На Ford Focus 2 застосовується генератор змінної напруги. Він має електромагнітне збудження. У конструкції джерела живлення передбачений автоматичний регулятор напруги та випрямний блок.

Для охолодження вузла на валу ротора є крильчатка вентилятора. Механічна енергія передається генератору через приводний шків. Вал встановлений на підшипниках, мастило яких закладено на весь термін служби вузла.

здесь ваш код

Особливістю Ford Focus 2 є те, що, крім власного електронного регулятора, на роботу генератора впливає ЕБУ силового агрегату. Модуль підвищує вихідну напругу, якщо навколишня температура стала надто низькою. Це дозволяє ефективніше виконувати заряд АКБ. ECU також вимикає живлення під час запуску двигуна, щоб зменшити навантаження на стартер. Крім цього модуль збільшує обороти колінвала на холостому ходу, якщо на генератор впливає підвищене електричне навантаження.

На Ford Focus 2 можна зустріти джерела живлення на 120 A, 14 B та на 150 A, 14 В. Тип генератора, що встановлюється, залежить від об’єму силового агрегату.

здесь ваш код

Номер статті та вартість оригінального Ford Focus 2 генератора та його аналоги

Фірмовий генератор Ford Focus 2 на 120 A, 14 B йде під артикульними номерами:

здесь ваш код

Ознайомитись з аналогами рідного джерела живлення можна у таблиці, яка представлена ​​нижче.

ВиробникАртикульний номер генератораПриблизна вартість,
Starline AX1147 12500-14000
Koyo WCPA67551AM 4000-6500
Bosch 986049171 8000-10000
Mazda Y60118300 3600-7800
Krauf ALN1865 11000-15600

Рідне джерело живлення на 150 A, 14 В має номери за каталогом:

За вживаний вузол потрібно віддати від 3700. Альтернативні варіанти рідного оригінального джерела живлення представлені у таблиці нижче.

Ремонт генератора ФОРД ФОКУС 2 за 250 !!! Ставимо щітки від ВАЗ.

Виробник Номер за каталогом Приблизна вартість,
HC Parts CA1834 5300-7800
Starline AX1194 10400-18900
ERA 210358 8800-11400
Denso DAN930 5500-8000
Behr-Hella 8EL011711801 13500-21500

Заміна генератора на Ford Focus 2 1

У автомобілях Ford Focus 2 живлення бортової мережі здійснюється при двигуні, а підзарядка акумуляторної батареї здійснюється від трифазного генератора, який встановлюється на всі модифікації цього автомобіля.

Перетворення змінного струму на постійний здійснюється випрямним блоком, що входить у конструкцію генератора, а стабілізація та підтримання напруги на потрібному рівні здійснюється електронним стабілізатором напруги.

Також на роботу агрегату впливає ЕБУ силової установки. Це дозволяє настроювати роботу генератора в різних умовах.

Він рухається колінчастим валом силової установки через ремінну передачу, яка також використовується для приводу інших агрегатів (кондиціонер). Асамблея охолоджується робочером, встановленим на роторі.

Генератор Ford Focus 2 вважається таким, що не обслуговується через використання на роторі підшипників закритого типу, ресурс яких розрахований на весь період експлуатації автомобіля.

Насправді пристрій не дуже надійний і часто ламається.

Зняття генератора із Ford Focus II 2.0 може проводитись декількома варіантами. Перший спосіб. досить простий. Він має на увазі зняття виробу з нижньої частини транспортного засобу, при цьому обов’язково потрібна яма або підйомник. Якщо немає доступу знизу, то в силу набуває більш важкий спосіб. зняття вузла через підкапотний простір.

Генератор.

Щоб зняти генератор з Ford Focus II 2.0 потрібен набір інструментів, пару годин вільного часу (взято із запасом, а то, як показує практика, не завжди все йде так, як хочеться), та й пізнання в конструкції автомобіля. Рекомендується під рукою мати монтажну схему електровузла силового агрегату. Розглянемо обидва способи демонтажу генератора з автомобіля Ford Focus 2.

Опція одна: знизу

Перш ніж розпочати безпосередньо виконання робіт, автомобіль варто загнати на яму або підйомник. Перш за все, робота буде здійснюватися в заготовці. Отже, приступимо до розгляду процесу:

  • Скидаємо клему-мінус із блоку живлення.
  • Перемістіть валик самостійного конфігурації.

Проводимо необхідні маніпуляції на знятому вузлі.

Метод другого: розбирання через простір вітрового склянки

Цей варіант демонтажу генератора вимагатиме обов’язкового видалення додаткових деталей. Варто врахувати, що не кожен автолюбитель може це зробити, тому рекомендується добре все зважити. Якщо не впевнені у своїх силах, що вийде, то варто звернутися до фахівців за допомогою. Отже, приступимо:

  • Як і в першому випадку, виконуємо операції з 1 до 3.
  • Проводимо зняття правого блоку фари, щоб було, як дістатися до кріплень.
  • Знаходимо болт кріплення деталі, та демонтуємо його.
  • Найкраще для виконання операцій використовувати тріщину з довгим коміром.
  • Знімаємо верхні кріплення генератора і повертаємо його.
  • Потім необхідно відключити колодку дротів, та плюсовий дроти.
  • Акуратно знімаємо та виводимо генератор.

Заміна щіток генератора Ford Focus 2 своїми руками

Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька позитивних діодів. Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька негативних діодів. В обох випадках необхідно замінити випрямний блок.

Для перевірки регулятора напруги приєднуємо до щіток лампу 1-3 Вт, 12 Ва до висновків щіткотримача. джерело живлення постійного струму, спочатку напругою 12 В, а потім 15-16 В. У першому випадку лампа повинна горіти, у другому.

Якщо лампа горить в обох випадках – у регуляторі пробій, якщо не горить – обрив або порушений контакт між щітками та висновками регулятора напруги.

В обох випадках регулятор потрібно замінити. Складання генератора виконуємо у зворотній послідовності. При цьому, обжавши висновки випрямного блоку на висновках обмотки статора.

Ford Focus Hatchback року на DRIVE2

1.6-літровий lemover алгоритм, наприклад, розглянути технологію зняття вузлів з Ford Focus 2, оснащеним 1,6-літровим установкою. Багато хто від’єднує тільки мінусовий провід, що не зовсім правильно; Розрізаємо ремінь приводу генератора та навісного обладнання при знятті він обов’язково замінюється заміна щіток генератора Ford Focus 2 новий; Відкручуємо гайку кріплення бачка гідропідсилювача; Роз’єднуємо хомут кріплення патрубка системи охолодження до розширювального бачка гідропідсилювача та відводимо трубку вбік; Відводимо бачок гідропідсилювача убік; Роз’єднуємо кронштейни фіксації розширювального бачка системи охолодження, потягнувши його вгору і відводимо заміну щіток генератора Ford Focus 2 вперед і в ліву сторону, щоб забезпечити простір для зняття генератора; Від’єднуємо провід від генератора та знімаємо його; Від’єднуємо від генератора колодку з проводами, натиснувши на фіксатор плоскою викруткою і потягнувши фішку вгору. Зупинка одиницю після видалення терміналу вказують на несправність генератора та необхідності ремонту або заміни.

Ремонт бензогенераторів. Ремонт електро та бензоінструменту.

Спершу відкрутив чотири гайки пластикової кришки, якщо не помиляюся на 8. В обох випадках необхідно замінити випрямний блок.

Знімаємо шайбу, встановлену під гайкою.

Аналогічно перевіряємо інші обмотки статора. Аналогічно перевіряємо інші обмотки.

Тестер повинен показати нескінченність. Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька позитивних діодів. Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька негативних діодів.

В обох випадках необхідно замінити випрямний блок.

У яких випадках потрібно знімати

Найчастіша причина демонтажу цього компонента – необхідність провести ремонт або замінити його. Попередньо фахівці повинні провести діагностику, яка виконується на спеціальному стенді. Природно, що для цього ви повинні отримати генератор від заготовки. Якщо електрики виявлять некоректну роботу, агрегат розбирається, а при необхідності замінюються зношені деталі. Займатися ремонтом без спеціальних знань в електриці ми не рекомендуємо, але елементарно демонтувати генератор і відвести його до сервісу для перевірки може кожен водій.

Бувають ситуації, коли генератор заважає отримати доступ до іншої деталі у підкапотному просторі. Тоді постає завдання зняти його для продовження ремонту. Знання та практичні навички того, як виконати демонтаж стануть у нагоді кожному водієві. Додатково ви дізнаєтесь, як влаштований цей агрегат і які елементи необхідно регулярно перевіряти.

На автомобілях Ford Focus 2 живлення бортової мережі відбувається при працюючому двигуні, а акумулятор заряджається від трифазного генератора змінного струму, встановлений на всіх модифікаціях цього автомобіля.

щіток, генератор, ford, focus

Перетворення змінного струму на постійний здійснюється випрямним блоком, що входить в конструкцію генератора, а напруга стабілізується і підтримується на необхідному рівні за допомогою електронного стабілізатора напруги.

Також блок управління ECU впливає на роботу агрегату. Це дозволяє генератору правильно працювати у різних умовах.

Він керується колінчастою валом електростанції через передачу ременя, яка також використовується для керування іншими допоміжними пристроями (кондиціонування). Одиниця охолоджується робочером, встановленим на роторі.

Генератор Ford Focus 2 вважається підтримкою, використовуючи закриті підшипники на роторі, ресурс якого розроблений протягом усього періоду роботи автомобіля.

щіток, генератор, ford, focus

Фактично, пристрій не дуже надійний і нерідко не вдається.

Як замінити щітки генератора Ford Focus 2? (вирішено). 2 відповіді

Викруткою розтискаємо три виведення випрямного блоку.

Як зняти генератор з Ford Focus 2

На ізоляції обмоток не повинно бути слідів перегріву, що є наслідком короткого замикання у вентилях випрямного блоку. Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька позитивних діодів. Огляньте пристрій на предмет зовнішніх пошкоджень.

Для продажу ремонт генераторних стартерів для будь-яких іноземних автомобілів. Будь-яка форма оплати.

Щоб перевірити регулятор напруги Підключення до щіток Лампа 1-3 Вт, 12 В. а до висновків щіткотримача. джерело живлення постійного струму, спочатку напругою 12 В, а потім 15-16 В. Перед діагностикою працездатності необхідно послабити затягування плюсової клеми на АКБ.

Використовуємо ту саму головку на 15; Зніміть пластину кронштейна кріплення бачка ГУР; Вивертаємо шпильку. Розбирання генератора Ford Focus 2 Розбираємо генератор Ford Focus 2 для перевірки та заміни регулятора напруги із щіткотримачем та випрямного блоку. Це дозволяє коригувати функціонування генератора за різних умов.

Деталі та розхідники:

Особливості конструкції генератора Ford Focus 2 На автомобілях Ford Focus 2 живлення бортової мережі при працюючому двигуні та підзарядка АКБ здійснюється від трифазного генератора змінного струму, який встановлений на всіх модифікаціях цього авто. Перетворення змінного струму на постійний здійснюється випрямним блоком, що входить в конструкцію генератора, а стабілізація та підтримання напруги на потрібному рівні виконується електронним стабілізатором напруги.

Крім того, на роботу вузла впливає ЕБУ силової установки. Це дозволяє коригувати функціонування генератора за різних умов.

заміна щіток генератора Ford FOCUS 2

В дію він наводиться колінчастим валом силової установки за допомогою ремінної передачі, що також використовується для приводу іншого навісного обладнання кондиціонера. Охолодження вузла виконується крильчаткою, встановленою на роторі.

Генератор на Ford Focus 2 вважається таким, що не обслуговується завдяки використанню на роторі підшипників закритого типу, ресурс яких розрахований на весь період експлуатації авто. Насправді пристрій не відрізняється високою надійністю і досить часто ламається.

Несправності вузла Підвищена шумність з-під капота вереск, писк; Відсутність заряджання батареї; Нестача електроенергії при використанні електрообладнання авто фари світять слабо, а при їх включенні сигнальні лампи на дошці приладів тьмяніють.

При цьому, незважаючи на те, що генератор підключений до системи самодіагностики, сигнал про несправність на бортовому комп’ютері не завжди відображається.

У такому разі виявити поломку можна досвідченим шляхом. Перевірка працездатності Перед тим, як знімати генератор з Ford Focus 2 для заміни або ремонту, слід спочатку впевнитись у його несправності.

Node salfunctions

Технологія перевірки дуже проста і виконується швидко. Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька позитивних діодів.

Якщо тестер показує наявність ланцюга, пробито один або кілька негативних діодів. В обох випадках необхідно замінити випрямний блок. Щоб перевірити регулятор напруги Підключення до щіток Лампа 1-3 Вт, 12 В. а до висновків щіткотримача. джерело живлення постійного струму, спочатку напругою 12 В, а потім 15-16 В. У першому випадку лампа повинна горіти, у другому – ні.

Вибір деталі: оригінал та аналоги

До вибору генератора на автомобіль варто віднестися більш ніж серйозно. Від якості виробу залежатиме, наскільки стабільним буде живлення акумулятора, а також напруга бортової мережі. Для Ford Focus 2, за винятком оригінальних декількох аналогів, які можна встановити на транспортному засобі.

Оригінал

На всіх других Фокусах 2 встановлювалися генератори, що виготовляються компанією Denso з каталожним номером 30667071. Середня

Аналог

На додаток до оригіналу, у автомобільних запчастинах, ви можете знайти достатньо велику кількість аналогів, які можна безпечно встановити на автомобілі. Отже, розглянемо основний з них:

Найменування виробника номер за каталогом Вартість в рублях
DENSO Dan1016 16 000
Денсо 1042103542 18 000
Ford 1530299 29 000
FORD 1748625 20 000
Wai 23839N 13 000
Денсо 1042103761 15 000
Ford 1530299 27 000

Причини видалення генератора

Розглянувши всі питання, що демонтаж, пов’язаний з демонтажу та відбором генератора на Ford Focus 2, слід розглянути причини, чому власник автомобіля доведеться демондувати частину з транспортного засобу:

Щоб відновити допоміжні вузли, до яких вузол не дозволяє.

Для ремонтно-реставраційних робіт та капітального ремонту двигуна.

Ремонт кузовних деталей, які вимагають зняття генератора.

Для діагностики та ремонту електроланцюгів бортової мережі.