Порядок заміни салонного фільтра Teana J31

Заміна повітряного фільтра салону Nissan Teana 1 покоління проводиться наступним чином:

 • Бардачок відкривається та звільняється від вмісту;
 • Хрестовою викруткою викручуються два нижніх і чотири верхні фіксуючі гвинти;
 • Бардачок акуратно подається на себе, відключається електропроводка підсвічування ящика рукавички;
 • Бардачок повністю виймається з передньої панелі.

У ніші, що відкрилася, під CD-чейнджером, розташований слот салонного фільтра, закритий білою пластиковою заглушкою з написом «PUSH». Заглушка видаляється, і салонний фільтр витягується з посадкового гнізда. Далі, повітропровід очищається від пилу та забруднень за допомогою пилососа, новий фільтр встановлюється на місце. Складання бардачку виконується у зворотній послідовності.

здесь ваш код

Увага! При установці фільтра салону необхідно дотримуватися його орієнтації. Для цього на торці фільтра нанесена стрілка, що вказує напрямок повітряного потоку.

Автовиробник рекомендує встановлювати фільтри моделі: B7277JN20A. Ці розхідники в технічному та функціональному плані нічим не відрізняються. Фільтруюча частина – паперова основа з нанесеним антибактеріальним та антиалергенним просоченням. Ці фільтри використовують і інші автомобілі виробника: «Альтіма» 2007-2013 рр. та «Максима» 2009 – 2013 рр.

здесь ваш код

Заводські комплектації не включають вугільні фільтри. Але можна використовувати оригінальні моделі з артикулами: 27277JN00A, B7277JN00B та 27277JN00B. Враховуючи «непристойні» ціни на оригінальні розхідники, на ринку можна знайти паперові та вугільні аналоги від Filtron, TSN, BIG filter, Bosch. Досвідчені водії стверджують, що якість фільтрації вугільних аналогів перевершує оригінальні моделі.

Як вибрати якісний салонний фільтр

Новачки зазвичай прагнуть використовувати тільки оригінальні витратні матеріали, як того і вимагає виробник. У цьому немає нічого поганого, якщо не брати до уваги високої вартості таких салонних фільтрів. Згодом приходить розуміння того, що на СФ можна суттєво заощадити, купуючи набагато дешевші аналоги. Особливо, оскільки сучасний ринок пропонує досить великий вибір цих витратних матеріалів. Головне – підібрати відповідні розміри та визначитися з типом фільтра. З першим параметром все зрозуміло. навіть при невеликих відхиленнях від розміру посадкового місця фільтр може просто не стати на штатне місце, а в протилежному випадку виникнуть зазори, через які повітря йтиме повз повітроводи, що знову ж таки призведе до істотного зменшення ефективності обдування салону.

здесь ваш код

Що стосується вибору між простими та вугільними фільтрувальними елементами, то тут існує пряма залежність між якістю виробу та його ціною. У середньому для ринку фільтри з шаром активованого вугілля коштують вдвічі дорожче, але останнім часом спостерігається тенденція до зближення цих показників.

Як ми вже зазначали, фільтри салону для Nissan Teana різних поколінь не взаємозамінні.

Оригінальний СФ для J31 – виріб з каталожним номером 27277-9W0125, Оскільки часто міняти такий фільтр накладно, більшість досвідчених автовласників воліє використовувати значно доступніші аналоги –TSN 9.07.164, CU 22-003 від MANN-FILTER, Fram CF09882, Mahle LA0371.

У другому поколінні Teana кліматична установка зазнала значної модифікації, так що і фільтри довелося використовувати інші. У заводській комплектації встановлюється модель з каталожним номером 27277-JN000B, при цьому Аналоги найбільш бюджетного класу коштують практично втричі менше, від 700 і вище. Серед відповідних розмірів СФ можна виділити TSN 9.07.0761, CUK 29-001 від MANN-FILTER, Blue Print ADN012520.

У третьому поколінні Nissan Teana (L33) розташування фільтра повернулося під бардачок, а ось конструкція виявилася знову зміненою і несумісною ні з першим, ні з другим поколінням. Каталог Кількість оригінального продукту, встановленого стандарту. 27277-03JC2A. Як видно з назви, це вугільний фільтр (про це говорить наявність літери С) Дорого, поетові найбільшою популярністю користуються бюджетні аналоги, що практично не відрізняються якістю: Sakura CA018370.

Розглянемо алгоритми заміни УФ для кожного з трьох поколінь. В цілому вони не відрізняються складністю, не вимагаючи від автовласника великого досвіду самостійного ремонту автомобіля.

Як вибрати якісний салонний фільтр

Newbies зазвичай прагнуть використовувати лише оригінальні витратні матеріали, оскільки вимагає виробника. У цьому немає нічого поганого, якщо не брати до уваги високої вартості таких салонних фільтрів. Згодом приходить розуміння того, що на СФ можна суттєво заощадити, купуючи набагато дешевші аналоги. Тим більше, що сучасний ринок пропонує досить великий вибір цих розхідників. Головне. вибрати правильні розміри та вирішити тип фільтра. З першим параметром все зрозуміло. навіть при невеликих відхиленнях від розміру посадкового місця фільтр може просто не стати на штатне місце, а в протилежному випадку виникнуть зазори, через які повітря йтиме повз повітроводи, що знову ж таки призведе до істотного зменшення ефективності обдування салону.

Що стосується вибору між простими та вугільними фільтрувальними елементами, то тут існує пряма залежність між якістю виробу та його ціною. У середньому для ринку фільтри з шаром активованого вугілля коштують вдвічі дорожче, але останнім часом спостерігається тенденція до зближення цих показників.

Як ми вже відзначили, фільтри салону для Nissan Teana різних поколінь не є взаємозамінними.

Оригінальний СФ для J31 – виріб з каталожним номером 27277-9W0125, Оскільки часто міняти такий фільтр накладно, більшість досвідчених автовласників воліє використовувати значно доступніші аналоги –TSN 9.07.164, CU 22-003 від MANN-FILTER, Fram CF09882, Mahle LA0371.

У другому поколінні Teana кліматична установка зазнала значної модифікації, так що і фільтри довелося використовувати інші. Заводська конфігурація встановлює модель з каталогом 7277-JN000B, тоді як аналоги найбільшого бюджетного класу майже тричі, від 700 і вище. Серед відповідних розмірів СФ можна виділити TSN 9.07.0761, CUK 29-001 від MANN-FILTER, Blue Print ADN012520.

У третьому поколінні Nissan Teana (L33) розташування фільтра повернулося під бардачок, а ось конструкція виявилася знову зміненою і несумісною ні з першим, ні з другим поколінням. Номер за каталогом оригінального виробу, що встановлюється штатно – 27277-03JC2A. Як видно з назви, це вугільний фільтр (про це говорить наявність літери С) Дорого, поетові найбільшою популярністю користуються бюджетні аналоги, що практично не відрізняються якістю: Sakura CA018370.

Розглянемо алгоритми заміни СФ для кожного із трьох поколінь. В цілому вони не відрізняються складністю, не вимагаючи від автовласника великого досвіду самостійного ремонту автомобіля.

фільтра, nissan, teana

Як замінити салонний фільтр на Nissan Teana 2

Лаяти інженерів Nissan за розташування корпусу фільтра на J32 (II) не варто, поміняти розхідник не так складно, якщо дотримуватися рекомендацій. В цьому випадку для заміни фільтра салону доведеться знімати бардачок. Тим не менш, це не складно, як демонтувати ящик рукавички, ми розповімо.

Демонтаж салонного фільтра, інструкція

Розташування: зліва від пасажира, за бардачком, глибше, ніж зазвичай на Nissan.Інструменти: новий фільтр, чиста ганчір’я, викрутка хрестова, інструмент для збирання всередині корпусу.

Головна складність такої установки нового фільтра в салоні Nissan Teana 2 – незручне розташування корпусу. Застеліть підлогу та поріг автомобіля чистою ганчір’ям, тільки з положення лежачи можна хоча б трохи побачити, де проводяться дії.

Під бардачком, ліворуч і дуже глибоко знаходиться кришка, яку потрібно зняти, постаратися зачепити старий елемент на дотик (нелегко, попереджаємо відразу), а далі діяти способом, який розберемо нижче.

Заміна фільтру кондиціонера Nissan Teana J31

Зняти з рукавичного ящичка 6 саморізів, від’єднати шлейф підсвічування і лише потім можна буде отримати досить скромний доступ до кришки корпусу фільтра. Хороший повний огляд навряд чи буде доступний, половину маніпуляцій доведеться робити, ґрунтуючись лише на тактильних відчуттях, на дотик.

На кришці можна намацати невеликий важіль, який потрібно потягнути нагору, конструкція легко вийде з пазів. І тепер потрібно проявити буквально талант піаніста, щоб витягнути старий фільтр із корпусу. На жаль, ні викрутка, ні інші пристрої не допоможуть, тому що просто не помістяться в цьому просторі.

Що робити. Стиснути старий фільтр по центру, щоб верхня частина вийшла з корпусу, потім повторити цю ж дію, щоб витягнути край з нижньої частини посадкового місця. Коли торець фільтра вийшов за периметр пластикової конструкції, можна витягати весь.

Прибирання всередині корпусу. ще одне завдання на спритність, але тут на допомогу може прийти звичайна різноколірна мітла для пилу. піпідастр. Її можна обрізати, гнути і надавати їй будь-які форми, до того ж пил і сміття вона збирає чудово, так як зроблена з матеріалу, що електризується, притягуючи дрібні частинки.

Ставимо новий фільтр. Етап останній, хоча терпіння вже могло і скінчитися. У такий же спосіб, що виймали старий фільтр, потрібно постаратися помістити новий у корпус. Для цього потрібно стиснути ту частину фільтра, яка увійде до посадкового місця першої, і потроху просувати його всередину. Коли розхідник вже буде надійно поміщений у глибині корпусу, він розправиться сам, зовнішній торець із написами доведеться теж заправити спочатку з верхнього кута, потім знизу. Навпаки теж можна, заводити кути під пластикову окантовку можна в будь-якому зручному для вас порядку.

Звичайно, можна спробувати зробити заміну і без демонтажу бардачка, але скажемо відразу, часу на це піде втричі більше, ніж з розбиранням та складанням ящичка. Вкрай незручно витягувати старий елемент і ще незручніше засовувати новий в умовах вкрай обмеженого простору. Та ще й зробити це так, щоб фільтр розправився всередині. Це можливо, потрібно просто набратися терпіння, стиснути новий розхідник по краях «гармошкою», і дуже акуратно, потроху і, на жаль, на дотик, однією рукою, просувати фільтр усередину.

Коли новий очищувальний елемент поміщений всередину корпусу, потрібно поставити назад кришку, і зібрати бардачок, якщо був обраний цей спосіб. Робота закінчена, наступні 7-10 тис. км можна не турбуватися за чистоту повітря у салоні.

Коли треба міняти салонний фільтр Nissan Teana?

Офіційно салонний фільтр на Nissan Teana потрібно міняти через 30 тис. км пробігу або через 24 місяці, залежно від того, що настане раніше. По-хорошому, якщо Ви найчастіше пересуваєтеся містом, то заміну фільтра салону потрібно скоротити як мінімум удвічі. Справа в тому, що матеріал, з якого складається фільтруючий елемент, дуже швидко стає непридатним, оскільки сучасні міста є дуже запиленими. Звідси і всі витікаючі. погана робота печі або кондиціонера в авто, неприємний запах в салоні, запотівання вікон у сиру погоду Всі ці неприємні моменти вирішуються здебільшого простою заміною фільтруючого елемента обігрівача.

До речі, якщо ви давно не робили ТО, то Вам терміново потрібно прочитати статтю – заміна олії у двигуні Nissan Teana.

Вибір якісного салонного фільтра

Заміна СФ для Nissan Teana j32 та інших представників модельного ряду потребує уважності у виборі нового очисника, щоб не купити б\у або неякісну модель.

 • звертатися до офіційних точок з продажу автозапчастин. Співробітники магазину підберуть цікавий та підходящий варіант виходячи з параметрів автомобіля (марка, рік випуску, об’єм двигуна, потужність та інші);
 • дізнатися код встановленого на машині фільтра, щоб придбати такий самий або схожий за характеристиками самостійно.

ВАЖЛИВО! Звертайте увагу на щільність. Вона має бути оптимальною. Якщо показник занадто маленький, значить, фільтр пропустить частину бруду з вулиці, якщо велика – працювати буде дуже шумно.

Як правильно підібрати фільтр

Для заміни салонного фільтра Nissan Teana 2011 або інших потрібно купити новий виріб. Виробники рекомендують лише оригінал. Це зведе до мінімуму ризики невідповідності деталей, виключить складні несправності. Мінус у оригіналу один – дорожнеча. Заощадити можна, замовивши аналог. Якісні альтернативні варіанти обійдуться помітно дешевшими.

Заміна фільтра салону Nissan Teana j32 2 5 та інших модифікацій може бути виконана із застосуванням салонників ТСН 9.7.761, Манн Кук 29001 та Блу Принт ADN12520.

Також важливо підібрати елемент, який буде відповідати контейнеру або коробу вентиляційної системи. За будь-яких відхилень страждає якість очищення, набагато швидше зношується сам елемент фільтрації.

Артикул оригінального салону Nissan Teana – 27277-JN00B

Салонний фільтр Nissan Teana j31 де знаходиться?

Повітряний фільтр салону відіграє важливу роль у забезпеченні комфорту та захисту здоров’я водія та пасажирів. Він встановлюється в повітропроводах системи вентиляції та кондиціювання Nissan Teana і виконує такі функції:

 • Перешкоджає попаданню пилу (часток гуми, сажі з гальмівних колодок) до салону автомобіля;
 • Очищає повітря, що надходить від шкідливих речовин, що містяться у вихлопних газах;
 • Запобігає запотіванню стекол машини зсередини;
 • Нейтралізує неприємні запахи із зовнішнього середовища.

Салонний фільтр Nissan Teana є адсорбуючим елементом, закріпленим на прямокутній рамці. Фільтруючий елемент може бути протипиловим або вугільним.

Стандартний протипиловий фільтр виконаний з гофрованого паперу з наповнювачем із целюлозних або синтетичних волокон. Іноді подібні фільтри мають додаткове антибактеріальне просочення. Такий фільтр захищає тільки від пилу та дрібних механічних частинок.

Більш функціональним є варіант, у якого на текстильній підкладці послідовно розташовуються шари синтетичної вати, мікрофібри та гранул активованого вугілля. Ця конструкція дозволяє підтримувати токсичні речовини, монооксид вуглецю, а також запахи.

Погляди, Склад та вартість фільтрів салону для Nissan Teana

Фільтри салону Nissan Teana 1 та 2 генерації відрізняються залежно від загальних розмірів та способу встановлення: фільтр J31, який знаходиться на правій стороні передньої панелі, за рукавичкою і знаходиться горизонтально.

У Teana j32 повітряний фільтр салону встановлений вертикально в центральній консолі. Доступ до нього здійснюється з боку переднього пасажира.

Рекомендований інтервал заміни фільтра салону Nissan Teana становить 30 тисяч кілометрів пробігу або кожні 2 роки. При експлуатації автомобіля у важких умовах (велике місто з інтенсивним трафіком або території з піщаним ґрунтом та ґрунтовими дорогами) салонний фільтр забивається набагато швидше.

ВиробникАртикулПрикладна цінаФільтруючий елемент
Nissan Teana j31 (2003 – 2008)
NISSAN (Японія) 27277-9W125 1300 папір з антибактеріальним просоченням
Bosch (Німеччина) 1987432416 1000 вугільний
НЕВСЬКИЙ ФІЛЬТР (Росія) NF6199C 250 папір із синтетичним волокном
НЕВСЬКИЙ ФІЛЬТР (Росія) NF6182 150 папір з антибактеріальним просоченням
Nissan Teana j32 (2008 2014)
NISSAN (Японія) 27277-JA00A 700 папір із синтетичним волокном
NISSAN (Японія) 27277-JN00B 4000 вугільний
NISSAN (Японія) 27277-JA00C 450 папір з антибактеріальним просоченням
FRAM (Нідерланди) CF11173 820 вугільний
MANN-FILTER (Німеччина) CUK29001 810 вугільний
НЕВСЬКИЙ ФІЛЬТР (Росія) NF-6426c 400 папір з антибактеріальним просоченням

Порядок заміни салонного фільтра Teana J31

Заміна повітряного фільтра салону Nissan Teana 1 покоління проводиться наступним чином:

 • Коробка рукавичка відкривається і випускається з вмісту;
 • Хрестовою викруткою викручуються два нижніх і чотири верхні фіксуючі гвинти;
 • Бардачок акуратно подається на себе, відключається електропроводка підсвічування ящика рукавички;
 • Бардачок повністю виймається з передньої панелі.

У ніші, що відкрилася, під CD-чейнджером, розташований слот салонного фільтра, закритий білою пластиковою заглушкою з написом «PUSH». Заглушка видаляється, і салонний фільтр витягується з посадкового гнізда. Далі, повітропровід очищається від пилу та забруднень за допомогою пилососа, новий фільтр встановлюється на місце. Складання бардачку виконується у зворотній послідовності.

Увага! При установці фільтра салону необхідно дотримуватися його орієнтації. Для цього на торці фільтра нанесена стрілка, що вказує напрямок повітряного потоку.

Особливості заміни салонного фільтра Teana j32

Вертикальне розташування салонного фільтра Teana j32 спрощує процедуру заміни і не вимагає демонтажу ящика рукавички, як на машинах попереднього покоління. Достатньо відкрити праві передні двері і заглянути під бардачок.

Там, де розташовується ступня лівої ноги переднього пасажира, в центральній консолі знаходиться вертикальна кришка повітряного фільтра салону.

Потрібно віджати фіксатор засувки та вийняти кришку на себе. Після цього відкриється доступ до лицьової поверхні фільтра. Далі, старий фільтруючий елемент виймається з посадкового місця, Внутрішні порожнини системи вентиляції очищаються від пилу і дрібного сміття за допомогою ганчірки та пилосос. Потім встановлюється новий салонний фільтр і замикається декоративна кришка.

Важливим нюансом є метод вилучення та встановлення фільтра Teana j32:

Щоб вийняти елемент, що фільтрує, потрібно сильно натиснути на нього в середині лицьової поверхні. При цьому верхній край фільтра повинен піднятися над краєм посадкового гнізда. Далі потрібно акуратно потягнути за верхній кут і поступово перехоплювати фільтр за центр і нижній край, доки він повністю не вийде з повітропроводу.

При установці нового фільтра салону потрібно стиснути його з двох протилежних граней посередині (бантиком), в такому вигляді завести в отвір спочатку краю, а потім весь елемент і акуратно проштовхнути вглиб.