Контакти

Дизайн студія "Двіжок": dvigok.com.ua

Ми завжди на зв'язку:

Історія створення перших мотоциклів BMW бере початок із 1923 року. Наприкінці цього року населення Німеччини побачило першу модель мотоцикла BMW R32. Незважаючи на досить високу вартість та високий рівень інфляції в країні, дана модель мотоцикла була популярна, успішно продаваючись на ринку.

Мотоцикли BMW створені для справжніх гонщиків. Їхній двигун був сконструйований на основі авіадвигуна, виробництво якого було заборонено згідно з Версальським мирним договором 1919 року. Сучасний модельний ряд налічує шість серій виробництва мотоциклів, що складається з більш ніж 35 моделей.

Сучасні серії мотоциклів BMW:

1. Спортивні;

2. Туристичні;

3. Міські;

4. Родстери;

5. Моделі, призначені для подорожей;

6. Класичні моделі.

Спортивні моделі призначені для швидкої та потужної їзди автобанами та автотреками.

Моделі мотоциклів BMW є найбезпечнішими у своєму класі, що дозволяють розвивати величезну швидкість. Спортивні мотоцикли налічують 5 моделей:

1. HP4 RACE має 215 кінських сил і має суху масу 146кг, раму з вуглепластику;

2. BMW S 1000 RR, супербайк з 199 л. с.;

3. BMW S 1000 RR відрізняються 207 л. с., вага 193 кг;

4. BMW R1200 RS; 5. BMW R1250 RS, 136 л. с.

Туристичні мотоцикли призначені для їзди, як по трасі, так і по місту.

Для них розроблена спеціальна система комфорту та маневреності. Яскравим представником цієї серії є модель BMW K1600GTL, що відноситься до першого класу мотоциклів.

Потужність двигуна складає 160 л. с., підвищеної комфортності, оснащений мультиконтролером, що дозволяє безпечно користуватися бортовим комп’ютером. Скутери для міста включають 5 моделей мотоциклів, розроблених спеціально для їзди по місту. Вони є дуже маневреними, що забезпечує безпеку під час руху.

Яскравим представником скутера є модель BMW C evolution з електродвигуном, потужністю 48 кінських сил та запасом ходу 160 км. Родстери BMW створені для руху на тісних міських дорогах, дуже маневрені, представлені компанією у 5 моделях.

Найкращим представником цієї серії є мотоцикл BMW R 1250 R потужністю 136 кінських сил і двигуном з крутним моментом. Мотоцикли, призначені для подорожей, є універсальними, призначені для руху трасою, містом та бездоріжжям. Мають збільшену потужність та маневреність.

Такі мотоцикли мають високий коефіцієнт корисної дії палива та наявність об’ємного бака, є економічними. Класичні мотоцикли представлені п’ятьма моделями з класичним чистим дизайном, розробленим ще в 1923 році на основі першої моделі. Всі моделі мають потужність 110 кінських сил з повітряним охолодженням, моделі мають підвищену безпеку.

Источник

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *