних розмірів;
 • Спеціальний ключ для роликів на 41;
 • шестигранник.

Вибір ременя ГРМ

Щоб виріб швидко не зносився, на покупці ремінця заощаджувати не можна. Сучасний ринок витратних матеріалів пропонує споживачам безліч видів ременів ГРМ. На сьогодні оптимальними варіантами для DAEWOO Nexia 16 клапанів є:

 • Bosch, каталог число 1987949403, оригінальний ремінь для моделей Nexia та Espero;
 • Dongil, стаття 96352969, розроблена спеціально для Nexia;
 • Гейтс як альтернатива, має стандартний сертифікат ECCO і довело себе добре на практиці.

Негайно розглянемо дешеві ремені, як правило, вигинуть швидше і розриваєтеся.

Якщо ви вирішите змінити ремінь механізму розподілу газу, оцініть стан роликів. Коли їх знос та наявність пошкодження має бути змінено, і ці дані.

Набір для заміни ременя синхронізації на Nexia

Алгоритм дії

Нижче детально ми розповімо про те, як змінити продукт своїми руками.

Видалення старого поясу

Щоб змінити продукт, потрібно спочатку взяти. Заміна ременя Timing Daewoo Nexia 16 клапанів виконується наступним чином:

Інструкції щодо заміни продукту з власними руками представлена ​​на відео, зняті Сергієм Каптіччевою.

Установка та розтягування

Як встановити та витягнути продукт:

 • Процес установки виконується у зворотному порядку. Перед встановленням продукту уважно огляньте систему згортання та місце його прикріплення. Не допускається наявність люфту. Викрутіть підшипники, вони повинні бути вимкнені без шуму. Витік холодоагенту з системи охолодження не допускається. Проблема витоків повинна бути виправлена, змінюючи насос, і замінити шумні підшипники нові.
 • Правильність розташування розподільних валів перевіряється, а також колінчастого валу силового блоку відповідно до позначок. Якщо все встановлено правильно, ви можете поставити новий строп часу. При встановленні розтягування продукту регулюється шляхом повороту насоса. Це вимагатиме спеціального ключа. Якщо немає інструменту, а насос не змінюється, то встановлення нового продукту важко виконувати теги, хоча в цілому це можливо. Візьміть гайковий ключ до 17 і послабити гвинтовий шпильковий вал, відкрутіть його повністю. Виконайте монтаж нового виробу відповідно до позначок, а потім викруткою або іншим інструментом відведіть язичок натяжного ролика вгору. Поширений вал розподільного валу. Щоб виконати це завдання, вам знадобиться час, але це можливо.
 • Виконуються два обороти колінчастого валу. Переконайтеся, що теги на шківах збігалися. Так званий язичок натяжного ролика має бути навпроти виступу, розташованого на майданчику. Якщо це неможливо досягти, то потрібен спеціальний ключ для регулювання обертання насоса.
 • Монтаж всіх деталей та елементів здійснюється у зворотному порядку. Сам шкуючий колінчастий вал затримується відповідно до зусилля 95 нм. Потім болт перетворює ще 30 і 15 градусів. Колінчастий вал фіксується від прокрутки, увімкнувши першу швидкість і натискаючи педаль гальма.
 • При необхідності додайте до системи охолодження.
 • Процес напруги виконується шляхом регулювання ролика. Коли ви затягуєте, важливо досягти «золотого середини», щоб пояс не витягнув і ображений. Обидва призведе до прискореного зносу продукту та його скелі.