Підведемо підсумки

Для того, щоб автомобіль служити власнику віри та правду протягом усього періоду експлуатації, важливо уважно ставитися до нього ретельно та відповідально, а також своєчасно підтримувати підтримку всіх своїх робочих підрозділів. Одним з основних напрямків підтримки машини є заміна масла у передачі, яку можна зробити, звернувшись до будь-якої ста, або самостійно, вдома. Процедура змащення в MCPP Kia Spectra. це просте завдання, яке навіть людина, яка не має технічного досвіду, може виконувати прості рекомендації виробника автомобілів. У той же час експерти роблять акцент на правильному виборі трансмісійної масла: автомобіля змащувальних рідин. це не матеріал, на якому варто економити.

Як самостійно змінити масло в ручній передачі на спектри Kia?

Відповідно до регулювання автовиробника, при механічних передачах на КІА-спектри рекомендується замінити масло кожні 90000 км, або кожні 7 років.

здесь ваш код

Рідина змащення потребує 2,8 літра, а бренд може бути вибраний самостійно або залити рекомендованим мобільним. Також, придатна мастила для спектрів Kia: API GL-4, SAE 75W-85W, 75W-90.

зміна, масло, mcpk, spectra

здесь ваш код

Підготовка до заміни нафти в ручній передачі в КІА Спектри є вивчення безпеки та відбору необхідних витратних матеріалів.

Для роботи потрібні наступні інструменти:

здесь ваш код
 • Набір ключів та викруток;
 • Чисті тканинні ганчірки;
 • болт ущільнювальна шайба;
 • воронка з трубкою близько 20 мм;
 • Ємність для 4-5 літрів.

Робота з переробленим продуктом рекомендується в гумових рукавичках, так що немає прямого контакту шкіри з маслом. Гарячий продукт може призвести до опіків або викликати шкірну реакцію.

Якщо автомобіль інтенсивно посилюється, час заміни повинен бути зменшений до 50-60 тис. Км.

Злийте старого масла та промивання піддону з видаленням чіпів

Заміна масла в ручну передача в Kia Spectra починається з розігріву двигуна. Завдяки цьому, передача буде нагріватися, і мастила буде набути більш рідкої консистенції, яка сприятиме швидкому шляху.

Злив відпрацьованого мастила виконаний відповідно до наступного кроку за кроком інструкції:

 • Встановлення автомобіля на шляхопроводу або яму.
 • Знайдіть DIPSTICK, щоб перевірити рівень масла і витягніть його.
 • Якщо зонд забруднений, протріть його чистою тканиною.
 • Піднімаються під дном автомобіля і замінюють контейнер під стомленим болтом.
 • Відкрутіть дренажний болт.
 • Поки потоки мастила, перевірте герметизуючу шайбу.
 • Якщо він виглядає зношений або стиснутий, вам потрібно замінити його новим.

У випадках, коли масло не погано або змінюється його зовнішній вигляд, він став темним відтінком, а потім промиваючи піддон у ручну передачу на Kia Spectra.

Спеціальне промивання виливається через отвору затоки і промивають за рахунок двигуна. Вам знадобиться близько 2 літрів миття та 10 хвилин, щоб піддони став чистим.

Заповніть нову масло в ручну передачу

Після повного зливу та промивання піддону МКПП, заповнення нового мастильного компонента.

Заміна масла в ручну передачу на Kia Spectra виникає у наступній послідовності:

 • Дренажний болт встановлюється на його місці і затягується ключем.
 • На боці коробки є отвір, в його вставляється воронка.
 • Через воронку складається з поступово нової рідини.
 • Витягніть потік і перевірте рівень змащення: він повинен бути між мінімальними та максимальними знаками.
 • Насос або додайте масло і перевірте дренажну діру за наявність витоків.

Взагалі, процес заміни масла в ручній передачі на Kia Spectra вручну займе не більше 2 годин. Своєчасна процедура може запобігти ряду розбивок, покращити продуктивність коробки передач та збільшити термін служби автомобіля.

Kia Spectra. Заміна масла в коробці передач

У механічній передачі замініть масло або 90 000 км після 7 років роботи. Якщо автомобіль обладнаний автоматичною коробкою передач, то заміна рідини передачі здійснюється після 60 000 км., або після 6 років використання.

Скільки потрібно заповнити масла в коробку передач? Механічна коробка передач. 2.8 літрів автоматичний обсяг передачі. 5,4 літра

Яке масло потрібно виливати в коробку передач? Для механічного КП. Не нижче, ніж API GL-4, SAE 75W-85W або 75W-90 для автоматичного КП. Робоча рідина ATF SP-III

Нижче описано, як змінити масло в ручній передачі, заміна в автоматичному полі найкраще виконується в службі. Перед заміною, рекомендується трохи їздити на машині до розробленого та теплого масла. Покладіть машину на яму або ліфт. Ми знаходимо масляні dipsticks у відсіку двигуна, масло виливається через його отвір. Спільна жовта помітна голова, але завдяки порожнистому бруду не можна помітити. Точка доступу Щу, показана на фотографії червоної точки. Перед тим, як отримати зонд, рекомендується очистити його та сусідню область від бруду. Зніміть зонд ретельно, подивіться, що бруд не потрапив у отвір КПП.

Після цього ми знаходимо отвору підключення контрольної точки (див. Фото)

Підставляючи танк для збору відпрацьованого масла, поверніть корк ключем «23»

Заміна масла в Carb Kia Spektra

Так що масло повністю об’єднана, вам потрібно почекати деякий час. Перевірте шайбу зливу. Якщо вона була дуже зношена, замініть його. Оберніть штекер на місці. Далі буде потрібно особливий шприц для розливання чистого масла, або чистого шлангу з воронкою. Залежно від того, який пристрій для заповнення масла в КП у вас, вам може знадобитися видалити корпус повітряного фільтра для легкого доступу. Налийте масло в коробку передач (фото показує наповнення масла від спеціального. Шприц з фільтром видаляється)

Після затопленого масла зачекайте кілька хвилин і перевірте рівень нафти за допомогою зонда.

Рівень повинен бути між тегами на зонді. Якщо рівень нижче. Різне масла, якщо рівень вище. Заповніть додатковий (шприц, шланг). Перевірте, чи масло не відбувається через дренажну діру.

Kia Spectra Cars люблять довговічність, надійність та привабливу ціну. Для гарної роботи та розширення життя двигуна та коробки передач, заміна спектрів масла Kia виробляється регулюванням виробника.

Власники помилково стверджують, що заощадження на придбання дорогої нафти, оскільки сама машина належить до категорії недорогих автомобілів. Перед початком процедури зверніть увагу на ці масла, які рекомендуються досвідченими власниками.

За рекомендаціями виробника виробника, зміна масла в спектрах двигуна Kia виробляється один раз на рік, що відповідає 15 тисяч. Км чоловічий. Масляний фільтр підлягає заміні нафти. Процедура краще витрачати під час діагностики на шляхопроводу або спостережну яму. Якщо ви вирішите замінити масла в іншому налаштуванні, то автомобіль піднімається роз’ємом, дотримуючись правил безпеки.

Щоб замінити маслом Kia Spectra:

 • масляний фільтр,
 • Нове моторне масло (читання в статті :),
 • Ключ для видалення масляного фільтра та ключ до «17»,
 • Каністр або інший резервуар для осушеного масла, том 3.5-5 Л,
 • Воронка з шлажею або шприцем для зручності наливання масла,
 • Очищати.

Краще змінити масло після короткої подорожі, а двигун гарячий. Масло залишок того ж вигляду, як це було. Якщо ви змінюєте рідину до іншої, спочатку промити миючим маслом або рішенням цього бренду, на якому ви зміните.

Як змінити масло в ручній передачі на Kia Spectra?

Деталі механізму постійно знаходиться в тісному контакті один з одним. З часом це призводить до стирання поверхонь і деталі зношуються. Основними функціями масла в ручній передачі в Spectra Kia є захист компонентів коробки передач від передчасного зносу та зменшити коефіцієнт тертя між передачами. Мастила здатна забезпечити довгострокову роботу частин MCPP, а також запобігає формуванню продажів.

Мастила може зменшити тертя між компонентами та зменшити ймовірність перегріву коробки. Володіючи хорошим теплопередачею, масло призначає нагрівання.

Знаючи технічні характеристики мастила, ви можете правильно вибрати для ручної передачі. Зрештою, неякісний продукт може призвести до швидкого зносу компонентів або витоку змащувальної рідини.

Яке масло слід виливати в спектри Kia? Для машин з коробкою рекомендується використовувати синтетичні масла, наприклад, Mobil 1-75W90. Призначена частота заміни кожні 60 000 км. Якщо на машині є механік, його слід замінити паливом кожні 90 000 болючості. API GL-4, SAE 75W-85W слід використовувати для MCPP.

У випадку, якщо транспортний засіб працює в екстремальних умовах, замінює рідину передачі раніше.

Скільки масла потрібна в спектрах Kia у автоматичній передачі / ручному? Для Kia з автоматичним потрібно приблизно 5.5 літрів, до механіки додаються близько 3 літрів.

Як самостійно замінити масло в MCPK Kia Spectra?

Kia Spectra. це практичний бюджетний транспортний засіб, який підтримує встановлення систем ABS та ESP. Іноземний автомобіль може бути обладнаний рухом 1.6 літрів видатна влада дорівнює 101 кінських сил. Знайдено двигун 2.0 літр, де сила дорівнює 138 л.З. при 4500 об / хв. Здається, можна придбати машину з автоматичною коробкою передач, ручна передача.

У випадку, якщо транспортний засіб працює в екстремальних умовах, замінює рідину передачі раніше.

Трансмісійна рідина для автоматичного

Скільки масла потрібна в спектрах Kia у автоматичній передачі / ручному? Для Kia з автоматичним потрібно приблизно 5.5 літрів, до механіки додаються близько 3 літрів.

Частота обслуговування передачі

KIA автомобільним виробником рекомендує інтервалу служби IPAM кожні 90 000 км запуску або 7 років з виходу машини. Для автоматичної передачі цей термін дорівнює 60 000 км або 6 років життя автомобіля, залежно від того, що прийде раніше. При покупці автомобіля з пробігом та відсутністю довіри, як попередня служба, рекомендується негайно змінити всі технічні рідини.

У посібниках з технічного обслуговування автомобілів завжди вказують, що інтервал Intersavice повинен бути зменшений при використанні транспортного засобу в складних умовах. Чому це важливо? Високі мастильні характеристики сучасних масел підтримуються різними добавками. З часом властивості добавок ослаблені, мастило починає виконувати свою роботу більш гіршою, може бути розсувні поверхні зубчастих коліс та підшипників, як результат. гул і навіть заклинювання деталей коробки. Уникайте таких неприємних наслідків, дозволить своєчасну зміну рідини в Kia Gearbox.